Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość footfetishmen

Dlaczego większoć kobiet latem lakieruje sobie paznokcie u nóg?

Polecane posty

Gość nieważka ważka
A co powiecie na pedicur typu tzw frencz? Bladoróżowe, w delikatnym odcieniu paznokcie, z białym półksiężycem u góry? Do tego lekkie sandałki z rzemyczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
Witam! mój facet też...-----> Co do "meszku" na dużych palcach - trudno o jednoznaczną odpowiedź. Na ogół, tak jak u margotki stanowi on fajną, naturalną ozdobę. Ale w pewnych sytuacjach może trochę szpecić. Margotka zamieściła na wspomnianym topiku dwa dobrej jakości zdjęcia swoich paluszków więc mogłem to stwierdzić. Twoich stópek nie widziałem więc nie chcę się wypowiwdać. Na szczęście masz pod ręką eksperta, który jest głównym "konsumentem" piękna twoich stóp i jego zdanie jest tu najważniejsze. ważka----> swój pogląd na temat lakierowania wogóle wyraziłem wcześniej. Co do frencza - jest chyba w odwrocie po kilku latach dominacji. Widzę, że w tym sezonie wraca do łask klasyczny czerwony kolor. Dobrze zrobiony frencz ma tę zaletę, że wygląda jakby go nie było! Parę razy musiełem się dobrze przypatrzeć czy są polakierowane czy nie. Ale amatorskie podróby wyglądają kiczowato. Jeśli chodzi o obuwie to do rzemykowych sandałków zdecydowanie bardziej pasują paznokcie nieumalowane! Przecież skóra to materiał naturalny więc razem tworzą połączenie w stylu "hippie". Natomiast frencz pasuje do jasnych - białych lub pastelowych klapek. Pozdrawiam serdecznie pozostając w zachwycie dla Waszych śliczności. :) 🌻 🌻 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet tez lubi moje stopy
ja jestem za naturalnością czyli zero wyzywającego makijażu, paznokcie dyskretnie pomalowane, jednak gdy przygladam się kobiecym stopom to porównuje je ze swoimi i mam wrażenie ze kobiety nie zawsze dbają o stopy... dzis widziała w tramwaju ładną dziewczynę...ale na paznokciach u rąk odpada biały lakier...a paznokcie u stóp...hm...takie szpikulce a do tego złuszczajaca się skóra na palcach, buty sprawiały wrażenie za ciasnych.... nie uwazam się za pieknośc... ale powoli zaczynam mieć słabosc do moich dłoni i stóp i wole nie eskeprymentowac z pedikirem czy manicirem w domu tylko wolę zapłacic i oddac stopy i dłonie w ręce specjalisty...wtedy mam pewność ze będą wygladać perfekcyjnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotka22
footfetishmen hej niestety musze cie zmartwic bo te włoski na duzych paluszkach to przewaznie gole ale jak widac do zdjecia zapomniałam ja niestety nie mam komu ich pokazywac wiec chociaz miło ze ty je całujesz pozdrawiam chociaz moja papuzka uwielbia moje pazurki dziobac -chociaz ktoś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
mój facet też...----> Twoje podejście jest chyba optymalne. Zadbane ale naturalne... Jeśli pediciure to dyskretny... Muszę przyznać że pod wpływem Waszych postów trochę zmieniłem zdanie i zauważam, że z pomalowanymi paznokciami też czasem wyglądają fajnie choć nadal preferuję naturalne. Margotka22-----> jak to nie masz komu? Wszędzie dokoła masz wielu facetów, którzy tak jak ja zachwycają się damskimi stopami :) Wystarczy tylko wyjść z domu w sandałkach lub klapkach :) Ponieważ jako chyba pierwsza uczestniczka naszego forum przyznałaś otwarcie, że moje pocałunki (niestety tylko wirtualne :( ) są dla Ciebie miłe :) przesyłam Ci 11 całusów - po jednym na każdy paluszek i jeden w ten śliczny pieprzyk na prawej stópce :) 🌻 😘😘 😘 😘 😘 🌻 😘 😘 😘 😘 😘 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
Witaj dupiszonku! 🌻 Fajny masz nick. ;) Jeśli chodzi o faceta to znam takiego jednego... Widuję go codziennie w .... lustrze!! :classic_cool: Pozdrawiam i całuję Twoje śliczne 😘 😘 O niczym więcej nie śmiem nawet marzyć :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie i rozsadnie
szymus majewski tez lubi stopki, ja tam wole konkrety dobra pipka to przynajmniej radocha, nogi a tym bardziej stopy ida na bok i po kiego grzyba dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
dupiszonek----> skoro, jak piszesz w swoim profilu, nie potrfisz żyć bez seksu to na pewno masz kogoś, kto mógłby zrealizować Twoje marzenia....:) realnie i...- wiesz, jedno drugiemu nie przeszkadza. A pieszczoty stóp mogą być fajnym urozmaiceniem ars amandi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
Rozumiem dupiszonku, że jak Twój facet wróci nie wymiga się od wypiesczenia i wycałowania Twoich stópek (i nie tylko) :) Miłej zabawy! ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FootBoy
a lubicie jak facet piesci wasze stopki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mój kochany mam krwistoczerwony lakier na pazurkach u stóp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sm0rgg
