Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzitka

Dlaczego mezczyzni i kobiety sie zdradzaja

Polecane posty

wiecej niż 2 wyrazy no rozwijasz sie dziewczyno!!!! jescze kilka lat a do gimnazjum awansujesz!!!!!! dyskusja to rozmowa co najmniej 2 osób:-O wiec monolog nie jest dyskusją ale widocznie w szkole nie miałaś jeszcze tej lekcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikogo
nieee, trzeba sie wpieprzac na dowolny temat i robic z niego swoj cyrk bo tam troche publiki jest , zaloz sam jakis i podpisz sie to zobaczysz kto odpisze - tylko tobie rowni z nimi znacie sie jak lyse konie i juz cie to nie bawi a tak rozpier dalasz nastepny topik bo wszyscy normalni od ciebie uciekaja ty ynteligencie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty piszesz do tego yenteligeta , ale skoro to ci nie przeszkada to reprezentujesz taki sam poziom :classic_cool: Wicki dyskutuj z kim chcesz ale DYSKUTUJ a nie walisz WAZELINE:-O narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikogo
nigdy , przenigdy juken :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka jakś tam...
A ja zdradziłam raz. Był tylko jeden powód - chciałam zobaczyć jak to jest z innym. Facet był mną zauroczony i to było przyjemne. Sam seks był byle jaki...zaraz po, zaczęłam wymazywać go z pamięci. Bardzo, bardzo kocham męża. Nie obchodzi mnie, co teraz napiszecie. Przecież ja wiem lepiej. a o tym co zrobiłam nigdy się nie dowie, więc go nie skrzywdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×