Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość footfetishmen

Dlaczego większoć kobiet latem lakieruje sobie paznokcie u nóg?

Polecane posty

Gość mimowolny
Czesto wystepuje bledne okreslenie ...A podniecanie sie damskimi stopami nie musi bys Fetyszyzmem.Ja uwielbiam piescic stopy ale kobiety do jakiej mam jakis stosunek emocjonalny.Lubie patrzec na zadbane i ksztaltne stopy/dlonie/ i jest TO moja 1sza ocena kobiety....Gdzie dla wiekszosci licza sie piersi lub tyleczek jako wartosc..podstawa czy zaczynac flirt. A Fetyszyzm to pociag do wszystkich stop kobiecych bez wzgledu na...i uzaleznienie seksualnych doznan,od tego.Wiec smieszy mnie gdy czesto,pada...iz facet jestzboczonybo piesci,lize stopy kobiecie...Ale to twierdza kobiety,co patrza na swoje stopy z odraza...Bo nikt ich nie uczyl ,ze dba sie o nie i ze to miejsce o erogennosci b.wysokiej.PS.czy wiecie dlaczego stopy tak kreca wielu...Nie!Bo organ w mozgu/odpowiadajacy za sfere erotyczna mezczyzny/sasiaduje z tym ,ktory zawladuje zakonczeniami nerwow na stopach-Stad np. laskotki,ktore tworza napiecia seksualne .Pozdrawiam-Rowniez Fetyszystow/Nie Fetyszysta/lecz Esteta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopka9027
a ja np lubie bardzo malowac pazurki u rąk,ale u stópek to już nie... wydaje mi sie, że gdy mam umalowane paznokcie u stóp to wygladaja one jakos smiesznie i nienaturalnie heh :) Dlatego stawiam na bezbarwny lakier jeśli już :) Jakby ktoś był zainteresowany to mogę sprzedać rajstopki, pończochy, cienkie-rajstopowe skarpetki rajstopka90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malują,żeby ładne były,ale to już wszyscy napisali. Kurde,a ja to jestem jakaś dziwna,bo lubię męskie stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam położone hybrydy, po prostu tak jest mi dużo łatwiej, paznokcie wyglądają ładnie na długo, a lakier new nails nie jest drogi. Ogólnie szukałam długo metody, która pozwala długo korzystać mieć te same paznokcie - i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ile dni wystarcza pomalować , ile trzymają się te lakiery najdłużej? Malucie na kolor pod kątem ubrania, nastroju?? i ile macie lakierów w domu drogiee kobiety?? :) pozdrawiam Was , Lubię popatrzeć na pomalowane paznokcie u stóp i dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×