Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kopciuszek23

Podobaja Wam sie te buty?

Polecane posty

Gość F_O_K_a
mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek23
a co myslicie o czerwonzch czolenkach?podobno beda modne tej wiosny, podobaja sie wam?jakie buty kupujecie na wiosne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty
super włąsnie na takie poluje tylko bez jednej krawędzi bocznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle, ze ladne, jednakze mi sie nie podobaja modne ostatnio buty z widocznym duzym palcem u nogi... gdyby byly zabudowane z przodu to by byly sliczne! bo z drugiej strony bardzo podoba mi sie ten styl, rodzaj butow. chce sobie kupic cos podbnego ale nie czarne. tylko troche sie obawiam czy te obcasy to nie za wysokie dla mnie, bo problem w tym, ze nie lubie niewygodnych butow i nie jestem przyzwyczajona do szpilek i wysokich obcasow. ale wiosna nadchodzi i czas cos zmienic :) niech ktos mi tylko powie czy one sa wygodne? czy sie w nich nie zabije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek23
mi sie wlasnie tez podobaja bez krawedzi bocznej od wew. strony, no i zastanawiam sie nad kolorem bo czarny niby uniwersalny ale bardzo podobaja mi sie tez czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty
ja mam dylemat bo one są trochę niepraktyczne bo do rajstop/pończoch się nie nadają a na lato są zbyt zabudowane...ale bardzo mi się taki fason podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek23
patrzac na obcas mysle, ze beda bardzo wygodne, wyglada na stabilny no i nie jest cienki, wiec problemu z chodzeniem nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek23
jaka wielka lape?nosze 37!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, a ja mam 39 :( a wzrostu tylko 165cm... wiec pewnie bede wygladac jak w jakich kopytach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek23
wysokie?maja zaledwie 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne takie jak te z venezi:) szleje za nimi nie znacie jakis innej firmy ktora ma takie buty bo 36 venezi jest zaduza na mnie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie podobaja, upolowalam ostanio podobne w miriamie tylko zamiast kokardki maja marszczenie z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka43/44
Jak bym miała małą stopkę to bym je kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie takie tego typu butki sobie zakupilam:) tzn takie same tyle, ze nie tej firmy akurat:) dla mnie sa sliczne wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×