Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Czy tylko CHUDE mogą być PIĘKNE???

Polecane posty

No właśnie, jak to jest waszym zdaniem? Moim zdaniem nie tylko. Jeżeli ktoś nie wygląda jak ostrewka to już nie może być ładny? A z jakiego niby względu? Ja gruba nie jestem, tylko mam biodra szerokie. Dobrze się z tym czuję. Kiedyś byłam gruba, to się źle czułam. Znam kilka tęgich osób, które są dużo fajniejsze niż wszyscy szczupli razem wzięci. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perche
Dlaczego kobieta moze byc chuda albo gruba? A co ze szczuploscia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘKNA PUSZYSTA
szcupłe są ok i chude też są ok, ale puszyste też sa w porzadku.. no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssssssska
ja mam krągłe biodra i dużą pupę, masywne uda i duży biust, dbam o siebie, chodzę do kosmetyczki, fryzjera, solarium, umiem ubiorem podkreślić moje walory i zatuszować mankamenty i nie uważam, że tylko szczupłe mogą się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrewka=bardzo, bardzo szczupła dziewczyna. przecinek, cień, ości to to samo :) kasssssssssssska-tak trzymaj! ja mimo że nie jestem zbyt szczupła to też potrafię o siebie zadbać, mam ładną, komercyjną twarz, dobrego fryzjera, świetną kosmetyczkę i cudownego dermatologa. Jestem inteligentna, lubiana w swoim środowisku. I tak jest mi dobrze. A jak czuję, że robię się za gruba, to parę dni diety, trochę ruchu i za parę dni znowu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzialas kiedys
piekna gore sloniny??? bo ja nie..brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Górę słoniny??? Chyba ważne jest to jaki kto jest, a nie ile ma centymetrów w talii!!! Ale puszyści mają gorzej w życiu. Niestety, dzisiaj liczy się tylko wygląd... Komercyjna twarz, to znaczy że jest dobra, mogłabym reklamować coś swoją twarzą i to by się sprzedało, bo nuzię mam ładną. Cała moja uroda to buzia i jasne, platynowe włosy, od spodu jasnobrązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem puszysta,nadwagi też nie mam.Dużo ćwiczę,ale mam większy tyłek,biodra. Już się z tym pogodziłam.Taka moja uroda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PpOoDdNnOoSsZzĘę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×