Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

Gość do mała gosiueńka
ja w poniedziałek wyjeżdżam a ogromnie Cię dopinguję i bardzo bym chciała wiedzieć jak Ci poszło bo też chciałam tą dietkę stosować i moze zważyłabyś się wcześniej, wracam we wrześniu i ..ech.. moze mogłabyś zrobiś wyjątek dla swojej fanki odchudzania i zważyć sie wcześniej, cio? Proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gosiu nie daj sie prosic swojej fance:D zobacz jaka masz publicznosc;) a tak wogole ja tez chce nad morze!!!! zabierz mnie;) a tak wogole to ile ty bys chciała wazyć ?bo przy tej diecie to do 50 kg spadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nie wiedziałam, że ktoś jeszcze mnie dopinguje, może do nas dołączysz na te parę dni:) No i nadeszła wielka chwila weszłam na wagę i tam miła niespodzianka straciłam 3 kg, bo wtedy co się rozstałam z tym chłopakiem to było prawie 56 na wadze a dzisiaj 53, chciałabym albo utrzymać tą wagę albo zejść do 50, najważniejsze by utrzymac to co zapracowałam, ale pociągne te 6 tygodni i zaczne wprowadzanie produktów. Polecam gorąco:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no gosia ma juz fanke prosze prosze:) ja tez jestem Twoja fanką i bardzo Cię podziwiam że trzymasz na tej diecie, mi jeszcze sie udało niestety ale cały czas mam nadzieje że wkoncu dam rade:) jak narazie to powiem Wam dziewczynki co wymysliłam...dieta ostatniej szansy czyli dieta camridge :) słyszałyscie o niej? wiem zmieniam te diety jak jakas głupia ale czuje że to będzie to. Pozniej łatwiej będzie mi z warzywami bo cambridge to 400-500kcal dziennie przez 21 dni. zobacze co po bedzie po tych 3 tygodniach jak bedzie ok to zrobie 2 tyg przerwy (1000kcal) bo tak trzeba i dalej camridge no ale zobaczymy jak to będzie. W kazdym razie dzisiaj ją zamawiam:) buziaki megisss a Ty jak tam dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamunia, ja tam nadal ogrnianiczam swoje kalorie, nie jem kolacji ( czasmi zdarzy mi sie ja zjesc) słodyczy prawie ze wogole nie jem, no i białego pieczywa tez unikam Gosiu, no to super wynik jak na 2,5 tygodnia, tym bardziej ze przy Twojej wadze trudno zrzucic nawet 1 kg, Jestem pełan podziwu. Jakbysmy my z Kamunia zastosowały ta diete to pewnie z 6 kg by poszło, bo mamy co zrzucac. A tak wogole Kamunia wiesz ile ta dieta camridge kosztuje? na któryms z byłych topików byla laska co ja stosowała i z tego co pamietam to ciagle zapominała te koktajle robic do pracy i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak już się zacznie to jakoś leci. Też się cieszę, że poleciało trochę. Jutro rano jadę nad morze jak wrócę dam znać. Mam nadzieje, że nie skuszę się na nic niedozwolonego. Aha i będę raczej w niedziele wieczorkiem:) Dzisiaj też kręciłam 40 minut hula hop:) Tylko ja szaleje na maksa z tym kółkiem jakoś nie mogę Was do trgo zarazić a naprawdę warto, jak kupiłam sobie to większe to mi przynajmniej nie spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ja nie zauwarzyłam że gosia podała wage, bo chyba pisałysmy prawie w tym samym czasie:) Gosia gratuluje:) megiss dobrze ze sie trzymasz:) a dieta camridge kosztuje 115 zl zestaw na tydzien. Uważam że nie jest aż tak droga bo na nic innego nie wydaje już pieniedzy tzn na inne jedzenie nie wydaje bo jem tylko to. Zamówiłam sobie dzisiaj 21 saszetek wzięłam sobie 14 zup i 7 napojów czy tam koktaili spróbuje wszystkich smaków i na następne dwa tygodnie zamówie sobie te które bedą mi smakowały. a i są jeszcze batoniki ale to pozniej sobie zamówie. Jestem taka podekscytowana juz widzę 7 