Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blankaaaaa

Zelixa

Polecane posty

Gość działka13
Moja waga w trakcie okresu zwiększa się nawet o 3kg - skutek zatrzymywania się wody w trakcie okresu, ale już tak ok 3 dnia waga spada do normy.moja waga po tygodniu stosowania zelixy spadła o niecałe 2kg. wczoraj miałam taki apetyt, że zjadłabym konia z kopytami :( zjadłam troszkę więcej...ale za to słodycze ominęłam szerokim łukiem :) z czego jestem bardzo bardzo dumna.a jak u Was z kilogramami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2009
Witam, nie mam ostatnio czasu zaglądać, nawał obowiązków. Dziękuję za odpowiedż, trochę podniosłaś mnie na duchu :-) Moja waga dziś pokazała jeszcze więcej a minowicie 63,8 kg :-( Okres mi się skończył ale ciągle mam plamienia, zresztą to zaczęłam od 3 miesięcy brać nowy lek antykoncepcyjny, może to ma wpływ. Sama nie wiem czy zrobić przerwę z Zelixą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdmdmlsllws
dziewczyny czy ktoras z was slyszała o przypadku brania zelixy i zajscia w ciaze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka111
Ja kupuję 30 tabletek-29zł 60 tabletek-58zł więc nie wiem gdzię są aż w tak wysokiej cenie? 50 tabletek-112zł !!! -ta cena jest zbliżona do ceny Meridii 15mg, ale pamiętajmy że Zelixa jest sporo tańsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odchudzam się z przerwami Zelixą bo mam jak ją boirę okropne problemy ze swędzącą skóra glowy. Drapie sie tak mocno że aż do krwi , potwornie piecze mnie cała skóra glowy. Czy ktoś miał taki problem? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaaaaaa
hej wczoraj zostawilam tu pytanie ale chyba wykasowali prosze odpowiedzcie mi czy mam szanse zeby lekarz wypisał mi recepte na meridie? mam 158 i warze 55 kg.., bmi mam w normie ale ja nie jestem szczupła uwierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawka1
Dziewczyny, zelixe można zamówić przez internet, ja zamówiłam i na dniach mam ją dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edytaaaaaa
dziewczyno chyba ty oszalalas meridia zelixa i afibron sa przeznaczone dla ludzi z BMI powyzej 29 a nie dla takich nastolatek jak ty ktore ciagla mysla ze sa grube nawet gdyby przepisal to lekarz moim zdaniem powinien byc psychicznie chory skoro uwazasz ze jestes za gruba wez sie za siebie zacznij cwiczyc a nie idziesz na latwizne poza tym jezeli bys brala to bys szybko nie schudla jezeli masz prawidlowe BMI mozesz zrzucic kg lub wcale nie schudnac nie wiem czy jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynasz jesc normalnie
i jest wielkie JOJO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutkaaaa
jedno wielekie go* czytalam ostatnio z ciekawsci ulotke 1 strona dzialan nieporzadanych,nawet sobie nie wyobrazacie jakie mimo ze cena nie jest duza ok 64 za 60kaps to nigdy ale to nigdy bym czegos takiego nie brala! z tego co pamietam stosowana u osob z bmi wiekszym niz 30 zal mi takich glupich dzieczyn ktore kupuja to na dodatek w internecie nie znajac nawet zrodla pochodzenia leku watpie ze normalny lekarz wypisze to komus kto ma 10kg nadwagi sama nie naleze do szczuplych ale biorac pod uwage moj fach wiem co bedzie dla mnie dobre i kupilam sobie aqua silm ( kolejne pieniadze wyrzucone w bloto ) i reduxil ktory o dziwo dziala,zmniejsza totalnie laknienie a ochoty na slodycze nie mam! ( dziennie jadlam min 2 ciacha ) cena w aptece ok 100 60kaps ja zamawialam na allegro za 57 zawiera algi i jest SUPLEMENTEM wiec co do zelixy i innych jej pochodnych naprawde odradzam czysta glupota takie cos brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutkaaaa
dzialka rece mi opadaja jak czytam Twoje posty ciesz sie ze JESZCZE masz okres ( jeszcze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutkaaaa
ze jeszcze nie ma tematu "Tussipect"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialka 13
a co Ty farmaceutko chcesz od mojego okresu co? to forum jest po to by dzielić się uwagami w trakcie odchudzania a nie po to byś mnie wyzywała od takiej czy owakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialka13
Do farmaceutki - skoro nie podoba się Tobie treść postów to tutaj nie zaglądaj. Nikt rozpaczać z tego powodu nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzialka... Masz racje co kogo obchodzi Twój czy nasz okres!!!!!. Ja się odchudzam od wielu lat różnymi dostępnymi lekami , raz ze skutkiem pozytywnym a raz bez i wiem że po zaprzestaniu odchudzania okres sie normuje. Ja nie potrafie zacisnąć porządnie pasa po każdym spodku wagi wiec dlatego jestem juz weteranka w tej dziedzinie i okres nigdy mi nie zanikł na dłużej niż 2-3 miesiące ale czy to tragedia???? Do Farmaceutkaaaaaa jeśli znasz coś mądrego na pozbycie się wagi bez skutków ubocznych to podziel się z nami a nie od razu z grubej RURY na Kogoś !!!!!! - no chyba że wiekowo jesteś aż tak młoda że nie zastanawiasz się co mówisz i w jaki sposób - doradzić , wysłuchać a póżniej krytykować -a to sztuka!. Pozdrawiam Wszystkie odchudzające dziewczyny ja zaczynam od poniedziałku ponowną walke z KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA.........
