Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

ja tez mam w udach 55 cm.... zaraz pod posladkiem :P brzucha to ja w ogole nie mam a biodra moje lubie ^^... nie wiem co na te rozstepy, naprawde - taki kaprys od natury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom niestety:( ale cos bedde szukac jakiejs masci na to bo one sa na kolanach i to widac jak sie odsloni kolana:( jutro pojde do miasta po skakanke i ten balsamik:)a w poniedzialek bede sie wazyc zobacze czy cos sie ruszylo:)ide zaraz tylko czekam az mi masc zastygnie ten alcepalan bo dalam sobie na ramiona bo kurde mam takie plamki nieladne:( do jutra pappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, nie martw się 😘 jedne z nas mają to, drugie tamto :) ja mam plamki na buzi z którymi walcze, hihihi... a skakanka fajna sprawa, kup sobie taka licznikiem ! :D ja myslałam o takiej agrafce - motylku do ćwiczen, przede wszystkim na wewnętrzną strone ud...ale póki co rolki i bieganie - rower mi sie troszke znudzil :D lece spac, do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hej:)kupialm sobie dzisiaj ten balsamik i skakanke:)troche juz skakalam:)odebralam spodnie od krawcowej sa suuuper:)teraz mam wielki zapal do tego odchudzania Moze nie ogranicze tak bardzo jedzonka ale bede duzo cwiczyc:) a jutro przyjedza Kamil super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
gdzie sie podziewacie dziewczyny??jak juz sobie poskakalam 30 minut na skakance:D pozniej bieganie a na koniec zrobie sobie salon pieknosci:)peeling,maseczka itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Olka ! :D widze, że jesteś zadowolona...bardzo fajnie. Ja raz zjem więcej a raz zjem, czasem coś słodkiego ale za to więcej ćwicze :) no i te biegi, kurcze...ciesze sie, ze zaczelam biegac. Interentu nie było do tej pory, kupiłam sobie fajną koszulke, zjadłam lody :P i zaraz ide sie cos pouczyc. U mnie leje od południa strasznie ale mam nadzieje, ze wypali dzis z bieganiem. Ide do nauki bo troche jej jest, hyhyhy.... Mam cudowne zdjęcie od Skośnookiego ❤️ rozmawialismy wczoraj... i od wczoraj gapie się na to zdjecie i gapie ^^ te Jego oczy są niesamowite, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
u mnie tez pada i nie poszlam biegac:( wzielam kapiel,robialm maseczki itd To pokaz mi to jego zdjecie ocenie hehe:)to fajnie ze jest jest ktos w Twoim zyciu co wzbudza takie emocje,uczucia To naprawde cudowne jak jest ktos:) aj upielam dzisiaj ciasto i nie mogalam nie zjesc jest pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie poszłam do tej nauki..... musze właczyc muzyke - dawno nie słuchałam Myslovitz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
hehe nie znam na pewno:p a moze wymienimy sie swoimi fotkami?? jesli masz ochote rzecz jasna:P oj ja ten lubie ten zespl zwlaszcza kawalek Chcialbym umrzec z milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaak, Chciał(a)bym umrzeć z miłości.... ja nie mam swoich fot, tzn mam mnóstwo ale nie mam aktualnej takiej a ja się zmieniłam :P sialala.... ponoć wyładniałam, ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
ja tez nie mam aktualnej znaczy mam ale sa straszne:( robilam sobie z Kamilem tydzien temu ale wyszlam okropnie;( nie lubie robic zdjec bo wychodze strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wychodze strasznie :( bede miec jakies nowe to moze pokaze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja się wstydze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no przestan:P nie ma co sie wstydzic Pokazuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oki ale pokazesz swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oki zaraz wysle:) jedno jest ze studnowki bylo robione rok temu w lutym a drugie ze stycznia z urodzin Kamila W sumie za duzo sie nie zmienialam chcoiaz nie ejstem bardzo podobna do siebie w rzeczywistosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a gdzie TY jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaa fryzure mam = inaczej wygladam :D nie mam przediałku takiego tylko grzyweczke na bok i to zmienia cała twraz ^^ ale prosze, to moj profil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
a na jakiej pielgrzymce bylas??bo ja zawsze chcialam isc ale nigdy sie nie wybralam:) zawsze chcialam isc z salezjanska pielgrzymka ewancelizacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
w czerwonej bluzce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×