z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia życzę powodzenia na tej diecie:) będę trzymać mocno kciuki, aby Ci się udało i było wymarzone 7 z przodu:) A wiecie że Cameron Diaz też jest wegetarianką:) ja już od kwietnia nie spożywam mięska ani jemu pochodnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ciekawi ta dieta cambrige, ciekawe czy faktycznie przynosi takie rezultaty jak to wszedzie pisza Gosia, no dobra, mozesz mnie zarazic tym hula hop;) tylko powiedz czy ja bedzie umiała ruszac tymi moimi wielkimi biodrami?;) a tak wogole gdzie kupilas ta wieksze hula hop? ja tam jestem w poł wegetarianka, jem tylko wybrane miesa, jestem strasznie wybredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kamunia i jak ta dieta bedzie wyglada? rano koktajl a potem zupa, tylko tym sie zywisz czy tez normalne jedzenie tez mozna jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kochaniutka Ci mówię poszłam do dziecięcego sklepu i poprosiłam o hula hop o średnicy 90 cm i akurat było bo w sportowym wcale nie mieli. A ja zrobię 1000 wpis:) A o to się nie martw bo kręcić każdy umie jak zaczniesz to samo poleci na początku stań w rozkroku i wysuń jedną noge do przodu i będzie ok, ja tak się nauczyłam:) Także hula hop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, dzieki:) rozejrze sie za tym hula hop, niby taka zabawka a na pewno bedzie ciezko kupic tak jak te obciazniki no do udanego wypoczynku nad morzem no i wspaniałej pogody i zimnej wody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia 7 nie jest moja wymarzona, wymarzona to jest 5-teczka na poczatku:) pare lat temu ważyłam tyle co Ty teraz i musze wrócić do tej wagi, no może byc w ostateczności 55:) megis pisałam dzisiaj maila tam gdzie zamawiałam diete bo tez nie wiedziałam jak to ma wygladać wiec to jest tak ,że jak zamawiasz zestaw to masz połowe zupek a polowe napojów, ale mozesz kupowac na sztuki to co chcesz i jesc to co chcesz bo kazda saszetka czy to zupka czy napój zawiera to samo i ma tyle samo kalorii (chyba137kcal) jest 5 smaków zup i 5 napojów. Sa też batony musli ale ja narazie nie kupowałam ale mozna jesc batona zamiast jedego posiłku a i jest tez makaron ale tez narazie nie kupowałam. Jesz 3 posiłki dziennie obojętnie jakie, ja narazie bedę jadla 2 zupy i jeden koktail. a mozna tez jesc 4 razy dziennie ( jedną z saszetek podzielic na dwie częsci:) ) mam nadzieje ze przyjdzie jutro ta dieta albo w sobote bo chciałam w niedziele zacząć ( w sobotę ostatnia impreza:) ) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała gosieńka
Gratuluję super wyniku, przy twojej wadze to naprawde niezłe osiągniecie, zreszą gratuluje tez innym dziewczynom na tym topicu, jestemz Wami i te na diecie ale ostatnyio trudno mi wytrwac w postanowieniach. ech... jestem na siebie zła Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko Gosi zaglądaj do nas częsciej:) ja tez jestem na siebie wsciekła myslalam że w lipcu bedę lżejsza o 20kg i własnie sobie uswiadomiłam ze zmarnowałam prawie 4 miesiące:( No ale nie mozna sie załamywać w poieniedziałek zaczynam \"diete ostatniej szansy\" i czuję że to jest to:) jeszcze nie zaczełam jej stosować a już załuję ze nie zamówiłam jej ze 2 miesiące temu:) Czekają mnie ciężke 3 tygodnie tzn nie 3 tygodnie tylko przynajmniej 2 miesiące, w drugiej połowe sierpnia wyjeżdzam na wakacje chce zobaczyc 6 na początku i normalnie wyjsc na plaże!:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia:) ja tez jestem ciekawa tej twojej nowej diety, jakie ona da rezultaty, na pewno ci sie uda, trzymam za ciebie kciuki! Ja warzywna