Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

big eyes

usunięcie pieprzyka, proszę o poradę !!!

Polecane posty

Gość ja pier.....
I co jeszcze wymyślicie ??? Beszczelni jesteście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@brzydka na dekolcie najlepiej udać się do chirurga, żeby ocenił co i jak, jak jest to dość odstająca brodawka to spokojnie można raczej usunąć metodą elektrokoagulacji przy małym znieczuleniu miejscowym, ranka po 1-2tyg całkowicie jest zagojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy !
czy mozna usunąc wszystkie pieprzyki z twarzy? Bardzo bym tego chciała. jeszcze jedno pytanie ile to bedzie kosztować ? ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestemm tym
zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meczkaa
przeciez pieprzyki dodaja tylko uroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usunęłam jednego dużego pieprzyka z twarzy w bytomskiej klinice Amaryllis laserowo, zabieg był szybki i bezbolesny a koszt 150zł, jak dla mnie rewelacja, gdy strupek odpadł to po pieprzyku śladu nie ma, a był okropny, na pewno uroku mi nie dodawał, był owłosiony po prostu koszmarny, na całe szczęście to już przeszłość, polecam laser!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×