Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
bo wiem ze i tak moge sie wciagnac ale jeszcze nad tym panuje ale podjelam decyzje ze rzucam:) wczoraj i idzisaj bylam na piwku z kumpelami i nie zapalilam chociaz zawsze to robilam Dalam rade:D wiem ze robie to nie tylko dla niego ale dla siebie Przeciez wiem ze to szkodliwe itd teraz zamiast odchudzania bede walczyc z rzucaniem fajek heheh ale wierzee ze dam rade:) buziole:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej hej:) rozmowa oki:) wyjasnilismy sobie wszystko:) amoja dieta.... oh nie moge sie zabrac kurde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ? i jak... w porządku ? zmobilizujesz się :) kochana... ja zaczęłam biegać !!! od niedzieli :) narazie było 20, 25 minutek ale dziś planuje dłużej... tak z każdym dniem coraz więcej :D nanana... byłam też na rolkach. Mam się nawet dobrze, tak na dwa razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu cisza... co to jest?? dziewczyny odświeżmy ten topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
cicho szaaaaa........ Cieplej i nikt nie siedzi na kafe;) Powiedzcie mi jakie chleby kupujecie i jecie? Ja juz głupieje, jadłam wase, a ludzie mówia, ze lepiej razowy albo zytni, ale te chleby sa czesto barwione karmelem. Znacie jakis dobry i sprawdzony chleb, który mozecie polecic? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okuu sto lat kochana. Co słychać?? ja jem tylko Wasę i pilnuję tylko aby to była ta pełnoziarnista i z błonnikiem, myslę że jest ok. Czasem zjem chleb ciemny ale to juz jak kupię w skelpie ze zdrową żywnością... tylko te ceny...brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Miter, dzieki 🌼 Ja cały czas Was czytam:) Ale fakt, faktem, ze topik wyludniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:) ja podjelam dezycje ze zaczyna od nowa odchudzanie:) wczopraj mama mnie pocieszyla i powiedziala ze troche przytylam hihih dlatego czas sie wziasc za siebie wieczorem pojde biegac albo na rowerek:)mozliwe ze bede pracowac w wakacje w punkcie Orange Ciesze sie bo czegos sie naucze:)w tamtym roku w wakacje mialam 4miesieczny staz w domu pomocy spolecznej oj straszna praca:(teraz pije herbate czerowna bo dawno jej nie pilam:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Miter a co myslisz o chlebie typu [pumpernikiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz okuu ja już sama nie wiem co z tym chlebem... czytałam tu dziś watki o Wasie... Ja bardzo lubię ciemny chleb i każdy mi smakuje - a pumpernikiel bardzo -ale chyba taki naprawdę dobry prawdziwy chleb to właśnei w eko sklepach jest... Jest pyszny, ale ostatnio zapłaciłam 5 zł za bochenek. Jedno co mnei pociesza to to że ja tak czy tak jadam bardzo mało chleba (2-3 kromki dziennie) więc i pewnei ten biały nei byłby taki szkodliwy... Wogóle chciałbym sama wiedzeić co jest prawdą ;-) Miałam w planach pójście do dobrego dietetyka i ustawienie mi faktycznie zdrowej diety, ale chyba na planach się zakończy... A co z mieszkankiem?? Znaleźliście coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ! Miło, ze jestescie :) 😘 Ja kurcze nie mam czasu i praktycnie nie siedze przy kompie, teraz wpadłam na chwilke. Ucze się i ucze matematyki :o ech... Tak to po szkole albo kurde śpie albo się ucze no i oczywiście biegam wieczorem - ciesze sie bardzo, ze mi to wychodzi :D wypisałam się z obiadów z czerwca i od jutra nie jem w szkole zupki ani drugiego dania :( ojojoj... i dobrze :P w domu coś się zrobi. Z tym chlebem to jest tak, że no nie wiem :P nie znam się na chlebach. Ja od czasu do czasu jakaś kromeczke takiego zwykłego chleba powidłem jak już chce poczuć troche słodkości :) Oku, Miter, Olkaa - wpadajcie częsciej no 😘 widze Ola, ze motywacja kurcze - i bardzo dobrze :D będziemy razem biegac !!! trzeba się też rozciągać ale ja do końca nie wiem jakie te ćwiczenia rozciągające. Tez bym chciała jakąs prace na wakacje ale nie wiem co, gdzie i jak szukać. Ide odpoczac i sie uczyc. Nie wiem co się dzieje ale kurde, w szkole śpie na lekcjach :P dzis na fizyce to mi już głowa opadła. Pewnie dlatego, ze chodzi spać o 23.30 i w góre :o jeszcze chwila i sie skonczy... Papu Miśki ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tak,w koncu sie zmotywowalam i poszlam dzisiaj biegac,a pozniej troche cwiczylam:)juz czuje jakie beda jutro zawkasy:(mam tu pewna stronke na cwiczenia http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/ksztaltne_nogi,40,20,20,997,1552,0,0,0.html Moze cos wybierzecie dla siebie:) ja dzisiaj sie wymierzylam znowu,tym razem dobrze bo mamuska mnie mierzyla hiih Oto one: waga-60 kg wzrost-ok 172cm biodra-98 cm uda-55 cm pas-76 cm teraz sie znowu zawzielam na odchudzanie Moim marzeniem jest waga 55 kg postaram sie ograniczyc slodycze i kawe chociaz z kawa bedzie ciezko pozdrawiam:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
