Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scorpion25

Chrzciny

Polecane posty

Witam, mam mały dylemat bo zostałem chrzestnym z czego sie bardzo ciesze ale... niemam pojecia jaki prezent mozna by kupic.Doradzcie please... wiem ze do chrzestnego nalezy kupienie swiecy ale co jeszcze mozna by kupic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pointeresować się jakich rzeczy brakuje małej/małemu i popytać dyskretnie mamusie ( one wiedzą najlepiej ) :) Np powie że brakuje mu nosidełka albo jakiś szlafroczek-ręcznik ( takie na allegro są ładne ) i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Wiesz , to wszystko zalezy od Twoich mozliwosci finansowych. Mozesz np. oplacic zdjecia do chrztu lub przynajmniej sie jakos do nich dolozyc, na ile Cie stac. To jesli chodzi o chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
Też byłam matką chrzestną 3 lata temu i małej kupiłam złoty łańcuszek z medalikiem (Matka Boska z dzieciątkiem). Nie wolno kupować krzyżyka, bo wtedy podarujesz małemu krzyż na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Ja jak ostatnio zostałam chrzestna to dałam, o ile dobrze pamiętam 200 zł i takie śliczne wydanie "Kubusia Puchatka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
moja corka dostala od chrzestnej sliczny medaljonik ( taki otwierany z miejscem na zdjecie) z wygrawerowana data chrztu.na lancuszku. mysle ,ze to bardzo ladny prezent i pamiatka na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiq
mi się bardzo podobają srebrne łyzeczki - grzechotki z grawerowaniem np. daty i g urodzin, wagi wzrostu przy urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×