Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzitka

Dlaczego mezczyzni i kobiety sie zdradzaja

Polecane posty

ja sie czepiłem??? nieee kobieto ja z toba dyskutuje ale jak nie widzisz takich podstaw to sorry :-O nie każdy musi być inteligętny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicky ** ta fotka u kominka masakra:D juken samo zło -ta dobrze ze ty jesteś inteligentny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że za dyskusje uznajesz waleliniarstwo i włażenie sobie do dupy z jak na topiku o singlach:-O teraz sie czepiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie ciesze:-O szkoda tylko że tak mało jest osób chcetnych do DYSKUSJI a nie do WALELINY :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech Juken, troche przesadzasz. Zarzucasz wazeline, a Ty głownie potrafisz tylko atakowac innych...to tez nie jest dyskusja. Sory, ale tak to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba znać umiar:-O a nie cały czas gadnie jaki kto słodki, piekny i yenteligętny czasem trzeba wymiecnic poglądy, wyslilc mózg do tworzenia argumentów aby zaprezentowac swoje stanowisko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tu dziewczyny wlasnie zaprezentowaly swoje stanowisko, wlasnie bez włażenia w doope. Cos dzis jestes sflustrowany P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zobacz , chce dyskutawać a ktoś mi zarzuca że sie czepiam!!!!! i tu zawsze tak jest nawet jak pisze pod innym czarnym nikiem aby mnie sie nie zarzucało że tylko prowokuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie dzien nie uzywania mózgu czy co?? WCHODZE NA NORMALNY TEAMT= CHCE PODYSTUTOWAC= PRZEDSTAWWIAM SWOJE STANOWISKO= DYSKUSJA ale nie pisze że sie mnie ktos czepia tylko dlatego że ma inny pogląd, ludzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo można odnieść wrażenie ze ciągle masz zły dzień ,a żart czy dobre słowo -obierasz jako wazelinę-przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak : WCHODZE NA NORMALNY TEMAT a tam WAZELINA to co mam zrobić żeby przestali?? usmiechac sie i dołączyć czy też walić w łep żeby chociaż śmiesznniej było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
525 tyle stron DOBRYCH SŁÓW , ma tamat o singlach ma :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie sobie druga strone tego topiku:-O ja chce nadal o czym dyskutowac a wy tylko o tym że jestem sfrustroweany albo że mam zły dzień:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak poczytaj sobie o co mi chodzi o potem wróc i powiedz coś normalnego Wicki :-O \"co w tym złego\" o kurwa mocne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jednym z najczęstszych powodów - nie tylko zdrad ale w ogóle mniejszych i większych kryzysów w związkach - jest dopadająca prędzej czy później każdą parę RUTYNA i SZAROŚĆ dnia codziennego. Smutne ale prawdziwe. Jak z rutyną walczyć? Jeśli partner nie będzie się z nami nudził, bedzie za nami tęsknił, będzie mu nas brakowało - nie będzie go kusiła zdrada. POGADAJMY WIĘC JAK WALCZYĆ Z RUTYNĄ? ZNACIE JAKIEŚ FAJNE SPOSOBY NA OŻYWIENIE ZWIĄZKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierność to chyba kwestia silnej woli (skoro poligamię mamy gdzieś w naturze) która determinowana jest z kolei jakością/siłą uczucia; a zdradza się chyba z ciekawości :O/z chęci nowości bo na początku każdego nowego związku wydziela się od nowa tyle tych wszystkich dopamin etc. wczoraj w sklepie taki facet ok. 40 (niczego sobie) był ze swoją partnerką - dziewczyną śliczną jak z obrazka (góra 23,24 lata) mimo to wodził wzrokiem(nie było to zwykłe patrzenie) z samczym pożądaniem za każdą jedną ładną (ale ładniejszej niż jego partnerka nie było) panną. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak wyglądają topiki z tyloma postami -ludzie sie poznają, lubią i nie musza na co dzień obrzucać sie błotem lub wybierać temat dnia poważnej dyskusji--co nie znaczy ze 24h gadają tylko wyłącznie o pierdołach ale dobra ,,z chodzę\'\' z ciebie juken w końcu ten topik nie jest o tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty bełkoczesz???? gdzie tu obrażam, prowokuje itp.???? naucz sie czytac ze zrozumieniem i liczyć przy okazji też:-O skąd wiesz że nie o mnie??? duch święty??? bo mysle że sie teraz zbłaźniłaś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam hrabie skoro ten topik jest o tobie czyli co ja chciałam skończyć dyskusje a ty mnie atakujesz--i właśnie taka gadka z tobą człowieku:o nawet nie można być da ciebie miłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikogo
Jukena wku rwia ze na jego prowokacje coraz mniej ludzi reaguje a w ten sposob traci publike az w koncu zostanie w kregu sobie podobnych, straci swoj stopien postrzegania i bedzie mogl swoje oskary do piwnicy postawic :p 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dyskutowałem dopuki mi nie zażuciłas że sie czepiam:-o i nie dało sie tematu sciągnąć na właściwe tory bo \"duch święty\" poczuł sie urażony :-O Wicki za tob sie nie da bo ty absolutnie nie masz nic do powiedzienia:-O myslisz jak 13 lataka i tak sie też wypowiadzasz, że ile masz lat naprawde???:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikogo
nastepna prowokacja :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz!!! zero wiedzy, zero argumentów, zero inteligętnych przemyslanych wypowiedzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powaliła mnie na kolana twoja złozona i głęboka wypowiedz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikogo
dyskusji nie zaczyna sie od obrazania tylko podania tematu i szukania chetnych ktorzy tobie odpowiadajacy styl akceptuja , jedni lubia ostro inni milo a jak ci sie nie podoba to nie :p nie staraj sie przez twoje idiotyczne obrazy i prowokacje ludzi do twego poziomu sciagnac, nie wszyscy lubia dyskusje w piwnicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa trzeba zakładać temat który ktos juz załozył ażby podyskutować!!!!! no geniusz z ciebie!!!! żenuła pomarańczko, żenuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×