Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blankaaaaa

Zelixa

Polecane posty

Gość monic170
Ja biore zelixe 15 juz po raz drugi . Zaczelam brac 10 dni temu i zjechalo mi juz 5 kg. Glodu nie czuje . Gdy pierwszy raz ja zazywałam tez mialam skutki uboczne : bole glowy , nie moglam spac , suchosc w ustach , ale teraz biore na nowo i tylko 2 pierwsze dni byly takie , teraz czuje sie bardzo dobrze i patrze jak waga spada. Moim zdaniem tabletki dzialaja , ale ograniczylam slodycze i tluste dania. A picie wody niegazowanej w duzych ilosciach jest czynnoscia podstawowa przy braniu tych tabletek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka83
Hej wszystkim. Rok temu brałam zelixe. Waga z 75 kg spadła do 52. Brałam nieco ponad 2 miesiące. Ale niestety utylam:-( waga wyjściowa 70. Jestem na zelixie 5 dzień i 4 kg mniej. Trzymam za was kciuki bardzo mocno:-) skutki uboczne mam ale coś kosztem czegoś. Mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka83
Hej:-) ja swoją zelixe kupuje w prywatnej aptece bez recepty. Opakowanie zelixy15 kosztuje mnie ok 65zł. Nie zamieniłabym tego leku na inny. U mnie działa rewelacyjnie! Ale uważajcie na skutki uboczne bo nie zwracając na nie uwagi możecie mieć opłakany efekt. Pozdro ZELIXA- METODA NA GŁODA;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka1320
WITAM DZIS ZACZEŁAM BIORE ZELIX15 TROCHE DZIWNIE SIE CZUJE NA ZAWROTY GŁOWY, SUCHOŚĆ W USTACH ,SŁABO MI KTOŚ NAPISAŁ ZE MOZNA BRAC PO PÓŁ,CZY TO PRAWDA? BARDZO SIE BOJE BRAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ela. Mozesz brać i ćwiartkę tabletki jak chcesz:-) ja ta kurację zaczynałam od całej ale zmniejszyłam do 3/4 i teraz jest lepiej. Dziś 7 tabletka i 6kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vercia
Witam Ja dzisiaj kupiłam Zelixę 15 i od jutra zaczynam brać... Wiecie może, czy Zelixa nie koliduje jakoś z lekami antydepresyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiśka
Cześć Dziewczynki :) Tabletki zaczęłam brać od wczoraj bo przepisała mi je moja pani doktor twierdząc że moje problemy z kręgosłupem związane są właśnie z moją nadwagą.Mam 160 cm wzrostu i moja waga startowa to 71 kg.A że jestem bardzo drobna i mam słabiutki kręgosłup moja waga nie powinna przekraczać ok 52, 53 kg ;/ wcześniej ograniczyłam jedzonko i spadłam do 68,2 a od wczoraj spadło mi 0,5 kg :))) Zobaczymy co będzie dalej :):):) jeszcze tylko z 14 kg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiśka
Nie wiem jakim cudem ale przez dwa dni zrzuciłam już 1,7 kg =D Oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael.dawid
hej. ja od 1 marca jestem na zelixa 15. za tydzień ważenie nie wiem jak będzie napisze później. na razie jest ok. pozdrowienia. a jak wasze odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktoś na kogo Zelixa15 nie działa. tzn. nadal uczucie głodu,żadnych objawów,tylko okres się przestawił. jeżeli czuje głod to warto to jeszcze stosować?? czy dać sobie spokój i próbować czeboś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy więcej!