diete zaczne po obronie. A dzis ide sie odstresowac na imprezke, mam nadzieje ze duzo nie wypije;) a wogole dzis bylam na miescie kupic sobie spodnie bo mi stare juz z tyłka spadywały i sie mile zakoczyłam bo jeszcze pare miesiecy temu nosilam rozmiar 48 a dzis wchodze juz w 44!:D podbudowałam sie troche i nabrałam siły na dalsze odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim:) Byłam nad tym morzem pogoda okropna, ale pojadę jeszcze w lipcu ciocia mnie zaprosiła, także nie ma problemu. A co tam u Was? Ja dalej trwam w swojej diecie. Kamunia przesyłam Ci wielkiego kopa, żebyś wytrwała choćby nie wiem co:P Megiss super sprawa, zobaczysz niedługo będziesz nosić 38:) Tego życzę z całego serduszka:) Uopiekłam ciasto, bo idę do Babci, nie powiem bardzo ładnie pachnie, ale jak smakuje powie mi Babcia z Dziadkiem, a wiecie co jest najlepsze, że jak je robiłam to mnie nawet nie kusiło żeby spróbować. Bardzo mnie to cieszy:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, byś poczęstowała kolezanki kawałkiem ciasta:D jednak cenie moja diete bo zawsze mozna cos tam niedozwolonego zjesc, byle sie zmiescic w kaloriach:D Kamunia, czyli co, jutro twoja godzina zero sie zaczyna, ciekawe jak te zupki i koktajle smakuja A tak wogole to dochodze do siebie po imprezie, po której jak zwykle nic mi sie nie chce, naszczescie wypiłam tylko i az 3 piwka, ale za to duzo tanczyłam i mam nadzieje ze spaliłam to Poza tym gdzies mi sie zapodział jeden obciąznik na noge, chyba to jest sprawka mej psiny, tylko gdzie ona go schowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:D Stanełam dzis na wadze bo nie mogłam sie powstrzymac, wiec waga dzis wskazuje 83,4:D jeszcze z 3 tygodnie i w koncu bedzie 7 z przodu:D I jak tam kamunia twoje zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:D Stanełam dzis na wadze bo nie mogłam sie powstrzymac, wiec waga dzis wskazuje 83,4:D jeszcze z 3 tygodnie i w koncu bedzie 7 z przodu:D I jak tam kamunia twoje zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megiss idziesz jak burza z tą dietką:) Gratuluję wyniku:) Znalazłaś obciążnik? Ja dalej intensywnie i namiętnie kręcę tym hula hop:) Dzisiaj już 40 minut za mną, jeszcze jak będę sobie oglądać Nigelle to wyjdzie mi z 30 minut i na dzisiaj starczy:) Kamunia mam prośbę napisz mi czy na mm to makaron mógł być z mąki durum czy coś takiego? I jeszcze jedno bo teraz ja jestem Twoją fanką zważ się przed rozpoczęciem żebyśmy wiedziały ile Ci poleci kilogramów:) To ja lecę dalej, czekam na listonosza od rana a go jak nie widać tak nie widać zdążyłam zrobić pranie, powiesić je już sobie schnie a ja muszę kwitnąć w domu:P Pogoda dzisiaj naprawdę rewelacyjna, mam teraz wolne i aż nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba pójdę do biblioteki po książki, chociaż już trochę sobie przynisłam będę czytać książki niezobowiązujące do niczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Jestem po pierwszym koktailu wybrałam smak kakaowy, zmówiłam 4 torebki tego smaku i juz wiem że to chyba nie był dobry pomysł:) nie smakuje mi tzn nie to ze nie da sie przełknąć ale poprostu mi nie smakuje. Mam na dzisiaj jeszcze dwie zupy: pomidorowa i kurczak z grzybami i mam nadzieję że będą lepsze. Gosia stanełam dzisiaj na wage bo chce wiedziec ile dokładnie zrzucę, no i niestety lekko sie zszokowałam tzn w sumie wiedziałam że tak bedzie tzn przytyłam niestety:( no ale mam za swoje codziennie rano \"zaczynałam\" warzywno-owocową a popołudniu stwierdzałam że od jutra juz napewno i przez reszte dnia jedłam to co chciałam i ile chciałam. Pozniej