Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

oto szczyt fałszywości i hipokryzji.

Polecane posty

\"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.\" \"Przecież mogłam kłamać, aby zyskać na wiarygodności, mogłam wymyślić bajeczkę, że zakochałam się w brzydalu, ale jako, że mam takie cudowne serce, akceptuję go i kocham takim, jaki jest... Wtedy byłabym spoko, no nie...??\" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynaja cie tu ignorować
:o z laskami nie wygrasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przecież mogłam kłamać, aby zyskać na wiarygodności, mogłam wymyślić bajeczkę, że zakochałam się w brzydalu\" mogłaś pizdo od samego początku pisać że lecisz na przystojniaków a nie robić z siebie świętoszka po co taki tytuł topiku skoro sama jego autorka leci na wygląd?? żeby skupić wokół siebie brzydali i ich jeszcze bardziej pogrążyć?? sprawiało ci to radość, że se leciałaś w chuja ze mną i z Tomkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black White
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3399824&start=1020 magnolia22 I tak powiem- ale mnie wkurzyłeś!!! Jak możesz takie bzdury pisać!!! Jak możesz wmawiać nam, że każda kobieta patrzy na wygląd! A co Ty możesz wiedzieć!? Kocham całym sercem mężczyznę, który właśnie jest w typie takiego misia, o jakim piszesz, dla mnie on jest ideałem, bo najpierw urzekła mnie jego osobowość, jego charakter, uczucie przyszło później i teraz jest to dla mnie najcudowniejszy facet na świecie, żaden nie może się z nim równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×