Dziewczyny nie bądźcie głupie! nie bierzcie tego świństwa!!!!!!! chyba, ze chcecie zejsc na zawał! z tego co wiem, zellixa jest juz wycofana. poza tym ja przy braniu tych tabletek mialam duszności, bóle serca, bardzo wysokie cisnienie i puls!!! myslalam,ze zejde. nie wiedziałam,ze to od tego. lekarz przepisał mi leki na spadek cisnienia. jeszcze lepsze niz zelixa;/ nie ma sensu sie truc tym dziadostwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy
jak będę brała tabletki co dwa dni bedzie dobrze, czy może codziennie. Mam 30 tabletek i więcej nie chce, zresztą więcej nie wypisze mi ich też lekarz, bo muszę zrzucić ok 12 kg. Na mnie ćwiczenia raczej nie działają, bo ćwiczę i nie objadam się. Tylko nie wiem czy jak rozłożę te tabletki co dwa dni czy będzie ok? Jak myśłicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy
"Dziewczyny nie bądźcie głupie! nie bierzcie tego świństwa!!!!!!! chyba, ze chcecie zejsc na zawał! z tego co wiem, zellixa jest juz wycofana. poza tym ja przy braniu tych tabletek mialam duszności, bóle serca, bardzo wysokie cisnienie i puls!!! myslalam,ze zejde. nie wiedziałam,ze to od tego. lekarz przepisał mi leki na spadek cisnienia. jeszcze lepsze niz zelixa;/ nie ma sensu sie truc tym dziadostwem" Ale to chyba od organizmu zalezy i od ogólnej kondycji chyba też. Ja brałam lindaxę przez 2 miesiące i nie uskarzam się na nic, poza suchością w ustach, żadnych bóli głowy ani napadów depresji. Schódłam ok 10 kg, ale się pilnuję i nie ma jojo. Dużo ćwiczę teraz, przez co wzmacniam serce. Nie mówię, że to nie ma skutków ubocznych, ale to w końcu lek a nie cukierki. Dlatego chce jeszcze tylko te 30 tabletek zażyć, bo nie ma siły na mój tłuszczyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafabujankakrisa
Hello !!! Mam recepte na Zelixe ale nigdzie jej nie kupię, dzwoniłam po wszystkich aptekach w moim mieście i nie ma, wycofali je poprostu!!! Dziewczyny co będziemy teraz brały, czy jest coś równie skutecznego i dostępnego??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K52445458
Zelixe poleciła mi znajoma, która po rodzeniu dziecka miała brzuch którego nie mogła się pozbyć. Biorąc Z udało się jej to zrzucić. Ja waże 72kg mam 169cm wzrostu. Otyła nie jestem, ale żle się czuje ze swoim ciałem. Teraz biorę Z drugi raz. Za pierwszym razem brałam tabletki, ale nie ćwiczyłam, jadłam to co chciałam. A efekt był tak że "boczki" które miałam zniknęly:) Ale że jestem osobą która nie pamięta żeby brać leki systematycznie po 13 dnich brania Z... przestalam. Zero efektów ubocznych, żadnego efektu jojo. Teraz mam pracę siedzącą i mało się ruszałam. Postanowiłąm zacząć znów kurację z Z. Ale do tego pije dużo wody, jem owoce i biegam. Czuję sie taka lżejsza a może "czystsza od środka" bo nie zabijam głodu byle czym. Dziewczyny pytacie czy waga po odstawieniu leku się utrzymuje? To zależy od każdej z was.Każda z nas jest inna, jej organizm inaczej reaguje na wszelkie diety jak i lekarstwa. PAMIĘTAJCIE! Nie można cały czas opierać się na tym że tabletki mnie od chudzą. To wszystko jest w waszej głowie. Komuś komu trudno jest pozbyć się zbędnych kilogramów tabletki mogą pomóc ale na pewno nie wystarczą. Cały czas ich nie można brać. A jak odstawiocie