Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dekoracje

dekoracje weselne

Polecane posty

Gość dekoracje

Witam! czy wynajmujecie dekoratora sali weselnej? ja mam małą firmę dekoratorską i zastanawiam sie jaki popyt jest na to w kraju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wynając, ale jak zobaczylam u kolegi na weselu jak dekoratorka za przeproszeniem zjebała dekrację i wzieła 1000zł to wole zrobic to sama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoracje
każdy ma własny gust....ja działam w małym miasteczku woj. pomorskie, dekoruje głownie sale gimnastyczne..proszę bardzo - oceńcie moja prace na www.decore.w.pl (zaznaczę tu ze trudno ocenić sale kiedy nie widzi sie jej na żywo i bez dekoracji ) ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co teraz--------
powiecie ! dziewucha ma talent ,mnie sie podoba !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co teraz--------
przynajmniej nie robisz wiochy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery2007
Cześć!A można wiedzieć jak dużo ty masz zleceń tak w roku na kościół lub salę..?! Wydaje mi się że to taka specyficzna branża , że nie dużo ma się takich zleceń....?!Ale jak jest naprawdę to ja nie wiem a jestem ciekaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urządskarbowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz decore
ale dla mnie te dekoracje są wprost wieśniackie :o te balony... normalnie wieś tańczy i spiewa... brakuje tylko klauna na srodku :o Wiem, że na pewno wkladasz w to duzo pracy, ale radze ci postawic na tkaniny, lekkosc, zwiewność a nie taki szajs :o aż mnie mdłosci biorą :( przesada jest okropna nie mysl że ja cie krytykuję bo taka jestem zołza, nie chodzi o to. Wydaje mi sie że mozesz sie mocniej postarac, naprawde.Krytyka dobrze robi i czasem motywuje. Jesli nie masz pomysłow, to szukaj w necie i staraj sie odwzorowac. Masz tu kilka propozycji: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24abbc88c09e14b6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41a6240588027548.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8243d42089d0ae7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57eef1b2f578412f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2ac21453c6d5df2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/060aeafb06e75bb5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/388de48d465b7db5.html Gratuluje ci jednak pracowitosci, pomysłu na zarabianie pieniedzy i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
dzięki ....pamiętaj jednak ,że to dekoracje sal gimnastycznych a nie pięknych lokali z białymi sufitami, ścianami bez drabinek itd..chętnie się uczę..działam od 2 lat więc z chęcią podpatrzę dobre pomysły..jednak te foty to nie są sale gimnastyczne gdzie nie chodzi tylko o dekoracje ale tez o akustykę...czasem potrzeba dużo balonów żeby nie było pogłosu...w mojej miejscowości nie ma takiej sali jak te z twoich fotek więc zanim nazwiesz czyjąś prace wiochą - zastanów sie czy masz prawo obrażać i wyśmiewać czyjąś prace.....moje dekoracje łatwo ocenić kiedy widzi sie pustą salę i w dekoracji...z resztą...każdy ma własny gust....szanuje twoje uwagi..ale ocen mnie w odniesieniu do dekoracji sal gimnastycznych a nie sal bankietowych pięknych i bez dekoru....dobra rozpisałam sie a chyba nie warto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w oczy kole............
... :D krytyka niestety prawdziwa, bo zgadzam sie z nią. Nie mozesz sie zasłaniac tym że sala gimanstyczna, ze drabinki, bo to nie zmienia faktu, że robisz troche "wiochy". Według mnie juz nie tyle te balony, co na scianach te materiały podpiete kwiatkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż...
Traci wiochą... Przepraszam, ale mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wybacz decore
Ale to jest KICZ! Co ty proponujesz dziewczynie?! Tandetę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak uwazacie,to nie krytykucie tylko robcie sobie same:D zycze powodzenia, jesli macie lepsze pomysly:) ja uwazam ze jak na sale gimnastyczna to jest ladnie udekorowana:) bo czego mozna wymagac od dekoracji sali gimnastycznej:D ja mialam w podstawowce na zbawy szkolne na sali bibuly, to tez takie sobie zrobcie, skoro wam sie niepodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery2007
