Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzieeek

Au pair Francja - okolice Paryza

Polecane posty

Hej! Szukam dziewczyny ktora chcialaby przyjechac na 10 miesiecy do Francji! 8-letnie trojaczki czekaja na opieke ;) Ja jestem u nich od wrzesnia, zostaje do lipca, a nowa operka potrzebna od wrzesnia na nastepny rok szkolny! Wymagane prawo jazdy! Zapewnione zakwaterowanie, wyzywienie, ubezpieczenie kieszonkowe i mozliwosc uczeszczania do szkoly! Wiecej szczegolow podam mailowo ;) madzieeek@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że ciagle nie znajduje odpowiedniej kandydatki... A warunki jak na au pair sa na prawde dobre! Przy okazji pomyslalam, ze zareklamuje sie tu ja sama: otoz wracam do Polski z poczatkiem lipca. Wracam do Krakowa, gdzie mieszkam z rodzicami. Od wrzesnia rozpoczynam prace w przedszkolu, do tego czasu bede miala mnostwo czasu... Pomyslalam wiec, ze moze ktos bedzie potrzebowal niani.........? Jestem nauczycielem wychowania rpzedszkolnego i ksztalcenia zintegrowanego. Mam doswiadczenie w opiece nad dziecmi i mlodzieza w wieku 2-18 lat (praktyki studenckie, wychowawca na koloniach, obozach i oazach, rok pracy w przedszkolu jako nauczyciel stazysta, grupa 4-latkow, no i 10 miesiecy z francuskimi trojaczkami....). Moge tez zaproponowac waszym dzieciom nauke jezyka francuskiego. Dyspozycyjna bede od wtorku do piatku. moj mail: madzieeek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×