to należy pamiętać żę własciwe odżywianie i ruch są bardzo potrzebne. Bez waszej inicjatywy nic nie osiągniecie. Nie trzeba tu wydawać na karnety do siłowni czy fitnes. Wystarczy ja zamiast windą pojdziecie schodami, jak wrócicie wcześniej z pracy zamiast oglądać ulubiny serial i nogami na kanapie:) można pobiegać przez te pół godzinki. A no i najważniejsze mieć czas na przyszykowanie jedzenia. Ja jak nie miała czasu to wrzucałam do torebki batonika albo ciastka których nie trzeba było przygotowywać tak jak kanapki a głód zabijały i stąd te boczki u mnie:( Teraz ćwiczę i zwracam uwagę na to co jem ale nie katuję się jak! Mam ochotę na czekoladkę to ją jem (mniej niż kiedyś) ale jem. Odstawiając te rzeczy które normalnie spożywałam organizm wariował a ja razem z nim. Nie potrafię sobie odmówić słodyczy, ziemniaków do obiadu czy białego pieczywa i je jem ale z umiarem. Dziewczyny powodzenia wam życzę, cierpliwości i wytrwałości. Pamiętajcie - diety cud to kłamstwo. Może w ciągu 2 tyg. zrzucisz 15kg ale po miesiącu złapiesz drugie tyle. Ruch to lekarstwo któe możesz mieć bez recepty i zbędnych wydatków. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus1209
Jeszcze takie INFO !!!! Skotek uboczny - % w gr. sibutraminy - % w gr. placebo ogoolne - bool głowy 30,3 - 18,6 - bool plecow 8,2 - 5,5 - syndromy przeziębienia - 8,2 - 5,8 - osłabienie/astenia - 5,9 - 4,1 - bole brzocha - 4,5 - 3,6 - bole w klatce piersiowej - 1,8 - 1,2 - bole karku - 1,6 - 1,1 - reakcje alegiczne - 1,5 - 0,8 układ sercowo-naczyniowy - tachykardia - 2,6 - 0,6 - wazodylatacja - 2,4 - 0,9 - migrena - 2,4 - 2,0 - nadciśnienie - 2,1 - 0,9 - palpitacje - 2,0 - 0,8 układ pokarmowy - jadłowstręt - 13,0 - 3,5 - zatwardzenie - 11,5 - 6,0 - wzrost apetytu - 8,7 - 2,7 - mdłości - 5,9 - 2,8 - dyspepsja - 5,0 - 2,6 - nieżyt żołądka - 1,7 - 1,2 - wymioty - 1,5 - 1,4 metabolizm -wzrost pragnienia - 1,7 - 0,9 układ mięśniowy - boole stawowe - 5,9 - 5,0 - boole mięśni - 1,9 - 1,1 - stany zapalne ścięgień i pochewek - 1,2 - 0,5 układ nerwowy - nadmierna soochość w ustach - 17,2 - 4,2 - insomnia - 10,7 - 4,5 - zawroty głowy - 7,0 - 3,4 - nerwowość 5,2 - 2,9 - lęki - 4,5 - 3,4 - depresja - 4,3 - 2,5 - mrowienie skoory - 2,0 - 0,5 - senność - 1,7 - 0,9 - poboodzenie CUN - 1,5 - 0,5 - wahania nastrojoow - 1,3 - 0,5 układ oddechowy - nieżyt nosa - 10,2 - 7,1 - zapalenie krtani - 10,0 - 8,4 - zapalenie zatok - 5,0 - 2,6 - kaszel - 3,8 - 3,3 - zapalenie krtani - 1,3 - 0,9 skoora - wysypka - 3,8 - 2,5 - nadmierne pocenie się - 2,5 - 0,9 - trądzik - 1,0 - 0,8 zmysły - zmiana smaku - 2,2 - 0,8 - problemy ze słoochem - 1,7 - 0,9 - bool ucha - 1,1 - 0,7 układ moczowo-płciowy - bolesne miesiączkowanie - 3,5 - 1,4 - zakażenie droog moczowych - 2,3 - 2,0 - drożdżak pochwy - 1,2 - 0,5 - krwotok maciczny - 1,0 - 0,8 prodocent leku przyznaje i potwierdza przynajmniej 32 zgony!!! co więcej, przeciwwskazania do stosowania leku obejmooją m.in. jaskrę, problemy z nerkami i wątrobą, choroby psychiczne (sibutramina była kiedyś stosowana jako antydepresant), osoby cierpiące na choroby ukł. sercowo-naczyniowego, migreny etc.; przez pierwsze trzy miesiące kooracji pacjent powinien chodzić do dwa tygodnie na wizyty kontrolne; z tego, co