Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marissha

Studia czy warto

Polecane posty

Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kapselo a ty przypadkiem chemi nie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
ochrona środowiska na politechnice tylko nie wiem czemu tak to nazywają bo na serio to sama chemia tam jest;/ a na dyplomie masz wpisane inżynier chemik komedia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię,że mi się nie podobało. studiowałam nauki polityczne :-P wspaniały, ciekawy, ogólnorozwojowy kierunek,ale w pewnym momencie stwierdziłam że do polityki nie chcę,a na pracownika naukowego raczej też nie. nie pracuję w zawodzie,ale przynajmniej mam pracę i się nie narobię :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
zawsze możecie iść na ochronę środowiska co jest na politechnice;) W cholerę laborek jest semestr że masz 3 różne laborki. Przejdziecie wszystkie rodzaje chemii dopiero zobaczycie że uniwerek to bajka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
no to do szczęśćia mataron znaleść bogatego męża żeby już nie pracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko - racja
też studiuję na politechnice :) zapierdziel niesamowity, laborki z kosmosu uniwerki to pikuś, "Pan Pikuś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
po inżynierii procesowej też ciężko jest jeszcze kwestia jaki rejon Polski. Nawet do laboratorium jakiegoś ciężko się załapać bo trzeba mieć znajomości. W Ppolsce nie inwestuje się w badania tylko się sprowadza cały sprzęt linię i produkuje więc co ma robić chemik? tam nie trzeba wielkiej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
nie mówie żeby w domu siedzieć. Ja tam jeszcze inny zawód mam może nie jest jakiś rewelacyjny ale uprawnienia sobie zrobiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajomych po inżynierii, jeszcze na studiach im pracę oferowano, nawet profesor we własnej firmie chciał zatrudnić, i nie dlatego że mu w doopę włazili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest po chemii :-D pracuje w firmie farmaceutycznej, nie po znajomości :-) trzeba trochę chcieć i szukać,a nie narzekać,że nie ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
tylko w jakim mieście dostała tą pracę? bo np w Warszawie nie ma problemu z pracą. A pojedź do np Szczecina i kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w warszawie była w czasie studiów na praktykach,to od ręki pracę jej proponowali. ale nie chciała do wawy się przenosić. w okolicach łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
a jaką skończyła specjalizację? Czemu nie została w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona studiowała w łodzi,a do wawy sobie przyjechała na parę tygodni na praktyki. ma specjalizację z żywności i kosmetyków, nie wiem, jak to się nazywa dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaposelko
ja znam paręosób co skończyły chemię i robią wogóle coś innego. Najlepszy były student pracuje jako telefoniczny agent banku. Mowa oczywiście o Szczecinie. Wiesz coś tu tworzysz albo ściemę tu ładujesz albo twoja siostra miała znajomości tylko się nie przyznasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tworzę nic. jeśli chodzi o rodzinę,to nie mamy żadnych znajomości,żeby dobrą pracę załatwić. pewnie,że bym chciała. ona była na paru rozmowach i na jednej to facet ją tak potraktował,jak głąba jakiegoś,że szok. ale w końcu znalazła. nie chcesz,to nie wierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafgaf
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co tworzyć ściemę,jak i tak forum jest anonimowe? :-D prawda jest taka,że ja po studiach 3 miesiące pracy szukałam (w wawie!) :-O w końcu wzięłam cokolwiek,a po roku zmieniłam i tak sobie pracuję. nie wiem czy masz pojęcie,ile nerwów kosztuje to całe chodzenie po rozmowach, jak już w końcu zadzwoni ktoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty kaposelko
wywnioskowalam ze studiujesz w szczecinie, chyba zapomniales ze to nie jest juz politechnika a zachodniopomorski uniwersytet szczecinski :) jednak tez uniwerek :) ja tez na nim studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty kaposelko
nie szczecinski a technologiczny, zapedzilam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajja5
Skonczylam filologię polską, ale pracy po tym nie dostalam. Cudem zalapalam sie do szkoły na stanowisko nauczyciela etyki. I tak sobie juz trochę pracuję, co prawda za wiele nie zarabiam (ok. 500zł) ale to na razie tylko 6 godz pracy w tygodniu :) Mój mąż skonczył prestiżową uczelnię techniczną i od 2 lat pracuje w zawodach nie związanych z jego wykształceniem, za marną kasę ! Codziennie siedzi po kilka godz na necie i czyta ogloszenia, i nie ma NIC po jego technicznym kierunku, masakra :( Baa, zeby w ogóle bylo coś sensownego, ale niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiowac warto. Tylko naprawde nie rozumiem osob, ktore robia "studia" pedagogiczne czy kosmetologie. LUDZIE!!! Dawniej tego uczylo sie na rocznym kursie pomaturalnym :O teraz przerobili to na magisterskie, piecioletnie :O Do autorki: moja opinia jest taka; jezeli nie masz na siebie pomyslu zrob licencjat z historii. Zeby miec "cokolwiek". To jeszcze 2 lata, potem mozesz jakas inna specjalizacje wybrac, a potem podyplomowo cos calkiem innego. Lub poprzestac tylko na licencjacie, i rozmyslac co dalej. Jezeli bedziesz tylko o maturze, ktora teraz moze miec absolutnie kazdy, nie masz szansy na NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie weźcie się ogarnijcie z tymi studiami... Licencjat żeby mieć :D A co to kurwa jest licencjat?? Jak nie macie pomysłu to do pracy idźcie i jak już wam pomysł przyjdzie to poszukajcie albo kursów branżowych dających nawet tytuł inż. albo idźcie na studia. Jak macie papierek z czegoś tam i was to nie interesuje to nie narzekajcie że wam papierek gówno dał bo to jest jasne jak słońce. Nie fakt posiadania dyplomu robi z was lepszy materiał na pracownika a fakt posiadania dyplomu z konkretnej dziedziny w której możecie pracować (czujecie to rozumiecie i choć trochę was interesuje) i będziecie się szkolić. Czy to jest takie trudne dla studiujących i tych po studiach że dyplom z historii nie znaczy nic np. w handlu? Przecież wy podobno przez te studia elitą i inteligencja macie się stać. Zrozumcie STUDIA TO JEST MŁOTEK jak chcecie wbić gwoździa bierzecie młotek a nie nosicie go cały czas bo się może przydać!!!! Polska = Fabryka mgr. byleby byli Będzie lepiej bo gorzej być nie może.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecne studia (kryminologia) zaczynają mnie powoli wypalać. Zastanawiam się nad czymś nowym, jednak kompletnie brakuje mi pomysłu. Jesteście w stanie polecić jakąś super uczelnię, szkołe wyższą? Interesuje mnie pójście w kierunku gospodarki przestrzennej, może prawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj się ofertą Gdańskiej Szkoły Wyższej http://www.gsw.gda.pl/ . W swojej ofercie nie mają prawa, jednak ja ukończyłem tam gospodarkę przestrzenną! Przez 3 lata licencjatu przyswoiłem ogromną wiedzę, która pozwoliła mi rozwinąć skrzydła a przede wszystkim znaleźć pracę w tym zawodzie. Nie było to trudne, wystarczyło po prostu ruszyć głową. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wzornictwo na politechnice łódzkiej http://style.p.lodz.pl/tresc/58/ na te studia na pewno warto iść... tylko trzeba coś umieć bo na wejściu egzamin z rysunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1135

Studia w Rzeszowie: <a href="http://inzynieriaprodukcjirzeszow.pl/">http://inzynieriaprodukcjirzeszow.pl/</a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×