Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzia lalka duża

Dobry horror - triller - co polecacie?

Polecane posty

Gość ja polecam
lśnienie Kubricka (z nicholsonem) - film jedyny w swoim rodzaju, wciąga jak diabli...nigdy nie widziałem tak zagranej roli świra co w tym filmie... poza tym muzyka i praca kamery tworzą genialny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam równiez film pt \"Cube\" - nie jest to co prawda ani horror ani thiller (w sumie to nie wiem do jakiej kategorii mozna go zaliczyc), ale jest super!, cały czas trzyma w napięciu Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze głupie pytanie
ogladałem CUbe 1, 2, i 3 1 i 2 były najlepsze;) 2 była nawet polskiego reżysera:) 2 była hiszpanska o ile sie nie mylę.była duzo gorsza pod wzgledem jakosciowym, ale przynajmniej wyjasniła kilka zagadek, szkoda tylko ze z innymi aktorami ale film jest super, a przynajmniej jego fabuła:) martinella pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Dzień dobry :) wczoraj oglądałam "omena" tego najnowszego- nie zachwycił mnie aż tak bardzo , ale w sumie można obejrzeć. Jeśli ktoś nie oglądał filmu " potęga strachu" - to bardzo polecam , nie jest to horror , ale naprawde warto obejrzeć. A czy ktoś z Was oglądał " drogę śmierci" ? - słyszałam że dobry , to prawda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutroidę na klatwę 2:) ciekawa jestem czy bedzie mi sie podobała ;) 1 była nawet niezła ale czegoś jej brakowało.... mam nadzieje ze 2 bedzie lepsza:) Zuzia omena widziałąm i również mi sie zbytnio nie podobał.... był przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio to oprocz lsnienia (domyslam sie ze to Shining) to inne filmy wedlug kiazek Stephena Kinga tez sa niezle np Carrie dla wlascicieli zwierzakow Pet Semetary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie uwielbiam hehe zawsze leciała na POLONII 1 :P ponoć wyszła także 2 ale nie widziałam niestety, ale napewno nie ma porównania...... słyszałam również o filmie pt Christine na podstawie ksiazki S.Kinga.Chciałabym zobaczyc kiedys..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Martinella :) powiedz jak Ci się podobała GOTHIKA? wczoraj oglądałam "28 dni później " , dziwny film w sumie nie potrafie jednoznacznie się wypowiedzieć na jego temat pozytywnie ani negatywnie Jak tak czytam te tytuły które wymieniacie to stwierdzam że mam straaaaaaszne zaległości w filmach :( , musze jak najszybciej to nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia::) Jutro zobacze Gothike:) mam ja na komputerze ale nie mam czasu zobaczyc :( a dzis ide na klątwe 2:) och jak ja dawno w kinie nie byłam .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Martinelka :) jak było w kinie, jak KLĄTWA?? Podziwiam Cie , bo ja nie miałabym odwagi iść do kina na horror , dlatego że ja zawsze krzycze , skacze na fotelu i w kinie narobiłabym sobie lipy ;) uwielbiam horrory ale jednocześnie strasznie je przeżywam ;) :) wczoraj oglądałam MROKI PAMIĘCI - DARK MEMORIES - polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klątwa nie za bardzo mi sie podobała, fabuła filmu opierała się chyba tylko na zrobieniu wielkiego \"buuuuuu !!!!! \"przy którym dostaje sie ataku serca hehe.Wolę filmy z dłuższym punktem kulminacyjnym ;) więc film oceniam 4/10:P (Choć niektóre sceny były bardziej smieszne niż straszne.....:P) A dzis jak obiecałam zobaczę Polecana przez Ciebie Gothike:) Jak skoncze ogladac napiszę czy mi się podobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miłosników
Milczenia owiec, ja najpierw przeczytalam ksiazke byla rewelacyjna a potem dopiero film i w swietle ksiazki wypadl blado. Moge polecic Blair witch project

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniuniA435
Lśnienie..Klątwa..Ring1 i Ring2..wersja amerrykańska robi wrażenie, japońska jak dla mnie jest kiczem, po tej amerykańskiej do tej pory bojęsię być sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorka2
równiez polecam Madhause:) Carrie i slnienie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Martinelka.....wiedziałam że Gothika Ci się spodoba :) jest rewelacyjna według mnie Dzisiaj albo jutro będe oglądać LĘK pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zemsta po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
wczoraj oglądałam LĘK - nie polecam jako horroru , to raczej film bardziej SF jeśli ktoś oglądał będzie wiedział o co chodzi ;) widziałam w wypożyczalni KULT - nowość , może ktoś oglądał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsssssss
Ring i Blair witch project - po tym się bałam a z dzieciństwa Koszmar z ulicy wiązów (czy jakoś tak) i Piatek trzynastego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och z Blair witch Project widziałam moze z 30 min i jakos wyłaczyłam nie wciagnoł mnie wcale , moze dlatego ze było to robione metodą reportażu? tak samo sie na to nabrałam jak requim for a dream :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Witam :) oglądałam ostatnio dwa horrory : PIŁĘ III i WOLF CREEK Piła troche mnie zawiodła - I i II część bardzo mi sie podobały , a tójka jest naciągana i troche nudnawa :D wolf creek - w sumie można obejrzeć , ale nie zachwyca , za długi początek - wprowadzenie , a reszta bardzo przewidywalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Bardzo sie ciesze,ze w koncu trafilam na kogos z podobnymi zainteresowaniami.Bardzo lubie obejrzec porzadny film i zazwyczaj bywa,ze to horror badz psychologiczny. Polecam cala sage z Hanibalem Lecterem,zwlaszcza najnowszego,ktory opowiada o mlodosci Hanibala. Jeszcze jedna czesc,ktora rowniez ma ten sam tytul ale jest starsza, \"Czerwony Smok\"(ten mi sie juz mniej podobal), no i oczywiscie Milczenie Owiec. Ja na tydzien ogladam srednio 5 filmow wiec czasem sie gubie w tytulach. Nikt nie wspomnial o \"Silent Hill\", ktory jest naprawde swietny. I nic wiecej mi do glowy na razie nie przychodzi ale jak cos sobie przypomne to dam znac. I oczywiscie rowniez prosze o propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Boo\" dawno juz ogladalam ale jak pamietam tytul to znaczy,ze byl ciekawy (o potworze w szafie). "Drzwi w podłodze" tez podobno dobry ale jeszcze nie ogladalam wiec nie recze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Nitka -----> co do Silent Hill to sie z Tobą nie zgodzę, że jest świetny , dla mnie wogóle się nie spodobał :> Wczoraj oglądałam " Bękarty diabła " , dawno tak sie nie....uśmiałam na horrorze , film w stylu tarrantino , czarny humor , może ze 3 sceny straszno - obrzydliwe , ale ogólnie można obejrzeć - dawno sie tak nie uśmiałam na żadnym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
jeśli dasz radę znaleźć i nie obawiasz się wspomnień przez wiele lat to proszę oto wyjątkowo kontrowersyjne i zapadające w pamnięć filmy: Salo, czyli 120 dni Sodomy Ostatni dom po lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×