Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

FARBUJECIE WLOSY SAME CZY U FRYZJERA??

Polecane posty

w krakowie sklep dla fryzjerow jest na florianskiej i na wlotowej. gdzie reszta to nie wiem a tu kilka linkow do sklepow dla fryzjerów http://www.fryz.com.pl/ http://www.fryzjer-sklep.pl/index.php?act=products&mode=cp http://www.sklepfryzjerski.pl/strona.php?sth=oferta http://www.elgon.pl/ i spis sklepow: http://www.pf.pl/serwis/Fryzjerstwo--V1_YP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki
merci :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak farbowac naturalne rude
zeby nie wyszly zielone? marzy m isie zimny jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze znacie jakies
fajne stronki z profesjonalnymki farbami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syjka30
pytanie do autorki-- mam wlosy pomalowane na sredni braz (przy czym zawsze malowalam sie na blond i zachcialo mi sie zmiany,ktorej teraz zaluje) i w zwiaku z tym chcialabym sobie zrobic kilka pasemek,zeby powoli wrocic do blondu.I w zwiazku z tym mam pytanie czy te farby ktore wymienilas rozjasnily by mi wlosy czy to sa farby tylko do naturalnych wlosow? I jak mozesz to napisz ktora jest najladniejsza.Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewia872356
no to odpisz:))) ja tez farbuje sama wloski farba CE CE ajne ma blondy i jest wmiare tania;)) chyba 12,99 na 3razy spoko starcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeen25
czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u fryzjera...
Kiedys farbowałam sama ale farby zakupione w sklepie zawsze szybko sie zmywały a odrosty były przerażajace. Teraz tylko u fryzjera kosztuje to odsyć drogo ale farba tak szybko sie nie zmywa, nie musze sie martwic że kolenjy ręcznik do wyrzucenia bo po takim farbowaniu mogę uzywac białych ręczników. Nie musze obawiac się że wyjdzie kolor nie taki jakbym chciała, no i tam zawsze jest ktos kto mi doradzi w jakim kolorze będzie mi najlepiej. Ja zawsze eksperymentuje non stop mam inny kolor ostanio 3 kolory brąz w jednym efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinda67
no widzisz a ja wole sama do fryzjerow nie ma z aufania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE lubie jej
hmm a jaki to jest blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognisty_grek
takie sa najladniejsze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beuty 23, ale ty mieszasz te dwie farby na raz? Tzn. robisz mieszankę z farby renee blanch i ce ce i dodajesz wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka20
Czesc dziewczyny!Mama 20 lat i malowałam włosy 4 razy u fryzjera,zawsze jasny( platynowy blond ) baleyage i zawsze byłam zadowolona. Teraz mam juz 4 cm odrostów i chciałabym przefarbować sama włosy na jakiś inny odcień blondu a może nawet brązu, bardziej zblożony do naturalnego koloru moich włosów-średni blond!!!Tylko niestety nie wiem jaka farba bedzie do tego najlepsza i w jakim kolorze bede wyglądać ok! Mam nadzieje,że mi pomożecie;-) Moje włosy sięgaja do łopatek, sa dość cienkie ale nie bardzo zniszczone, mam niebieskie oczy, dość ciemna oprawę oczu i troche piegów na nosie, a karnacja jest jasna, ale nie jestem blada! Jaki kolor byście mi doradziły?? I czy farba pokryje mi te jasne pasemka,które niestety są jeszcze na mojej glowie:-( ?????????????????? PROSZĘ O RADE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie..ja te farby mieszam w roznych miseczkach oddzielnie;)czyli renne blanch w jedenej a np ce-ce w drugiej choc staram sie za jednym razem nie uzywac roznych firm na glowie;)raz np renne blanch 2 rozne kolorki robie;)a raz np ce-ce...co do kolezanki wyzej;)jak 4cm to sporo odrosty..zapewne jesli zrobisz sredni blond to wyjda ciemniejsze niz reszta wlosow..a jesli bedzies zrobioc na braz to nie poinno byc problemu:)powinnas isc gdzies do sklepu i sobie poogladac jaki bys chcaiala kolor:))ja ostatnio gustuje w piaskowych blondach:))takie naturalny sredni blond;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mi mi
no ale co to radzisz isc do fryzjera czy samej zaryzykowac;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymulka na wiosne
:)no a ja dzis sprobowalam sama;)jestem zadowolona;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna-wiosna
ja tez dzis farbowalam i nawet spoko wyszlo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo fanka
jakim kolorem robilas:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo23
piaskowy blond;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisa45
a ja na kasztan:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 34.90
ja na czekoladowy braz a na to zrobie delikatne pasemka blond;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda w 1miesiacu
to fajnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyfly
ja dobie robie teraz na zloty blond;)) aco tam wiosna idzie;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE lubie jej
wole blondynki;]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miescie jest szkola fryzjerska Gabriel, takze swoje dlugie wlosy farbuje za niecale 30 zl....no i sie staraja bo maja potem egzamin..w domu tez farbuje, ale bardzo szybko farba splywa no i kolor blond mi wychodzi rozny..wiec czesto musze uzywac plukanki fioletowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyfly
no ja keidys mialam fiola na puinkcie platynowego odcienia..jednak w tym roku doszlam do wniosku z eto obciachowe i dobrze sie czuje w zlotych piaskowych odcieniach blondu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×