Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

didier

UWODZENIE

Polecane posty

co sadzicie o roznych szkolach, poradnikach uwodzenia. o popularnym ostatnio NLP i temu podobnych. czy to dziala, czy moze jest kolejna proba wyciagniecia od ludzi kasy ? jak ktos umie sie zachowac wobec plci przeciwnej to nie ma z tym problemu a jak ktos jest bardzo niesmialy i ma niska samoocene ( to prawie zawsze powod dkaczego jest sie samemu ) to zadne ksiazki mu nie pomoga. to moje zdanie. a jakie jest wasze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Jestem kobietą i według sztuki uwodzenia NLP nie mam mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIDIER ---> Cóż... z tego co slyszałam od zwolenników tego typu poradników to... czasem się udaje \"poderwać\" jakąś dziewczynę na imprezie...i na imprezie się kończy :) Związku dzięki nim nie zbudujesz. Pomijam już fakt, że gdy przypadkowo trafisz na w miarę inteligentną kobietę, to kompromitacja murowana. Wbrew pozorom dziewczyny mają mózg, a niektóre nawet opanowane podstawy psychologii społecznej - a to na niej ( ale raczej w prymitywnym stopniu) opierają się te poradniki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlp to bardziej złożona sprawa
niz sie wydaje i raczej uwodzenie jest na jednym z ostatnich miejsc do jej stosowania. owszem mozna dużo się nauczyć i oczywiście nie mało to kosztuje, aczkolwiek przydać sie może w wielu dziedzinach życia. z tym ze jesli chcemy uwodzić to trzeba miec np urok osobisty, wdzięk czy też odpowiednio delikatnie uzewnętrznić nasze zachcianki. co innego jesli chcemy przekazać mniej intekigentnie no. facetowi zeby nas "wziął", raczej żadne kursy nie są potrzebne.a zatem stawiam na naturalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od naiwnych łatwo kase wyrwać
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już chyba lepszy
jeśli taki kurs czy poradnik podniosą Twoją samoocenę i pewność siebie - to ok. ale broń boże nie trenuj technik tam zawartych na bystrych kobietach. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckym
Dider, powiedz najpierw co wiesz o technikach NLS? Dużo osób się wypowiada, ale czy ktoś z was to w ogóle zastosował w praktyce? Ja na początku też myślałem, że to jest głupie i bezsensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×