Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diane

Kiedy jezdzić...po jedzeniu czy przed?

Polecane posty

Tak z ciekawości sie spytam...Na rowerze jezdzić po obiedzie chyba co? A potem ewentualnie na kolacje coś białkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota333
Zdecydowanie przed jedzeniem, najlepiej rano na czczo. Jezeli nie mozesz rano, to na pewno przed obiadem- nie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej rano przed sniadaniem bo wtedy wystarczy 10 minut zeby tluszcz zaczal sie spalac a to dlatego, ze po nocy w misniach jest malo glikogenu, ktory to jest spalany w pierwszej kolejnosci. inaczej, zaleznie od tego co zjadlam czas ten wydluza sie od 15 do 40 minut. 15 dla tluszczowych rzeczy typu miesko, jajka a wiecej po weglowodanach. wniosek ... po wysilku fizycznym nalezy zjesc cos weglowodanowego np. koktajl bananowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota333
Po co tuczyc sie koktajlami, jak mozna jesc normalny obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bede jeść tak o 17 pierś z kuraka i sałatke,bo zaczełam SB a tak o 15 bede jezdzić z godzinke 1,5 rowerkiem... W przyszłym tyg mam nocki to bede jezdzić przed posiłkiem jak wstane;) a potem jak bede mieć na popołudnie bede jezdzić rano jak wstane;) Ale jak bede jeść po treningu to nie bede nadrabiać tego co spaliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugus
a jak to jest z tym rowerkiem?? Bo ja sie boje ze powieksza mi sie miesnie mimo uraty tluszczu a obwod zsatnie taki sam :/ a jakas szansa na utrate brzuszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insatiable
Rowerek pomaga zrzucic brzuszek. Mialam duza oponke i po miesiacu jezdzenia na rowerze, oponka znikla i ujawilo sie moim oczom skrywana od lat talia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a udka
? co rowe5rek robi z udkami?? bo mam z nimi problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce sie wyszczuplić to najlepiej na najmniejszym obciążeniu a po cweiczeniach rozciaganko.Rower napewno ładnie rzezbi nóżki. Ja sie dzisjaj chyba zawalniam z pracy,to bede miała duzo duzo czasu na jazde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusus
Dziewczynki powiedzcie mi jeszcze jedno : Ile dziennie trza jezdzic?? za zaczelam od 10 km tj ok 30 min dziennie. Na wiecej praca i kondycja mi narazie nie pozwala ;d Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertrygirl
Jezeli jezdzisz na rowerze regularnie, to nie ma co przesadzac. Od 30minut do 1.5 godziny dziennie wystarczy. Ja jezdzilam w zeszlym roku przez miesiac 1h 20 minut dziennie i bardzo schudlam. Pamietaj takze, ze jak sie bardzo zmeczysz i bedziesz miala problem z regularnym oddechem, to organizm przestaje spalac tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×