Hej! Czy ten topic jeszcze "zyje"? Byl ciekawy, a moze nadal bedzie? Ostatnie posty, ktore fascynowaly, pisano niemal rok temu. Odezwijcie sie, jestem rowniez zdeklarowanym wielbicielem kobiecych stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicieelstopek
hallloo jest t u kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham lizać stopy
kocham lizac stopy mojej zonie lize codziennie i caluje pieszcze a ona to lubi :) mam szczescie ... podstawia je pod nos kaze klekac i calowac a a ja podniecony lize caluje i ulegam jej :D jest swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje stópkip
No ja też nie miałabym nic przeciwko temu, zeby mój chłopak całował mi stopy;p Myśle ze są nawet zadbane. Codziennie je pilinguje, wmasowuje kremy, pachnące mgiełki....a paznokcie maluje tylko delikatnym frenchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul81
Powiedzcie mi moje drogie panie czym się różni fascynacja stopami waszymi od fascynacji piersi lub tyłeczka? hmmm..? Jeden woli wasze cudne stópki, drugi piersi, a trzeci tyłek... Powinniście się cieszyć się, że każda wasza część ciała działa podniecająco na faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwoniutka
Ja maluje zawsze na czerwono to jest najlepszy kolor!!Polecam na lato czerwone krwisto czerwone i do tego jakieś klapeczki czy tam japoneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetysz21
Ja również jestem wielkim wielbicielem damskich stóp . Kocham je lizać i całować , szczególnie jak są świeżo wyjęte z bucika i spocone . Piszecie o lecie , ja jednak wolę zimę i damskie stópki w pięknych kozaczkach , czy to nie fascynujące ? Owszem pora roku nie ma znaczenia jeśli chodzi tylko o stópki, ale ja również kocham całować kobiece buciki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony
tylko czerwone paznokieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksia Faksia
Witam. Mój facet bardzo lubi jak mu to robię nóżkami. Jeszcze do tego odpowiednie tekściki i już jest bardzo szczęśliwy. Ja wystarczy że ściągnę buciki a on już nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieter
gg:12815082 wypieszczę kobiece stópki Sosnowiec i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lartos
dzień dobry zapraszam do nowego katalogu stron - wpisy bezpłatne budowany jest przez internautów - opcja dopisz swoją stronę http://europa-info-katalog.com w zakładce „last minute” domeny do sprzedania poleć link innym użytkownikom internetu i swoim znajomym jesteśmy zainteresowani wyminą linkami , banerami , programami partnerskimi stronę można dodać do wielu kategorii odpowiadającym Państwa działalności wpis proszę zacząć od http://........ admin good morning I invite you to a new web directory built by the Internet - an option activities add your site http://europa-info-katalog.com Add your page Recommend a link to other Internet users admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andriu1984xx
Poznam kobiete lubiaca miec lizane paluszki u stopek. Czekam na gg 3232271 lub mail kotek-2008@o2.pl Kobietki piszcie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek921
Jestem chlopakiem mam 18 lat bardzo lubie wąchać calować lizać piescić kobiece stopy pieśćic paluszki,nieważne czy kobieta na na nich skarpetki,pończochy czy rajstopki po treningu czy joggingu sprawia mi to bardzo duża pszyjemność jak kobietta sciagnie buty hmm a ja pierw wacham stópki pużniej je liże i całuję,nie ważne czy są spocone czy wydają zapach ja to kocham ja je po takim treninku umyje języczkiem ,uwielbiam szczególnie w lecie patrzec na stopy w sandałkach z pomalowanymi paznokciemi na ich widok aż mnie telepie.Badzo to uwielbiam hmm tylko niewiem dlaczego tak to mało kobiet to lubi. Dziewczyny piszcze dlaczego tego nie lubicie hmm przeciesz to dla mnie jet roskosz.Prosze o rady i argumenty od kobiet,Chetnie powacham poliżę i pocałuję kobiece stopy hmm Piszczcie kobiet do mnie na mego e-maila z Zielonaej góry to się umówimy . do 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze o możliwości polizania bucików mojej mamy koleżanki, ma takie piękne, raz je lizałem. Były pyszne. Chciałbym być jej sługą który czyści jej buty językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWI**********
witam! ja lakieruje paznokcie u nóg cały rok :-) Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta grzechu warta.
grzyba chcą zakryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek z Baniochy
Ja lubię całować stópki mojej żony oraz malować jej pażnokietki ,ale tylko na krwisto-czerwony kolor.Ostatnio malowałem też paznokietki koleżance mojej żony i na koniec było bosko jak obie dały stópki do całowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×