Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostryga

po rozwodzie ,czy można polubić kochankę męża?

Polecane posty

Gość Było mineło
tak na marginesie to sama jestem ciekaawa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę, bo nie mam wyjścia. Pracuję z byłym i jesteśmy osobami publicznymi, czasem musimy pokazywać się razem na imprezach gminnych, więc on przychodzi z nią, to ja przychodze ze swoim. Nie jest mi łatwo, ale co mam zrobić, ona na przywitanie całuje mnie w policzki hi ha no cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było mineło
akurat za tymi hi ha..to ja nie jestem..takie to udawane.. trudno polubic ta 2... co najwyzej mozna ja tolerowac... rozmawiac..ale te obcalowywania... strasznie naciągane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
nie przesadzaj! a niby dlaczego masz ja polubic? to juz duzo jak nauczysz sie ja tolerowac...moze nawet ignorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nie nie wiem
Wybierz sobie co ci pasuje. Albo sama sie rozwiedz i sprawdz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej się wydaje, że jestem jej wdzięczna i powinnam jej dziękować, że wybawiła mnie od drania HI HA jest w tym dużo racji, ale co fakt, to fakt odbiła mi faceta nieważne jakim był mężem Ja się nabijam, że karą dla niego jest właśnie ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było mineło
moze sie w koncu dobrali:D fakt, ze przy tym zranili kilka osob, alle 'SWOJ' trafil na 'SWEGO' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI HA też tak myślę, ciekawe, kto komu daję więcej popalić. On jest bardzo impulsywny i nigdy nie wiedomo, kiedy i czym zacznie rzucać, czasem nie zdąrzyłam się uchylić i np. zaliczyłam butem narciarskim.... no cóż chyba rzeczywiście jestem jej wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To raczej trudne ...
a u mnie byloby niemozliwe, polubić kochanke mojego męża, ale na pewno ze względu na dzieci musialabym ja tolerować. O tym zeby na powitanie się całować z kochanką męża to juz jest nie tylko śmieszne ale widać w tym falsz na odległość. PS Moje zycie nie jest na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za co masz ją lubić
a ona to Ciebie lubi? olej ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorosła kobieta ...
nie zadaje tak glupich, dziecinnych pytań, więc spadaj na drzewo smarkulo i przestań zakladac denne topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniii7
Niestety publiczne występy czasami do czegoś zobowiązują, trzeba zachować pozory. Ciekawe co ona myśli o tej sytułacji? Może w jej związku też jest źle, lecz boji przyznać się do porażki? Bądź dobrej myśli i myśl o niej jak najgorzej, bo w końcu przez nią ropadło się Twoje małżeństwo. A tak z drugiej strony to Ty jesteś wygrana, bo pozbyłaś się drania i masz też kogoś, myślę, że nawet lepszego :)) Głowa do góry. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dorosłej kobiety Oj! skoro piszesz takie teksty, to nie jesteś dorosła. Smarkulo? a ile ty masz lat? zastanów się nad sobą kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×