Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamunia

Moja godzina zero w odchudzaniu-Dzień Kobiet !

Polecane posty

kamunia damy! zrzucimy tyle ze oczy wyjda wszystkim;) jak jeszcze nie ma tabeli to ja donosze ze dzis moja waga wskazuje 86,6 wiec jednak waga drgneła malo ale zawsze coś:) a tak wogole teraz tak ciepło jak w saunie wiec troche tłuszczyku sie wypoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde miało byc: kamunia damy rade:) acha tylko nie padnij na tym rowerze;) a tak wogole jest tak ciepło, ze nie chce mi sie jesc. dzis w pracy bylam twarda, laski kupiły sobie słodkie do kawy a ja wafle ryzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troche popodnosze topik zeby w koncu sie dziewczyny odezawały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem beznadziejna :(:(:( dzisiaj zjadłam z 10000 kcal, o ile nie więcej żołądek mnie boli i mam ochote pójść to z siebie wszystko zwymiotować :( już nie mam siły dwa tygodnie było w miare i taka zalamka, pewnie wróci wszystko co zrzucilam, jak nie więcej :( jak ja chce pozbyć sie tego tluszczu!! toc to wsyd z takim sadlem sie pokazywać!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piękne Panie w ten wieczór:) Ja dzisiaj zjdłam rogala maślanego nadprogramowo i jutro go odpracuje, dzisiaj już mi się nic nie chce. A poza tym ostatni nic bym nie robiła najlepiej przechrzciłabym się na lenia:) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to masz tak samo jak ja:( najchetniej z miejsca nie ruszałabym tyłka. I co zrzuciłas tego wczorajszego rogalika?;) serenita, najgorsze jest własnie wrocic do starych nawyków, najlepiej zapomniec o wczoajszym dniu i dalej trzymac sie na bacznosci A ja własnie zamierzam zjesc troche lodów z truskawkami, choc pewnie powinnam zjesc te truskawki bez lodów ale nie moge sie oprzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) już mi troche lepiej niż wczoraj, chociaż nadal czuje zawód.. ja juz tak bardzo chcialabym być szczupła :D szczególnie teraz jak jest tak cholernie ciepło :( wszyscy krótki rękawek, a ja długi żeby ukryc niedoskonałości :( no ale sama sobie na to zapracowalam...trzeba walczyc :) najgorzej jest mi wybic sobie słodycze...bo u mnie albo zero, albo góra...nie potrafie jednego, dwóch ciastek zjeść i koniec a co tak rzadko teraz wszyscy zaglądaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się ze mną dzieje, ale jadłabym wszystko co mi się pod rękę nawinie,może to przed okresem. Jestem rozdrażniona i w ogóle to ciepło mnie irytuje, wolałabym trochę chłodu, a w ogóle po wyjściu na słońce dostałam wysypki, masakra, ja tak nie chce. Jadę do Krakowa z Mamą, mam nadzieje że nie bedę się opychać byle czym:) Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to masz fajnie z tym wyjazdem ja tez bym tak chciała ale wspołuczuje podróży ale pewnie warta jest poswiecenia serenita ja kiedys potrafiłam zjesc plasterek czekolady i ja odłozyc, a teraz? zjadłabym cała na miejscu. Wiec wole lepiej nie zaczynac zadnych ciastek itp a tak wogole znalazłam dobry ( na mnie działa) sposób zapychania zoładka no i poczucia głodu, poprostu jem wafle ryżowe, jeden wafel ma 36 kcal i tak w ciagu dnia zjadam 2 lub w osteteczności 3 Kamunia Landrynka Ellenna Lady co tam u Was, jak tam idzie dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!!!!! Trochę mnie nie było, budujemy z mężem nowy dom i jestem zalatana. mam dla Was świetne rozwiązanie i gwarantuję 5 kilo w 2 tygodnie suppper przyjemnie, jeśli sprawdzicie i nie wyjdzie, odnajdziecie mnie i........zdecydujecie o moim losie... Otóż jest w sumie lato, wszędzie pełno owoców, warzyw, sa już truskawki............ ja waże 58 przytyłam 1 kg, ale to pewnie woda......te upały...:P macie specjalny mixer, zeby zrobic koktail? to do dzieła: 3x dziennie robimy taki koktail: truskawki, bądz inne jagodowe owoce, lub banany, słodzik w proszku, maślanka chuda i dodajemy otręby bądź płatki owsiane wcześniej ugotowane, mozna dodac jakiś sproszkowany preparat białkowy...i pijemy sobie 3 szkl dziennie takie spore.oprócz tego jemy tylko warzywa i owoce, moga byc zarówno świerze, jak i gotowane, duszone..., mnóstwo wody niegazowanej, spotkałam dzis koleżankę, która była przy kości...byłam w szoku, schudła 6 kg właśnie w ten sposób i nie była głodna, a jak dokuczał głód łykała błonnik popijając wodą i piła kkoktail, oczyścimy