jeszcze cos do protosski:)mowilas ze masz problemy z bliznami po tradziku A stosowalas masc Alcepalan?? na ja stosuje od jakiegos czasu i sa efekty bo mialam kila takich malyh plamek i zniknely:) wiec sprobuj sie tym smarowac Masc jest tania,nanosic i nie scierasz do momentu az sie nie zaschnie Najlepiej dac ja na noc i rano zmyc Moze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
chyba ten pumpernikiel najlepszy...:) sama nie wiem, ale na szczescie tez raczej mało chleba jem... A co do mieszkania...no cóż...na razie odpuscilismy:o...niby od czasu, do czasu jedziemy cos zobaczyc, ale same wiecie co sie teraz dzieje...tragedia..oby tylko nie było gorzej:( Miterko, a uzywasz np maki razowej zamiast pszennej itp? Ja ostanio duzo naczytałam sie o diecie South Beach i diecie niełączenia. Wiecie moze która lepsza? I powiem od razu, ze mi nie zalezy na utracie kg, ale własnie zdrowym odzywianiu.. Miłego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) dzięki Olkaa.. chyba wypróbuje ! :) wiecie, że już 20 kilka dni temu odstawiłam tabsy ? póki co mi nic nie wyskoczyło, zażywam spironol i jest bardzo dobrze. Zobaczymy, jak będzie dalej... i kurde, buzie mam ładniejsza o wiele :) i w ogóle ładniej się czuje, obciełam sobie troszke grzyweczke i włoski, zaczełam malowac rzesy delikatnie i kumpele w klasie od razu ze ślicznie wyglądam - hihihihihihih :D dopiero co wstałam, spałam dobre kilka godzin - niezle, niezle... a jaki miałam sen ❤️ śnił mi się Skośnooki ❤️ tęsknie za Nim... Okuu, rozumiem Cie. Wiem, jak to jest trudno znalezc mieszkanie. Tzn wiem, nie wiem.... moja mama nie mogła znalezc dla nas a tyle szukała - wszedzie drogo albo nieodpowienio.... ale mysle, ze w końcu się cos znajdzie :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to super ze piekniejesz z dnia na dzien:) dzisiaj sie okazalo ze jednak nie wypali ta moja praca:( na poprawienie humorku poszlam sobie kupic spodenki i bluzke Nic tak nie pprawia humoru kobiet jak zakupy:)zaczelam biegac,dzisiaj tez ide:) buziole:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zakupy robią swoje oj tak ! :D ja ostatnio kupiłam 3 koszulki i od cioci dostałam spodnie i znowu koszulke :D hihi... z allegro jaka sbluza mi przyszła zaległa i spodniczka :P normalnie, niewiadomo co ubrac - hahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez ostatnio zaszalalam i co chwile kupowalam bluzeczki:)wczoraj zanioslam do krawcowej dzinsy dlugie zeby mi sciela na takie krotkie co teraz modne do kolan Tez chce byc modna:D a dzisiaj takie fajne biale rybaczki:)wystroje sie w niedziele jak Kamil przyjedzie hiihih a ta masc kup bo moze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi :) fajnie z Kamilkiem ? Tak bym się chciała do kogoś przytulić, kurcze :(.... wiesz, kupie.. zaraz poszukam ja w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
kurde dziewczyny co jest dobre na rozstepy??po mam tak na kolanach na boku takie 2 szramy to chyba rozstepy nie??jak z nimi walczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no jest fajnie:)jedynym problemem jest to ze widzimy sie raz na tydzien w niedziele on do mnie przyjezdza na caly dzien bo w tygodniu on ma staz i pracuje i mieszkamy dosc daleko od siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmarowałam się juz kilka razy balsamem Johnson\'s taki co tworzyopalenizne :D rany i wygladam piknie, nanana... buzie tez nim posmarowłam :P :P i jest taka ladna.... lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tak,to taka masc jest smarujesz i czekasz az wyschnie Musze poszukac jakiegos psosoby na te rozstepy okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×