Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marissha

Studia czy warto

Polecane posty

Gość Okularnik

Sciemniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko21

No dla mnie też jest ważne żeby się samodzielnie utrzymać, ale tylko z maturą nie zarobię tyle ile chcę. Jeśli miałbym kiedyś założyć rodzinę i móc ją utrzymać to potrzebuję na rękę przynajmniej 5tyś. Wyszukałem sobie na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej studia na kierunku Informatyka. Wysokość czesnego do ogarnięcie a perspektywy bardzo dobre. Zastanawiam się tylko czy warto podejmować te studia przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zamiast studiów wybrałam medyczną szkołę policealną i mogę powiedzieć że było warto. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to zapoznajcie się z ofertą www.medica.edu.pl Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabasa

Zapisałam się na dziennikarstwo na Dolnośląską Szkołę wyższą, pracuję a zawsze mi się marzył ten zawód, na szczęście studia zaoczne i nie będą mi kolidowały z moją pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka

A ile tam czesne wynosi na zaocznych? Są jakieś stypendia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bianka, wybierając studia W Dolnośląskiej Szkole Wyższej będziesz mogła liczyć na skorzystanie ze stypendiów: socjalnego, specjalnego dla osób z niepełnosprawnością, rektora dla najlepszych studentów. Możesz także starać się o zapomogi lub skorzystać z kredytu studenckiego. Z opłatami za studia zapoznasz się bezpośrednio na naszej stronie internetowej https://dlakandydata.dsw.edu.pl/oferta-edukacyjna

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam,

Online Ekspert Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika

Czy można się zapisać przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonasz

Fajna uczelnia to też Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie  wsge.edu.pl Studiuję tam prawo urzędnicze a siostra skończyła zarządzanie. Prawo urzędnicze jest bardzo ciekawe, łączy w sobie wiedzę z zakresu prawa, administracji, zarządzania i ekonomii, także jeśli te kierunki was interesują to polecam. Ja tam jestem bardzo zadowolony z wyboru kierunku studiów a sama uczelnia jest bardzo fajna, spodoba wam się dobra kadra i wysoki poziom nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×