założycielka topika prosze odpowiedz mi ,ile masz rocznie takich zleceń.....?!jestem ciekawa czy duuużo jest chętnych na takie dekoracje....?!Wydaje mi się ,że nie ale jak jest na prawdę to ja nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wybacz decore
Balony po kilku godzinach zaczynają wydzielać ohydny zapach. Poza tym sale, które ty proponujesz, przez to przybranie wyglądają ciężko i nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u gustach się nie gada.Krytyka może być ale też w jakimś tonie bo jestem przekonanana że nawet 10 % z tego byście nie umiały zrobić,ale tak już jet gadać każda potrafi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee co wy opowiadacie
przeciez nie chodzi tu o umiejetnosci panny mlodej tylko dekoratorki> skoro wynajmujesz dekoratorke i jej placisz to chyba masz prawo wymagac no nie? wiec to nie ja mam potrafic zrobic cos takiego tylko dekoratorka. logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz decore
Witam! Tak sie sklada, że ja bede sama dekorowac swoją sale. I z przyjemnoscią wstawie tu fotki, żeby pokazac, że mozna sobie samemu poradzic z taką dekoracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM********
oj widze że z was to niezła wiocha !!!!:O zazdrościcie dziwczynie i tyle ...a co lepiej chlasnac św. obrazek na ścianę i przypiąć kwiatki z bibułki :O bardzo dobrze dziewczyna robi ,że chce się rozwijać a od czegoś trzeba zacząć !A niestety nie każdy zwraca uwage na to jaka panuje obecnie moda ! Widzę ,ze dla was -moda to świętość a dla mnie wstrętny snobizm czy zawsze modne oznacza ładne ?!chciałbym aby kiedys dziewczyna udekorowała mi salę ...jak bede brać ślub ! Brawo tak trzymaj i nie przejmuj się głupim gadaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JA MAM: Sorka, ale dekoracje przedstawione przez \"wybacz decore\" są bardzo ładne. Nie mowie, że nie podobają mi sie te balonowe, bo tez są fajne. Ale jednak te drugie są rzeczywiscie śliczne. Chciałabym miec tak przystrojoną sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
dziękuję za wszystkie opinie...fotki zamieszczone wcześniej są faktycznie super, ale czekam na fotki sal gimnastycznych..uwierzcie nie trudno powiesić tiul kiedy sufit jest tak piękny a wnętrze nie straszy dziurami, koszami i drabinkami...na sali gimnastyczne sp na mojej stronie jest dekoracja z tiulem bez siatki maskującej.... jednak to nie ja decyduje co ma być na sali...ja proponuję klientka wybiera - przede wszystkim kolor, np. ten pomarańcz na moje srt jest paskudny ale klient nasz pan-weźcie to pod uwagę....a balony....jak na razie moim pannom młodym sie podobają (tak sądzę) jeżeli są w stanie zapłacić za 2000 szt.....acha jeszcze jedno...nie narzekam na brak pracy.... założyłam ten temat bo chciałam poznać wasze zdanie....wiem, że nie wszystkim musi sie podobać, ale nie potraficie wyzazic swoich uwa nag...ci którym sie nie podoba potrafią tylko nazywać to wiochą.....ok! niech będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ani i przydatków
Nie lubię balonów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decore, rozumiem cie naprawde. Mam nadzieje ze nie bedziesz stroila ty;lko sal gimnastycznych i uda ci sie zrobic cos bardziej olśniewającego :) Nie wiem jak młodym mogą sie tak podobac te balony żeby kupic 2000szt :o Przeciez to musi byc piekielny smród ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM********
DO ANIA ANIA ... własnie o to też w tym chodzi ,ze dziewczyna się może rozwijać i krytyka musi być konstruktywna ,bo z jej pomoca sie rozwijamy ... decore...stopniowo ,pomału będzie miała więcej pomysłów na dekoracje i ważne jest ,że lubi to co robi i wierze że będzie coraz lepiej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM********
Decore!!!!Tak trzymaj a krytyką się nie przejmuj 🌻 :P za parę lat gedziesz miała super prosperującą firmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM********
Decore!!!!Tak trzymaj a krytyką się nie przejmuj 🌻 :P za parę lat gedziesz miała super prosperującą firmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decore
dzięki za wsparcie JA MAM!!!!!! ps. do Ania - nie wiem o co ci chodzi z tym smrodem...balony nie śmierdzą nawet w ilościach 4000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×