Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

Technik Masazysta-tka

Polecane posty

Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 60h kurs masażu ! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Technika masazyste w gowork, maja bardzo fajne przygotowanie , i genialna nauczycielke ktora pozdrawiam bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne Gdańsk, prowadzi rekrutację jesienną (JESIEŃ 2017) na kierunki takie jak: -higienistka stomatologiczna -technik masażysta 0zł - technik administracji, 0zł - technik bezpieczeństwa i higieny pracy, 0zł - technik informatyk, 0zł - technik usług kosmetycznych 0zł - manicurzystka/pedicurzystka - dietetyk - instruktor fitness Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sekretariacie Gdańsk , ul. Długa 70/71. tel.: 58 320 56 66, 58 324 88 44, 513 195 722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinka_
Masażysta to zawód, który wg mnie wymaga ciągłego dokształcania się. Nie wystarczy skończyć odpowiednią szkołę i na tym zakończyć edukację. Bardzo dobrym pomysłem jest zapisanie się na praktyczne kursy masażu. Różnorodność takich kursów jest ogromna: od masażu klasycznego, przez Lomi Lomi, po antycellulitowy. O takim dokształcaniu warto pomyśleć zwłaszcza wtedy, gdy ktoś planuje założyć własny gabinet. Ciekawą ofertę kursów ma Centrum Doskonalenia Masażu http://www.szkolamasazu.com/index.php?id=kursy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emertia
Ja się wybieram na kurs PNF do Centrum Szkoleń Top School http://www.topschool-pnf.pl zacznę od tego, bo słyszałam, że mają świetne kursy. Później może pomyślę o studiach/szkole policealnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
W szkole Progres w Poznaniu popatrzcie http://www.progresjeden.pl/poznan.html . To jedna z niewielu szkół, która ma faktycznie darmową naukę na kierunku technik masażysta i na wielu innych też. Za nic nie doliczają i od początku nauka jest na jasnych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erysto
Ja wybieram się na kilka szkoleń/kursów do Top School http://www.topschool-pnf.pl słyszałam o nich bardzo dobre opinie, a ja zawsze chciałam pracować w takim zawodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła NOVA
Szkoła Policealna NOVA Centrum Edukacyjne zapraszamy! Ostatnie wole miejsca, legitymacja i zaświadczenie o statusie ucznia od ręki! Tel. 534 074 345 Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novacentrumedukacyjne
Witamy! Zapraszamy serdecznie do naszych szkół policealnych! U nas zawsze miła i przyjazna atmosfera na zajęciach. Zajęcia realizowane w trybie dziennym i weekendowym, każdy może wybrać ciekawy i odpowiedni kierunek dla siebie! Odwiedź naszą stronę http://www.nova.edu.pl/ a dowiesz się więcej! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Chyba ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem. Co ma dieta do tytułu wątku ? Ja z tego co się orientuje to to dużo praktyk ma cosinus, więc może tam warto się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jestem w trakcie nauki w tym kierunku w http://csastudent.edu.pl/. Jeszcze nie wiem gdzie będę dokładnie szukała pracy. Może jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Ja chodziłam do ŻAK na kierunek technik masażysta i jestem bardzo zadowolona. Ukończyłam to z masą umiejętności, których nabyłam podczas 2-letniej edukacji. Wszystko było za free, dostałam świadectwo MEN i teraz mam dyplom "technik masażysta". Ten czas, który tam spędziłam, wykorzystałam najbardziej jak się da. Wykładowcy bardzo wyrozumiali i chętni do pomocy i rozmów. Po skończeniu tego kierunku szybko dostałam pracę i jestem z siebie dumna. Także kochane moje, tylko ZAK <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice
Jednym z popularniejszych zawodów medycznych w rehabilitacji jest zawód masażysty. Masażysta to osoba, która wykonuje masaż leczniczy, sportowy, kosmetyczny zgodnie z wymogami wiedzy medycznej, w celu uzupełnienia zabiegów fizykalnych i usprawniających. Szkoła NOVA Centrum Edukacyjne wprowadza dodatkowe zajęcia z fizjoterapii przez co nasi słuchacze mają więcej zajęć z zakresu fizjoterapii, co pozwala im na lepsze poznanie zagadnień kinezyterapii oraz fizykoterapii. Dodatkowo wprowadzamy elementy rehabilitacji sportowej co jest teraz pożądane na rynku pracy. Kierunek Technik Masażysta trwa u nas 2 lata a zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej weekendowej, czyli piątek, sobota i niedziela. Koszt kierunku to 0zł! Obecnie prowadzimy nabór na Wrzesień 2018r., a więc wszystkich chętnych zapraszamy do naszego sekretariatu mieszczącego się przy ul. 3 Maja 26, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń więc nie czekaj, przyjdź już dziś i zadbaj o swoją przyszłość na najbardziej pożądanym kierunku na rynku pracy! :) NOVA CENTRUM EDUKACYJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zostać profesjonalnym masażystą typu zawód daje całkiem niezłe pieniądze. Sam odbyłem kurs masażu w www.akademia-spa.pl Ich siedziba znajduje się pod Warszawą. Posiadają swoją własną bazę noclegową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeoo

A widzieliście tą ofertę dla masażystów, rehabilitantów, masażystów  itd ... W sosnowcu w Green Point są gotowe, w pełni wyposażone gabinety na wynajem- na dni, godziny. Dostęp do recepcji, prysznica. Spoko sprawa , bo można przyjmować swoich pacjentów jak się nie ma jeszcze swojego gabinetu otworzonego http://gabinety.eu/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Ja jestem technikiem masażystą, a skończyłem szkołę policealną ŻAK. Szczerze? polecę Ci ich bez mrugnięcia okiem. Bardzo dobrze przygotowana kadra nastawiona głównie na praktykę. I w sumie zaraz po zdaniu egzaminu znalazłem sobie pracę, więc  z tym problemu też nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×