się , schudniemy i bedziemy lśnic urodą, ja się przekonałam, a Wy? od jutra start 2 tyg------26 maj...ze 3 kiloski by sie jeszcze przydało zrzucic, a jak wiecie ja chudne o wiele wolniej już niż Wy...Damy radę, proszę dołączcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellenna:) nawet fajny i przyjemny sposób :) :) :) kurcze tylko nie mam takiego miksera, chyba sie rozejrze za jego kupnem bo pomysł wydaje sie byc ciekawy, bo nic nie trzeba liczyc i na nic uważać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,dziewczyny :) ellenna, fajna dietka, ale ja też nie am takiego miksera i w najbliższym czasie sie w niego nie zaopatrze, bo teraz ciągle mam jakieś wydatki niespodziewane...i tak już od dwóch miesięcy...prawie non stop jestem bez forsy, szalu można dostać :D z dietka jako tako sie trzymam, chociaż jest mi ciężko, ale to przez lato ja strasznie nie lubie ciepła, a takiego upalu jak teraz to nie cierpie :( najbardziej mi pasuje lekki chłód :) dziwne ,no ale cóż :D im cieplej, tym bardziej mam ochote jeść, o lodach lepiejnie gadać, jestem uzależniona, moge jeść przez caly dzień tylko lody :) szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ellenna za linka, jesli na allegro kosztuje tyle to pewnie w marketach tez nie beda drogie, myslałam ze ponad 100 kosztuja. serenita :) mam kawałek rolady lodowej w zamrażalniku, chcesz troche?;) ja natomiast jak jest goraco to najchentniej nie jadłam bym obiadów ale wieczorem jak sie ochłodzi to łapie mnie wilczy apetyt dzis bylam na działce i zjadłam w sumie 3 kiebłabki ( ale takie małe ;) ) no i oczywiscie wypiło sie piwko, ale to bylo w ramach obiadokolacji bo znow obiadu dzis nie zjadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyjecie wogole ??? czy moze was upały wykonczyły? ;) ja dzis sobie dogodziłam, zjadłam lody z bita smietana mam nadzieje ze to nie bedzie rzutowac na jutrzejsza wage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja sie dzisiaj nie waże bo waga mi sie popsuła...ale za tydzień juz będzie oki :) dla mnie tonawet lepiej, bo na pewno przytylam w tym tygodniu :) megiss, ja to juz niedlugo wysiąde, rozpływam sie :( strasznie nienawidze takiej pogody, dla mnie 20 stopni to ideal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) troszke mnie nie było, szczerze mówiąc nie miałam czasu, nawet nie zrobiłam tabelki w tamtym tygodniu. Ja w tym tygodniu przez to że czasu nie miałam jadłam to co było, a weekend to już zaszalałam tak konkretnie, wczoraj miałam takie wyrzuty sumienia że wsiadłam na rower i jezdziłam ze 2 godziny. Waga stoi, ale i tak sie cieszę bo mysłałam że przytyłam. w każdym razie stwierdziłam że nie mam już czasu na takie zastoje itp. już lato gorąco a ja nie mogę sie normalnie rozebrać:( mam nadzieje że w lipcu nie będe już miała takiego problemu, muszę schudnąć!!! nie wiem czy widziałyście te topiki o diecie warzywno- owocowej, to jest dieta dr ewy dąbrowskiej. jedna dziewczyna pisze że schudła 20 kg w 6 tygodni. Tak się nad nią zastanawiałam i wczoraj powiedziałam o tym mamie, na co ona powiedziała że jej koleżanka kupiła w jakiejś księgarni przy Kościele książke i jadła same warzywa i owoce i schudła bardzooo ze 20 kg i to dosyć szybko.okazało się że to własnie książka Dąbrowskiej:) to mnie przekonało. Wydaje mi się że jest cholernie trudno na niej wytrzymać ale skoro innym się udaję to ja nie będe gorsza...własnie zamówiłam 2 ksiązki Dąbrowskiej, nie są drogie 6zl i 10zl i zamierzam przez czerwiec stosować tą dietę, muszę!!! inaczej bede gruba do końca życia, albo schudnę dopiero jak się zestarzeje, cała młodość mi przeminie, musze musze musze!:) a i zobaczyłam ten sposób o którym pisała ellena i tak myślę że może zanim przyjdą te książki spróbuję tego bo wygląda całkiem fajnie:) Ale się rozpisałam, ide na rower:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Waga mi się dzisiaj zbuntowała (baterie), a wróciłam dopiero po południ, po prostu skonałam w tym pociągu, ale było naprawdę warto tak się przemęczyć. Polatałam z Mamą i kuzynem po Krakowie:) Zjadłam 2 oscypki takie dużo trochę mi słono było ale to nic, ja uwielbiam oscypki, było oczywiście gorąco. Teraz mam nowy zapał do nauki i odchudzania:) Fajny ten koktajl się wydaje, muszę sobie juto kupić truskawki i będę testować:) Lecę, bo muszę napisać plan mojej pracy licencjackiej, bo z tego w tym roku będę miała tylko zaliczenie i każdy musi mieć chociaż plan:) Miłego popołudnia napiszę wieczorkiem:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maria 2
Nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale chciałabym poradzić wszystkim "pulchnym paniom" mądre odchudzanie na podstawie książki dr med. Ewy Dąbrowskiej z Gdańska - "Ciało i ducha ratować żywieniem" (koszt ok.12,-zł w księgarni, jeżeli niema to można zamówić przez internet). Tę dietę powinni stosować ludzie dorośli z dużą nadwagą. Można ją stosować od 2 do 6-ciu tygodni (chudnie się od 6 - 20 kg ). Ja stosuję ją już 3 -ci tydzień, schudłam 7 kg - czuję się wspaniale, a na dodatek obniżyło mi się ciśnienie tętnicze, lepiej śpię, nie bolą mnie nogi w stawach, wchodzę po schodach bez najmniejszego zmęczenia. Jest to dieta warzywno-owocowa, bez białka i tłuszczu. Życzę powodzenia i wytrwałości w odchudzaniu i dużo świeżych warzyw i owoców, na szczęście teraz można wszystko kupić świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje rezultaty w opisie sa:) a ja sie własnie boje ze po takich typu dietach czyli bez białka i tłuszczu jak sie wróci do bardziej noralnego zywienia to bedzie efekt jojo. Juz tak kiedys miałam ze jadłam tylko owoce i warzywa, zero chleba, mleka i innych codziennych produktów to faktycznie chudłam 1,5 tygodniowo ale jak potem rzuciałam sie na jedznenie to nie mogłam przestac i waga wróciła. Ale chociaz czemu nie zaryzykowac i potem tylko pilnowac co sie je Gosiu ja uwielbiam oscypki nawet pomino ich słonego smaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam opinie na temat owocowo- warzywnej dietki i można ją stosować przez najwyżej 2 tygodnie potem to może być szkodliwe dla organizmu. Także nie polecam dłuższego stosowania samych owoców i warzyw w końcu potrzebujemy wszystkiego w naszym organizmie. Nie dajmy sie zwariować, a potem ostrożnie wszystko po trochu wprowadzać do naszej dietki na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Gosiu, ja własnie znalazłam ten topik o tej diecie warzywno-owocowej - zreszta jakiej owocej jak tylko mozna jesc jabłka grejpfruty i cytryny czyli to co nie lubie nie za bardzo ale mniejsza z tym- i w sumie nie które dziewczyny miały niezłe efekty, chociaz tez czytałam ze tam jedna tylko 4 kg suchła podczas kilku tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia...........to super, ze ten sposón Cię zainteresował....ja juz 3 dzien i czuje się świetnie, nie ważyłam sie, bo waga mnie denerwuje, postanowiłam robic to raz na tydzien, truskawki kupione? to do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanko do tego koktajlu ile trzeba dodać tych płatków owsianych łyżke dwie Ellana będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to koktail, więc nie zadna zupka :P, więc najllepiej łyżka stołowa, mogą byc też otręby np. z suszonymi śliwkami, albo jabłkami...firma Sante takie ma. Ja czuje się świetnie, jak skończę pierwszy etap powiem co dalej, ten trwa 2 tyg, są jeszcze dwa, każdy po tydzien, o 20:00 mam arbuza ile chce. papa, powodzenia pytajcie o co chcecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamunia :) świetnie, że jesteś :) też mnie zainteresowała ta dieta i tak sobie myśle od jutra ją zacząć, poczytam troszke dzisiaj...mam nadzieje, że wytrzymam ten tydzień i nastepne dwa, więcej nie chce, bo boje sie jojo :) dziewczyny, na serio mjsimy sie za siebie ziąść, bo to aż wstyd tyle sie odchudzać już i takie male efekty :) jutro kupuje skakanke i codziennie godzinka + w sobote i niedziele bieganie , w domu a6w, zaczynam dzisiaj :) normalnie plakac mi sie chce jak patrze sie w sklepie na niektóre ciuchy... A WIĘC DO DZIEŁA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dziękuje zobaczę jak to będzie smakować a firmę sante bardzo dobrze znam. Zobaczę może od przyszłego tygodnia, ale ja zazwyczaj mam dużo pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prawodpodobnie zaczne ta dieta koktailowa od poniedziałku , w weekend wybieram sie na zakupy wiec moze kupie mikser, jak to nie wypali to wezme sie za ta diete owocow-warzywna. Ellena a masz jakies sprawdzone rodzaje owoców które ze soba łaczysz? co z czym najlepiej ci smakuje, nie chce zrobic wpadki mieszajac te owoce a potem wylewac koktail, a tak wogole sa jakies ograniczenia łaczenia tycho owoców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×