Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atrakcyjny_Kazimierz

Czy na wieczorze kawalerskim wypada nie przelecieć striptizerki ?

Polecane posty

Gość Atrakcyjny_Kazimierz

Koledzy mi mówia,ze będe frajerem jak nie zabawie sie z dziewczyną z agencji,którą wynajmą na mój wieczór kawalerski. Nie wiem co mam robic...Nie chce sie zbłaźnic w ich oczach,zeby nie pomysleli,ze jestem jakiś mięczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakaś prowokacja nie ma
tak głupich ludzi .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona767676
a potem twoja przyszla zona dostanie zdjecie do reki...i po weselu.. zrob jak uwazasz.ja nie chcialabym, zeby moj przyszly maz zabawial sie ze striptiserka ( oczywiscie nie mam nic przeciwko patrzeniu)..ale nie wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co w ogóle bierzesz ślub jak chcesz sie zabawiac z innymi kobietami?? bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanowa laleczka
a wy wierzycie,ze po slubie facet bedzie miał zanik popędu płciowego i nie poleci pobzykac sobie? dziewczyny,przeciez kazdy facet to pies z natury:-) Musimy sie z tym liczyc.takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uogólniajmy tak! a myślicie ze kobiety takie nie są?? Ja akurat mam koleżanki co zdradzają a ich faceci to przykładni mężowe są wiec zanim uogólnicie to zastanówcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanowa laleczka
małżeństwo to sztuka kompromisu i czasami na zdrady trzeba przymknąc oczy bo inaczej to mozna sie rozsatc juz po miesiac,dwóch. Wiadomo,ze ma sie ten popęd seksualny i trzeba sie jakos realizowac. A w małżeństwie,zwłaszcza,po klu latach narzeczństwa,jest po prostu nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjny_Kazimierz
czyli sugerujesz,ze powinienem przeleciec striptizerke i sie nie przejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firebird
Atrakcyjny Kazimierzu, zanim ruszysz w tany, postaw sobie jedno pytanie: czy ty chciałbyś aby twoja kobieta - nota bene przyszła żona - na swoim wieczorze panieńskim przespała się ze striptizerem? :) Jakoś nie chce mi się wierzyć że nie zabolałoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firebird
Atrakcyjny Kazimierzu, zanim ruszysz w tany, postaw sobie jedno pytanie: czy ty chciałbyś aby twoja kobieta - nota bene przyszła żona - na swoim wieczorze panieńskim przespała się ze striptizerem? :) Jakoś nie chce mi się wierzyć że nie zabolałoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat agnieszki
ja bym przeleciał :-) A co sobie bedziesz odmawiał jak ci za darmo podsuna pod nos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollola ej
tylko sie zabezpiecz, zebys nie skonczyl z aids, syfilisem, zoltaczka typu c, rzezaczka, lepiej sie zastanow czy warto ryzykowac swoje zdrowie i twojej przyszlej malzonki, bo rozumiem, ze z nia tez sypiasz albo zamierzasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat agnieszki
dziewczyny z agencji bardziej dbaja o zabezpieczenia niz te wszystkie cnotki-niewydymki co to nigdy gumek w torebce nie nosza bo wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollola ej
taaa, ale nie masz pewnosci z kim spaly wczesniej, przed paroma godzinami, minutami, niestety ale to juz zjechany towar:( rysy sie zdarzaja, dlatego trzeba uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollola ej
poza tym gumka nie jest 100% zabezpieczeniem przed wymienionymi chorobami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska jak nie wiem co
a najgorsze to te kłykciny , bo to nie w spermie , tylko ze włosach łonowych i generalnie w okolicy przesiaduje , wiec zarazic się można mimo prezerwatywy ale ty kaziu , co ty taki zgodny z etykieta chcesz byc ? wypada - nie wypada - jak panienka pensjonarka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceIIyna
Kaziu - nie przeleciec nikogo podczas wieczoru kawalerskiego/panienskiego to straszne fo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_panienka
jak musisz to ja przelec ale nie mów narzeczonej bo bedzie jej przykro. Ja bym nie chciała usłyszec,ze na wieczorze kawalerskim mój Misiek mnie zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi 26
zastanow sie nad tym czy wogule kochasz swoia przyszla zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu malutki -
a po co ci ślub KATOLICKI - jako katolik i osoba wierząca nie miał byś wogóle tego problemu! Jak możesz pytać, czy kogoś "przelecieć" i jednocześnie chcieć ślubu z inną osobą?? Nie bierz tego ślubu, bo do niego nie dorosłeś, mały chłopczyku, i na niego nie zasługujesz! Nadal "przelatuj" wszystko, co ma dwie nogi i nie ucieka przed tobą na drzewo! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu malutki -
i jak wy, bezmyślne, małe istotki, wogóle możecie mu udzielać rady typu " jak już musisz, to przeleć, tylko jej nie mów" ??? Nieżle ktoś wam mózgi wyprał, gdzie wasza moralność?? Trż nie powiesz mężowi, jak cię ktoś "przeleci" i wszystko już będzie pięknie?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź krótka - wypada :) Jeśli mój Kochany chciałby mieć striptizerkę na swoim wieczorze kawalerskim, to sama bym mogła przed nim zatańczyć :P Tylko czy by się zgodził by mnie jego kumple obejrzeli :P Ale na szczęście ma normalnych kolegów i wiem, że zorganizowali by lepsze atrakcje na jego wieczór kawalerski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahhhahahhahhahhahahahhahah
ale sie uśmiałam :D facet bzyka sie z prostytutka bo... koledzy mu kazali... hahaha, nie no dobre :D pozdrawiam Cie Kaziu 🖐️ jestes frajer, ale dlatego że żądzą tobą koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahhhahahhahhahhahahahhahah
p.s zrob to z nia na oczach kolegów, żeby wiedzieli chociaz za co płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopcze ile masz latek
? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12569
ale prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy lubi sobie pobzykać
i co przeleciałes te panienke czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×