Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Przerysowani-Drawn Together

Polecane posty

[09.03] 18:46 lisiczka+++ Podoba się wam ten serial animowany na MTV? Bo ja jestem szczerze zachwycona: świetnie rysowane, super podteksty i szydera. Wyjątkowo mi leży ta bajeczka [09.03] 18:49 lisiczka+++ O żesz, to miało być w serialach! Przeniesiecie mi? Dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka+++
Dzieki, jestescie wielcy! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, rozumiem, że musi upłynąć więcej czasu i wiecej odcinków, abym znalazła odzew. Cóż poczekam...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Comosia
Nie wiem jaki sens ma puszczanie seriali angielskojezycznych i tlumaczenie ich ? To jest gra slow. To tak jakby w Stanach puszczano nasze kultowe "Psy" czy inne tego typu filmy ,zrozumiale tylko dla nas. Juz nie wspomne o tlumaczeniu brytyjskiego humoru bo to juz jest pomylka niesamowita !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluna
no dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uglyboi
Yo! kreskóweczka jest zabawnie wykręcona i śmieszy... No i o to chodzi... wszak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eric C.
Jak nie chcecie czekać na premierę w MTV lub Comedy Central to polecam stronę www.DrawnPark.net gdzie znajdziecie praktycznie wszystkie odcinki "Przerysowanych" (Drawn Together) oraz "South Park" do obejrzenia online :) Polecam tą stronkę... Poza tym jest sporo ciekawych informacji na temat bohaterów. Nie znalazłem w polskiej sieci innej tak rozbudowanej stronki :) No a serial bosssski :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubie ta bajeczke
kociczka wymiata albo ta sex bomba nie pamietam jej ksywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ling-Ling
ta bajeczka jest zajebioza :D lubie ja ogladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenyka
Mi się spodobał Xandir.. ;PPP I Lisiczka jest spoko... ;] W ogóle Drawn Together jest zaje*iste.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giera
Mega kreskoweczka :) Polecam rowniez WLADCY MOCH (znajdziecie na uTube)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hella Good
Genialna kreskowka :D szkoda ze tylko raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcadur
Przerysowani są boscy, oglądam ich kiedy tylko moge, zaje**sta kreskówka tak samo jak South Park. Ja najbardziej lubię Ling .... cośtam zapomniałem jak on się tam nazywa i Kapitana Hero (Bohaterskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami_Ami
Oooo tak, kocham ten serial! :) W MTV nie oglądam - za późno leci, za to oglądam z podanej strony Drawnpark i resztę z Dailymotion. (dodatkowy plus że mogę wmówić rodzicom że szlifuję angielski oglądając seriale :D. Byliby w szoku gdyby wiedzieli o czym jest ten serial xDDDD A skoro nie znają ani słowa po angielsku...:)). Moje ulubione totalnie postacie : Xandir - jest słodki :) I ma fajne ciuchy xDDD (kocham odcinek Gay Bash!) Księżniczka klara - śliczna i naiwna, ale jej teksty chwilami powalaja :D (to chyba jest amerykański odpowiednik naszych moherowych beretów! Poraziło mnie jak stwierdziła że udar mózgu to kara Jezusa za mieszane małżeństwa) Ling Ling - nie wiem dlaczego :D. Ale fajnie mówi xD (po japoreańsku jak to powiedział któryjś twórca). Nie lubię Toot i Kapitana Bohaterskiego. Drawn together rządzi! To jest znacznie lepsze od South Park!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xandir
jest to raczej kreskówka dla dorosłych bardzo ja lubie najbardziej lubie Xandir oraz tą ksziężniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
text księżniczki - \"jeździsz na wózku - społeczeństwo ma cię gdzieś\", ten serial jest genialny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami_Ami
Niby dla dorosłych ale w internecie napewno mlodsze osoby oglądają :D Bo w MTV to trochę późno leci. Chociaż gdyby moja rodzinka (w tym siostrzyczka - pani psycholog ) zrozumiała o co chodzi w tym serialu, migiem miałabym zakaz. (jak siosta kazała mi przestać słuchać M.Mansona bo od jego muzyki młodzież popełnia samobójstwa) Najbardziej powalający odcinek : Very special drawn together after school episode (Biedny Xandir)i Super Nanny. Nie mam za wiele czasu by teraz oglądać (maturka za miesiąc :/) ale od 18 maja będe tylko siedzieć i oglądać po kolei odcinki:D Narazie obejrzałam 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klej klei
a ja uwielbiam lisiczkę i Toot czyli Fiu Fiu. Za to nie trawię tego gąbczaka,co za nuuuudziarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerysowani
W Polsce leci dubbing czy napisy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Ling-Ling+
To jest odlotowe.Wciągło to mnie niedawno.Postacie są całkiem niezłe,a wogule co tu dużo pisać,poprostu ZAJE***** ;-) szukam fanów Przerysowanych niedaleko Młoszowej lub Trzebini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Ling-Ling+
Uwielbiam ten serial.Postacie są odlotowe. Taki np. Ling-Ling {amerykański stereotym Zułtka} nie wygląda na mange,ale i tak jest świetny.Uwielbiam takie postacie jak: Ling-Ling,Lisiczka i Wełniaka Powinni w Comedy Central pokazywać ich więcej niz 2 razy w tygodniu. Pozdro dla ziomków!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy_Ami
Przerysowani - na MTV jest dubbing, na Drawnpark.net są napisy :) (wolę zdecydowanie napisy - słychać oryginalne dialogi). Tylko MTV w trochę dziwnej kolejności puszcza odcinki... odcinek z sezonu 2, potem z 1, potem znowu 1, potem 2... Niestety nie mam Comedy Central - mam UPC :/ (które co 2 miesiące zmienia kanały. Typu mam Fun TV miesiąc, potem mam Vivę 2 miesiące, kasują i na miejsce mam Discovery które kasują i mam na miejscu inny kanał :/). Jak sie przeprowadze będe miała Cyfrę. Chociaż nawet na Comedy Central prawdopodbnie nie będzie 4 sezonu :( Najlepszy odcinek "Xandir and tim, sitting on a tree" (Parodia Clarka Kenta podrywa Xandira, a reszta czyta recenzję swojego serialu w EW i dostają szału!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Ling-Ling+
Czy koś wie jak sobie ściagnąć na Drawnpark.net tak odcinki z napisami, żeby nie było z błędami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy_Ami
Z Drawnpark.net - nie mam pojęcia. Wiem jak ściagać z Daily Motion ale tam nie ma napisów :( Przy okazji : czy ktoś jeszcze nie może otwierać odcinków w Explorerze? Bo mi w Explorerze działają tylko 3 odcinki i to bez napisów (przy reszcie mam tylko czarne tło) a w Operze działają wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Ling-Ling+
Czy koś mieszka niedaleko Młoszowy lub Trzebini??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, topik się rozrasta, jakże to miłe ;-) Ja niestety nie jestem z Trzebini tylko z Katowic. Ale niniejszym pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy_Ami
Heh ja jestem z Lublina :) Zmiana : najlepszy odcinek - "The one wherein there is a big twist" 1 i 2. 1 - za aluzje do O.Dyrektora (popieram!!!!!!) i za "posłankę którą obrażają w Szymon Majewski Show" i za "Manulę, Gulczasa i parkingowego który wygrał I serię" (strażnika miejskiego tak dokładnie). Genialne! 2 - za Strawberry Sweet Cake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×