Witam. Ja właśnie też zaczęłam brać Zelixe 15 . Narazie nic sie nie dzieje no moze troche cisnienie mi podskoczylo, z apetytem jest roznie w sumie chyba go nie mam ale to dopiero trzeci dzien. Jakbyscie mialy jakies nowe uwagi to chetnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zela990
ciekawie tu u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaataarzynkaa1111
biore zelixe 15 juz 10 dni i schudlam 1kg a jem bardzo malo bo kanapke rano, obiad jakies warzywa gotowany kurczak albo zupka... w miedzy czasie owoc i pije tylko wode niegaz. co jest?> czekac czy przerwac?? jak myslicie??????? a i 70kg i 167cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA.........
tak wogóle to co należałoby jeść przy zelixe, może ktoś ma jakiś dobry rozkład dnia żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAP
najskuteczniejszą metodą na zrzucenie kilku kilogramów jest medota MŻ - mniej ŻREĆ... wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała-
Cześć,troche mi głupio a może bardziej się wstydze tu pisać,ale jak już zaczełam to skończe;-) byłam dziś u lekarza na kontroil ogulnej zdrowia i co nic nowego sie nie dowiedziałam,a mianowicie atakują mnie stayw w nogach mam bardzo dużą nadwagę,lekarz zaproponował mi właśnie tbletki zelix15 bo praktycznie żadna dieta cud nie działa już na mnie,zaczynam od jutra po śniadaniu takie mam zalecenie lekarza,troche się boje tych skutków ubocznych jak onich czytalam tu na forum,ale może one nie na karzdego bedą tak działały,musze sprubować bo nie mogę juz na siebie patrzeć;-( pozdrawiam i mam nadzieję że ktoś bedzie trzymał kciuki za mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała-
dziewczyny czy ta strona wogule jeszcze zyje czy juz umarła bo cisza tu tak,pozdrawiam czytających....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialka13
halo halo :) jak tam sie koleżanki miewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialka 13
oj coś tu smutno ostatnimi czasy..nikt sie pochwalić nie chce efektami...ja schudłam 4 kg w ostatnim czasie :) a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setsuna
Witam dziewczynki , jestem pierwszy dzien na Zelixie 15 , po za tym ze mam co chwile napady nudnosci , to nic wielkiego sie nie dzieje , ani suchosci w ustach ,ani kolatania serca,ani potliwosci , a jak u was bylo z objawami ? Pozdrawiam Cieplo -=SetSuna=-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawarozpuszczalna
Witam Zamierzam pójść do lekarza i prosić aby mi wypisał receptę na zelixę. Od listopada ubiegłego roku do czerwca tego roku schudłam 23kg stosując mż i wr, ale niestety przyszło lato częstsze wypady na piwko do ogródka, jedzenie na mieście i tym sposobem mimo regularnych ćwiczeń zaczęłam powoli przybierać na wadze. W chwili obecnej ważę 80kg przy wzroście 164cm. Staram się nadal jeść dietetycznie. Jadam mało chleba, a jeśli to pełnoziarnisty, nie polewam sosem ziemniaków mięso grilluje ograniczyłam słodycze, ale nic to nie da bo zwyczajnie jem za dużo. Nie potrafię ograniczyć porcji bo jak mam za mało to pójdę po dokładkę. Zastanawiam się czy mam szansę na to żeby lekarz przepisał mi ten lek? Potrzebny mi jest po to żebym przykurczyła żołądek, bez tego nie ujadę dalej. Szkoda mojego wysiłku który musiałam włożyć w schudnięcie. Ważyłam prawie 100kg i panicznie się boję że to wróci, a wtedy to już chyba nigdy się nie podniosę, żeby coś ze sobą zrobić. Mam 30lat Powiedzcie czy mam realne szanse na to że lekarz przepisze mi ten lek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawarozpuszczalna
Setsuna:) dzięki za odpowiedź. Ja właśnie tak drastycznie przytyłam nie tyle w ciąży co po ciąży. Żarłam bez przerwy. Karmiłam piersią i apetyt miałam jak koń. To zaowocowało tak rozepchanym bebechem:p. Mam wrażenie że jeśli teraz czegoś nie zrobię to popłynę i znowu będę taka opasła. Na początku chudłam bez problemu uprawiając sport i kontrolując to co na talerzu, ale porcji tak na prawdę nigdy nie zmniejszyłam. Na ruszenie wagi w dół to wystarczyło, ale teraz jest cięzko waga już nawet nie stoi w miejscu tylko rośnie, a to strasznie podcina skrzydła i co raz częściej odpuszczam sobie ćwiczenia wychodząc z założenie, że to i tak nie ma sensu. Próbowałam dzisiaj iść do lekarza, ale chyba w związku ze świńską grypą już po 8.00 nie było rejestracji. Wponiedziałek będę próbowała od świtu, mam nadzieję że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×