Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic

dziecko 4 tyg. ma goraczke - co robic?

Polecane posty

Gość co robic

moj 4-tygodniowy syn ma podwyzszona temperature, 37,4 mierzone w odbycie. czy moge mu podac czopek przeciwgoraczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po 1 szczepionce w 6 tyg, lekarka kazała na wszelki wypadek zaopatrzyć się w czopki, na szczęście nie były potrzebne, bo córcia dobrze zniosła szczepienie, ale z tego co pisało na ulotce to czopki były od 3 miesiąca, więc jeśli już to dałabym połówkę. Ale zadzwoń do lekarza najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37,4 w pupie to nie jest bardzo podwyzszona temperatura, ja bym zostawila...dopiero jak wzrasta pow 38 podalabym czopek, bo trzeba dac organizmowi szanse powalczyc z choroba...Zreszta, 37 to naprawde lekki stan podgoraczkowy (odejmuje sie 5 kresek, to pewnie wiesz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ktoś wyżej dobrze radzi, że to wcale nie jest wysoka gorączka, nie doczytałam wcześniej ile kreseczek ma Twój syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoska ma racje:) nie panikuj jest ok:) a zmierz małemu temke w pachwince zobaczysz ze normalna wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
powiem szczerze ze nie wiedzialam ze trzeba odjac 5 kresek od temperatury. czy robi sie tylko tak w przypadku mierzenia temperatury w odbycie? ja slyszalam, ze wlasnie tam temperatura jest najdokladniejsza bo mierzona wewnatrz ciala. troche sie zmartwilam bo to malenkie dziecko, dopiero 4 tygodnie. ale skoro twierdzicie zgodnie, ze nie ma sie czym martwic to chyba sie uspokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewnatrz ciała tempka zawsze jest wyzsza:) obserwuj maluszka,jestem pewna że nic mu nie jest, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
zmierzylam pod pacha i faktycznie wyszlo 36,9 co rzeczywiscie jest normalne. bardzo dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u malego dziecka norma jest temperatura 35.5-37.5. Informacja od pielegniarki ze szpitala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartyoasz

Warto pomyśleć o MultiTemp jeśli chce się lepszej jakości termometr. Ten nam mierzy temperaturę na czym tylko chcemy, od kubka z kawą, przez gorączkę a kończąc na takich rzeczach jak mleko dla dziecka albo woda do kąpieli...wcześniej to laliśmy córce wodę na wyczucie i raczej nie była happy bo dużo płakała, teraz jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 19.02.2019 o 15:44, Gość bartyoasz napisał:

Warto pomyśleć o MultiTemp jeśli chce się lepszej jakości termometr. Ten nam mierzy temperaturę na czym tylko chcemy, od kubka z kawą, przez gorączkę a kończąc na takich rzeczach jak mleko dla dziecka albo woda do kąpieli...wcześniej to laliśmy córce wodę na wyczucie i raczej nie była happy bo dużo płakała, teraz jest lepiej ;)

Ja się namyśliłam na Multitemp i faktycznie mierzy bardzo szybko i dokładnie, nie mam się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Ja też jestem zadowolona z Multitemp. Jak się ma niemowlaka to taki termometr jest nie do zastąpienia. Często mierzę w uchu, wyniki są dokładne, szybkie, nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Jestem zadowolony z Babytemp + kompresu. Intuicyjne w stosowaniu rzeczy, szybki termometr, wygodny kompres który można sobie zrobić na zimno i ciepło na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×