Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość T O O M A S S

Pierścień erekcyjny

Polecane posty

Gość gość
ostatnio moj facet pierscien erekcyjny sobie zalozyl,zauwazylam ze mu sie grubszy zrobil a gdy go w reke wzielam to az nie wiezylam ze tez jest twardszy,a wszystko to sie potwierdzilo gdy wchodzil wemnie to mnie troche rozciagnal bo az mnie pipciulka zabolala,po raz pierwszy z tym pierscieniem mnie posuwal ale roznice czulam bo tak dlugo jeszcze nigdy mu sie nie zdazylo zeby mnie urzywal,a ja przy tym duzo wiecej rozkoszy mialam,a ile sie o wrzeszczalam i pod nim wywijalam to az sama nie dowierzalam, od tego czasu tylko z pierscieniem mnie posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktore lepsze, gumowe czy metalowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno te pierscienie sa ostatnio bardzo modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu facetowi na Nowy Rok prezent zrobilam i pierscien erekcyjny mu kupilam,teraz go zawsze zaklada i mi sie wynadgradza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Moja znajoma mowi ze ladnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hobcop ja stosuję pierscień żelowy i do tego żelu laast longer i powiem jest nie samowity efekt szok jak dla mnie Pierścień podtrzymuje tylko erekcję ale otępia wytrysk spermy, zatem jest do c***a niepotrzebny. Radzę zadbać o przepływ krwi w tętnicach udowych a nie jarać się pierścieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na mysli piszac "zadbac o przeplyw krwi w tetnicach udowych" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj kupilem nie pierscien ale specjalny pasek na penisa w sexshopie o type lepszy bo pasuje na karzda pale öd koreanca do murzyna z Kongo z przyjemnej w uzyciu skory koszt to 13 Euro nie zlotych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos mi powie w jakim celu jest zakladany pierscien na penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam moze mi jaks kobieta powiedziec lub wie jak zalozyc taki pierscien marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystamy od lat. Narzeczony kupił w sexshopie. Były zapakowane 3, każdy o innym obwodzie zacisku i grubości. Tak się przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie akcji bez nich. Zakładamy przy pełnym wzwodzie przy samych jajeczkach bez ściągania napletka. Skórka robi się na maksa mięsista i żylasta i schodzi do końca dopiero gdzieś w połowie pochwy. Wyobraźcie sobie, że czuję każdy milimetr tego ściągania, a kiedy ściągniemy maksymalnie napletek, to żołądź ma tak ogromne rozmiary, że jej krawędzie po prostu mnie rozrywają. Mmm rozmarzyłam się, a On w robocie. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ten Wibrujący pierścień erekcyjny jak dla mnie super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amenno
E tam.... ja stosuję zwykły simmering taki samochodowy i jest super uszczelnia jak diabli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny produkt. Dzięki niemu mój penis stał się grubszy o dobre 1,5 cm, a partnerka miała jeszcze więcej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierścień w moim odczuciu kompletnie niepotrzebny, wręcz przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierścienie sa faktycznie tanie. nie które są regulowane to też fajna alternatywa,zaciśnięcie penisa powoduje blokowanie dopływu krwi do penisa przez co staję się dłuższa erekcja.. ja testowałem już kilka takich specyfików, a zaopatruję się na erozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, lepiej stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×