jak juz zamówiłam cambridge to stwierdziłam że te ostatnie dni przed cambridge to moge sobie \"zaszaleć\" no i niestety waga pokazała dzisiaj 88,3 kg. No trudno, za tydzien będzie przynajmniej 3 kg mniej:) Jedna dziewczyna z topiku cambridge schudła prawie 5 kg w tydzien, oj też bym tak chciała, albo chociaż 4:) Kurcze robie się godna a do \"obiadu\" jeszcze trochę ;) megiss gratulacjeee super ciesze się:) kurde teraz jestem za Tobą daleko w tyle, ale przescignę Cie zobaczysz;) gosia makaron mm ma byc razowy czyli z mąki typ np2000 albo 1850 ja kupowałam go w sklepach ze zdrową żywnością albo mozę być makaron własnie z pszenicy durum. Kazdy makaron z lubelli jest durum. Ja kupowałam tez makaron lubella fit on jest razowy i też jest mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź. Dasz radę najgorsze pierwsze 3 dni, a potem samo idzie:) Mówię to z swojego doświadczenia:) Lecę dalej, jeszcze trochę mam do zrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ostatnio baardzo tu cicho, ale nie poddamy sie i będziemy pisać o swych zwycięstwach. Już mi się dzisiaj nic nie chce, chyba włącze telewizor i będę oglądać obrazki:) Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh w koncu dotarłam do domu i moge połozyc sie bykiem Gosiu, szukałam i jakos tego obciaznika nie moge znalezc a dzis wogole zaczeło sie malowanie mojego pokoju wiec przez najblizsze dni to wogole nie znajde Kamunia, no to jak, robimy zakład??? która wiecej suchdnie do sierpnia? przegrana stawia lody;) No ba Gosiu tylko o zwyciestwach bedziemy pisac, o porazkach nie mam mowy bo ich nie bedzie:D tyle juz wytrwałysmy wiec musimy dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cięzko mi strasznie:( napoje wogóle mi nie smakują dzisiaj spróbowałam dwóch kolejnych smaków(po połowie każdego jako jeden) i wcale nie są lepsze niz ten wczorajszy kakaowy. wygląda to tak że jestem głodna ale wcale sie nie cieszę ze zaraz zjem bo wiem ze to niedobre. juz marze o gotowanej piersi z kurczaka z warzywami ale to dopiero za trzy tygodnie:( wytrzymam te 3 tygodnie scisłej bo raz ze wydałam juz na to pieniadze a dwa ze chce wkoncu doprowadzić do konca to co zaczełam i to co zaplanowałam. Pozniej 2 tygodnie mieszanej a pozniej pomyslę ale chyba warzywno-owocowa bedzie dla mnie przyjemnoscią w porównaniu z cambridge:) megiss to zakład stoi:) (tylko moze lepiej o pół litra, lody maja za duzo kalorii i tłuszczu:) ) Boze jak tak to ten czas tak szybko leci i zawsze sobie mysle o jak szybko minał miesiac już bym była iles tak kilogramów lzejsza jakbym trzymała sie diety a jak teraz sobie pomysle że jeszcze trzy tygodnie to aż mi sie cos robi:( ale powtarzam sobie to co przeczytałam na topiku o dc ze to lekarstwo na moja chorobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie znalazłam swój smak:) zupa jarzynowa + natka pietruszki jest pycha, jem z przyjemnoscią. Na kolejne 2 tygonie zamówie chyba tylko zupę jarzynową, co prawda jeszcze nie spróbowałam wszystkich smaków ale najprawdopodobniej na kolejne 2 tygodnie zamówię jarzynową po 2 saszetki dziennie i batony po 1 dziennie a i jeszcze na spórowanie najpój w kartoniku i mini keks:) już mi lepiej uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia, to zaklad stoi, moze byc 0,5 litra:D tylko po naszych dietach moze niezle kopnac ta vodka:D Fajnie ze w koncu znalazłas swoj ulubiony smak, w koncu bedziesz mogła jesc z apetytem ten zupki;) i bron boze nie poddawaj sie! nie mozna pieniedzy w kibel wywalac. A tak wogole ciagnie cie do innego jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×