pamiętam, lek daje max 10% masy ciała* w przeciągu roku, bo tylko tyle powinien być stosowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też to brałam było super waga w dół bardzo szybko ale gdy przestałam brać bo chyba organizm się przyzwyczaił bo brałam 5m iesięcy to waga w kosmicznym tempie szła do góry ,,więc trzeba uważać ,a ruch jest bardzo potrzebny i skuteczny tak bardzo że nawet zela jest wtedy nie potrzebna ,pozdrawiam wszystkie powodzenia w katowaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaSK
Witam, Nie które z Was mnie "rozbrajają" swoimi super mądrymi wnioskami na temat Zelixy, teksty typu "efekt jo-jo murowany" to bzdura!Piszecie tak bo nie znacie się na rzeczy więc próbujecie zniechęcać innych a Wam po prostu brak odwagi aby sięgnąć po lek tego typu... Ja brała Zelixe rok temu, pod okiem lekarza przez nie całe 3 miesiące (potem go wycofali) schudłam 12 kg (ważyłam wcześniej 80 kg przy 168 cm). Do dziś NIE MAM EFEKTU JO-JO - ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ.Chudłam prawidłowo max 1 kg na tydzień, ćwiczyłam,a sama Zela nauczyła mnie regularnych posiłków.Żołądek mi się skurczył więc oduczyłam się pochłaniać mega ilości! Jeśli chodzi o skutki uboczne to przez pierwsze 2 tygodnie miałam problemy ze snem,suchość w ustach i od czasu do czasu bóle głowy. Od stycznia mam zamiar znowu zacząć brać Zelixe bo potrzebuje schudnąć jeszcze jakieś 8 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szukałaś meridii
to jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce świecie, wiosna blisko, a sadełko szkoda gadać, dziewczyny czy udało sie wam kupić w tym roku te cudne tableteczki bo mnie niestety nie:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie okrutni
mi tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet w hurtowniach podobno nie ma, mam dietę od dietetyka ale chudę w żłówim tempie, jak tak dalej będę to w wymarzoną sukienkę wcisnę się za 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Pisze abyscie mi poradziły. mam 23lata, jestem mama dwoch corecze. Po drugiej ciązy troche mi kg zostało;/(przytyłam 25kg)przy wzroscie 164 waze teraz 76kg;/;/ Ta WAGA mnie dobija juz. niby nie wygładam na tyle ale ten brzuch i uda zostały. Czy warto mi siegac po Zelixie?? Stosowałam juz rtozne diety nawet glodowke na zielonej herbacie przez 7 dni ale nic nie dalo. A co do ruchu to wiadomo przy dzieciach mam tego troche bo psoca:) co mi doradzicie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaj
brałam meridie,brałam zelix,ale to co mi zrobił z organizmem to masakra....a to co z psychiką to jeszcze większa masakra ;) szkoda gadać, teraz na szczęście jem zdrowo, małe posiłki ale częściej, piję zioła, figurę detox, ćwiczę i jakoś dochodzę dosiebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece (mieszkam niedaleko granicy). Wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowosc na rynku. Slimex 15mg Ultra. Dzialanie jak Zelixa zapraszam lidalida@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten Zelixa powodować przykre dolegliwości... Ja bym się zastanowiła przed jego zakupem, tutaj jest też troche info o skutkach: https://dobretabletki.pl/zelixa/ Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×