Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzitka

Dlaczego mezczyzni i kobiety sie zdradzaja

Polecane posty

czy juz nie ma normalnego zwiazku?? wszyscy musza sie zdradzac miec kochanki kochankow?? a gdzie ten urok, ze to ten ta jedyna? czy ja zyje w innym swiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricoo
wstąp do zakonu suzitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc poligamia to taki atawizm zawsze bedzie to tkwic w naszej podswiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fder
a ja mam 25 lat i nigdy nie mialem dziewcznyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suzitka
ja nie zdradzam swoejgo faceta, bo w koncu wiem, ze to ten wlasciwy ;) Moze to i glupie, ale nie potrafie nawet spotkac sie po kolezensku z innym facetem, bo nie chce, zeby moj facet czul sie niekomfortowo ;) Chyba jestem "dinozaurem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suzitka---> no to jest nas dwoje :) szkoda że powoli giniemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze: bo im sie bzykac chcialo...tak ostatnio slyszalam od kogos....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kategoria tych durnych , prymitywnych nie myślących o uczuciach innej osoby :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, czego oczy nie widzą....tego .......w ten sposob sie troszczą, by nie ranic uczuc drugiej strony. Niektórym sie wydaje, ze zdrady nie bylo, jesli partner o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mów nigdy-niestety może jestem naiwna ale wierze ze nam sie uda--tyle mamy za sobą chociaż jak go teraz słucham-właśnie w tym momencie to mi sie odechciewa ,są takie dni:classic_cool: ---->kiedy mozna udusić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o czym piszesz Ciekawska:D Ja prawde mowiac kiedys tez mialam rozne złe ciągoty, ale mi przeszło z wiekiem.....i mam nadzieje, że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie zastanawiałam czy przeszła mi ochota na niego, w końcu tyle czasu jestem tylko z nim---no i pomyślałam że mi przeszło--ale jednak nie dzisiaj mi sie chce:classic_cool: dobrze uff->myślałam ze spadło mi libido czy jaki diabeł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czasem ta zdrada wcale nie jest zaplanowana-nagle pada jakiś półmrok na łeb i człowiek nie wie co czyni--dopiero później dociera do niego co na bronił --albo co by nabroił nie spotkaliście nigdy na swojej drodze osoby ,która tak na was działa że nie umiecie sie obronić przed ta chcica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzatko
spotklam. obronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze-ja tez spotkałam i mało brakowało--teraz wiem jak ten facet na mnie działa i normalnie-go unikam ,nie chodzę tam gdzie on itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiesz o co chodzi:) nie znam bo mam barrrrdzooo dużą samokontrole, jezli z kim jestem to nie ma mozliwości aby inna kobieta na mnie \"działała\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suzitka
mnie moj facet kreci na maxa, jak mi sie zaczyna wydawac, ze juz bardziej nie moze, to znowu robi mi sie gorecej na sama mysl o nim. A Ci co zdradzaja..., no coz ich sprawa, ale szkoda,ze nie mysla i uczuciach swoich partnerow/ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co chodzi -to ty nie wiesz o co mi chodzi:D będąc z kimś ,możesz w końcu spotkać taka osobę mimo ze bardzo kochasz partnerkę--majac silne zasady no jak mi sie zdarzyło:classic_cool: a mówisz na mnie świętojebliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:-O ale nie rozumiem :classic_cool: świetojebliwa -> osoba fałszywa, robiąca coś tylko dlatego żę tak wypada, dbająca przesadnie o swoją reputacje :-O na tym forum jest ich multum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicky ** wygląda na tekst kominka--ale nie do końca ten pierwszy rzut jak by babki spostrzeżenia:D kominek bardziej do pieca daje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tekst jakich milony z Claudiach, twoich stylach , kosmopolitanach itp. gównach dla bab :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że taka nie jesteś??? masz krótką pamieć a ja nistety bardzo dobrą :-O ta nazwa nie wzieła sie z niczego misku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem -jest tyle powodów dla których ludzie sie zdradzają lub nawet chwila nie uwagi i stalo sie najbardziej smutne jest to jak ktoś jednak kocha swojego partnera a zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×