Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HuczneWesele

firma Huczne Wesele

Polecane posty

Gość HuczneWesele

Witam Problem ze znaleziem pracy w Łodzi miałam i ja. Skończone studia (Administracja),kreatywność, jezyk angielski, komunikatywność, dobrze organizowana praca i takie tam..... to moje atuty. Niestety widocznie nie zawsze wystarczające. No ale sami kształtujemy sobie swoje życie. Pomysł na założenie firmy urodził się podkoniec zeszłego roku. Moja firma zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem ślubów i wesel. Zajmuję się tą tematyką juz około 4 lat, więc bazę informacji, kontaktów i wiedzy już posiadałam. Problemem była decycja czy to opłacalne i czy bedzie jakiś odzew ze strony klientów. Jest to praca, która wymaga ode mnie sporo inwencji i przede wszystkim czasu. Ale ja to „kocham”. Oczywiście raklama dźwignią handlu-więc strona internetowa wskazana jak najbardziej. Niestety czas realizacji firm informatycznychi koszty z tym związane, nie pozwala na szybkie ukazanie sie w świecie interntu.Zrobiłam szybki(za darmo) kurs i stronka jaką tymczasowo posiadam jest moim dziełem. Zdaje sobie sprawę,że to wykonanie typowo amatorskie i pod koniec miesiąca powstanie profesjonalna strona wykonana przez fachowców. Jak na razie muszę oferowac to co sama spłodziłam. Mam nadzieję, że firma odniesie sukces finansowy.A jak na razie udzielam się na forach,służę poradami bez pobierania jakichkolwiek opłat. Wiem, że dział pod tytułem pomożemy ci w organizacji twojego wesela czy ślubu to jeszcze nie tak bardzo popularne wśród naszych rodaków, ale niedługoczas, który poświęcamy w swojej pracy ograniczy nas już kompletnie a ja czekam wytrwale. Może wypowiecie się na temat takiej firmy, która za was zorganizuje wszystko od a-z. Oczywiście nieubezwłasnowolnieniem jest moim celem. To klient decyduje jakie obowiązki mi powierza i czym ja mam się zajmować. Pozdrawiam was serdecznie i tym bardziej,że słoneczko grzeje za oknem i chyba już pożegnaliśmy zimną zimę. Adriana Kowalska Konsultant ślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny pomyśł
Też jestem z Łodzi i też założę taką firmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam konkurencja mile widziana- Ja długo zastanawiałam sie nad prowadzeniem takiej firmy do tej pory robiłam to przez 4 lata,ale bez żadnego logo firmy.Ale bez znajomości w wielu firmach z branży ślubnej w Łodzi chyba jeszcze bym się niezdecydowała. A tak mam dużą bazę firm i już ustalone rabaty i takie tam....promocje.Są oczywiście minusy takiego prowadzenia firmy od formalnych do takich (powiedziałabym domowych)- ostatnio przy komputerze spędzam około18 h. No ale sezon się zaczyna i też praca taka wyglada inaczej. A plusy hm... miło jest usłyszeć- Pani Ado gdyby nie Pani to nie wiem jakbyśmy sobie poradzili. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak moim skromnym zdaniem
to super pomysl na firme - szczerze zycze powodzenia!:-) p.s. co do stronki zrobionej przez Pania- nie jest zla- tylko te kolory.... moznaby zmienic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoracje
A zaczęłam od dekoracji ślubnych w mojej mieścinie....fajna robota..wpisujemy sie w najpiękniejsze chwile naszych klientów...mimo że to wioska na brak pracy nie narzekam...obecnie mam zamiar podjąć sie organizacji wesel w pełnym wymiarze....tez mam własnoręczną stronkę..zapraszam na www.decore.w.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podabają mi się pani dekoracje szkoda, że Pani, nie działa na terenie łodzi chętnię bym Pani przesyłała klientów, bądź jako konsultant mojego klienta pracowałabym z Panią.Pozdrawiam a gdyby miałaby Pani jakieś pytania w dziedzinie organizacji i koordynacji ślubów i wesel zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×