Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! Czy możecie mi powiedzieć w którym tygodniu idzie stwierdzić czy ciąża jest pojedyncza czy mnoga? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalik i masełko
no własnie. :-D Troche cierpliwosc. Przyda sie na pózniej,,,jak juz beda blizniaki. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem dokladnie, w ktorym tygodniu, ale tak dosc na poczatku przy badaniu USG. Mysle, ze jak widac juz bijace serduszko, to powinno sie lekarzowi rzucic w oczy, ze bije wiecej niz jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko .. w 5 -tym tygodniu od zaplodnienia ..czyli 7-dmym od ost @ .. na 100% lekarz stwierdza ilosc zarodkow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
ja byłam na usg dowcipnym w 6 tygodniu, okazało sie, ze to ciąża mnoga. Tylko jeden z zarodków był mniejszy. USG powtórzyłam po natępnych dwóch tygodniach i okazało się, ze mniejszy zarodek właściwie sie wchłonął. Ginka powiedziała, że 20% podejrzewanych ciąż mnogich kończy się syndromem znikającego bliźniaka. Powiedziała, ze do 12 tygodnia wszystko zazwyczaj sie wyjaśnia. Trochę żałuję, bo ucieszyłam sie z tych bliźniaków:) Ale jedno też jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dowiedziałam się o bliżniakach w 8 tc.Ale wtedy też poszłam do ginekologa gdyż po poprzedniej ciąży wolałam sie nie spieszyć żeby było juz coś widać na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 79
Witaj Agnieszka---900 U mnie ciążę mnogą lekarz wykrył na USG w 12 tygodniu ciąży. Było to dla nas ogromne zaskoczenie aczkolwiek żartowaliśmy sobie z mężem, że może będą bliźniaki a dodam, że u męża w rodzinie jego ciotka 2 razy rodziła bliźnięta!!! Niestety nie udało nam się. W 6 miesiącu straciłam moje aniołki :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×