Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cv

ile czasu po wysłaniu cv i listu mot,czeka się na odzew od firmy?

Polecane posty

Gość cv
tragedia ja powysylalam cv do bankow glownie no i czekam a jak sie wkurze to zaloze preferencyjna dzialalnosc i pojde na jakas wspolprace zauwazylam ze czasem potrzebuja takie osoby tylko ciekawe jak to wyglada w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
zalezy.. mam kolezankę, ktora poszła pracowac do firmy telekomunikacyjnej na litere "N"- nie powiem nazwy żeby nie było klopotu. A pewnie i tak sie domyslisz ktora to, bo najwieksza po "T". I tam pracowała jako recepcjonistka. po roku powiedzieli jej, że musi załozyc działalnosc inaczej ja wywalą. No to załozyła... pracowała tam niecałe 3 lata i sie zwolnila bo juz miała dosyc.. nie dosyc że praca to jeszcze dodatkowe załatwianie papierów :o koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
ja zostawilam swoje cv 19 lutego, tzn wyslalam przez net, pani z firmy oddzownila do mnie 8 marca i azprosila na rozmowe kawlaifikacyjna, powiedziala mi ze rozmowa bedzie trwac 3 godziny.... co oni tam beda ze mna robic?:D to jest moja pierwsza proba szukania pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
uuu to uwazaj... mnie np. na innej rozmowie sprawdzili dokladnie znajomosc jęz. ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
agato-moga ci zaproponowac zainicjowanie jakiejs scenki zalezy o jaka posade sie starasz moga cie poprosic o sprzedanie jakiejs uslugi lub przkonanie kogos do kupna moze to byc tez maglowanie calego twego zycia i okresu nauki tak dziewczyny pisaly oni potrafia wrocic jeszcze raz do tego samego pytania i sprawdzac czy nie klamiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
tragedio-to i tak dlugo wyrobila ja nie boje sie wypelniania papierow prowadzilam firme mezowi a ostatnio i czasem kolegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czekałam
niecałe 5 minut, a kiedyś odezwali się po 3 tygodniach, nie ma reguły, choc najczęściej dzwonią w ciągu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh 3 h ? do mnie - w tamtym tygodniu dzwonil facet , czy nadal aktualne, gadka szmatka i pyta sie kiedy moge - czy dzis o 17 , ja mowie ze nie ,bo juz na 17 sie umowilam, to on, czy na nastepny dzien o 11 , a ja ze nie , bo pracuje o tej godzinie . Facet oniemnial, bo chyba przyzwyczajony byl ze kazdy sie godzi na pierwsza propozycje dnia i godziny , wiec mowi ze to moze jakos przed praca , to ja mowie ze moze byc, i umowilismy sie w Mcdonaldzie o 8 rano :D :D :D :D ... rozmowa byla krotka - po tym jak uslyszalam ze przez pierwszy miesiac pracuje za darmo bo to jest szkolenie , a pozniej musze zalozyc dzialalnosc i miec tylko prowizje od sprzedanych uslug, to mu podziekowalam ... Podstawa (on to nazwal - pomoc od firmy)owszem przzez pierwsze 3 miesiace miala byc ,ale pod warunkiem ze zobowiaze sie do jej zwrotu po pol roku (???) Nie jestem az tak zdesperowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
hm angel,gdzies czytalam o tej firmie finase cos tam chyba? nie wiem czy dobrze mysle? a jaka to miala byc prowizja do zwrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - moglas czytac ,bo juz o tym pisalam ;) (na pomaranczowo ;) ) prowizja mialabyc dla mnie, a do zwrotu ich \"gwarantowana podstawa\" 3000 netto (ktora ofiaruja przez 3 miesiace \"na rozruch\" - pozniej lecisz na samej prowizji i oddajesz im \"dlug\" :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
o kurcze angel,to rzeczywiscie dziwne pewnie by trzeba bylo jakis weksel podpisac:( ja bym tez sie bala,chyba dobrze zrobilas bo jakie czlowiek ma gwarancje ze bedzie mial z czego oddac te 3kawalki? a pozatym pierwszy raz slysze zeby firmie oddawac kase,nawet po pol roku????????? SZOK no tak teraz takie dziwne czasy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv- nie wiem , czy weksel, czy cos innego , po prostu powiedzialam ,ze dziekuje za oferte ,ale szukam innego rodzaju zatrudnienia ;) i podjelam \"meska\" decyzje - powiem (chyba ;) ) szefowej ze szukam nowej pracy , bo co z tego jak do mnie dzwonia, jak i tak nie moge wyjsc na rozmowe,ktora jest o jakiejs kosmicznej godzinie typu 11 rano ? chyba powiem jej w piatek , niech sobie w weekend przemysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
ale ludzi nabijają w butelkę... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel myslisz, ze szefowa bedzie cie puszczala na rozmowy kwalifikacyjne? To niestety raczej malo prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
pewnie że nie bedzie! jeszcze sie wscieknie i sama cie zwolni!!! z tego co wiem, lepiej sie zwolnic samemu. a jesli pracujesz tam kilka lat, to przysługuje ci kilka dni na szukanie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to ze bedzie mnie puszczala na te rozmowy , tylko zasugeruje jej ze wtedy bede chciala brac urlop . Jak sie nie zgodzi - mam urlop na zadanie :) Chce jej powiedziec nie tylko dlatego zeby chodzic na te rozmowy,ale zeby kogos szukali na moje miejsce i zebym mogla skorzystac z opcji rozstania sie bez brania okresu wypowiedzenia (mozna tak sie u nas dogadac z szefowa) . Jesli mnie zwolni (w co watpie) - to i tak musi mi zaplacic za 3 miesiace wypowiedzenia + ponad 30 dni urlopu ... a moge wtedy byc zlosliwa i nie przychodzic do pracy tylko isc na l4 ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
hmmm wiesz jesli szefowa ma podstawy do tego żeby cie zwolnic a nie dlatego że firme nie stac na twoje stanowisko to nie musi ci placic odprawy... zastanow sie... bo skoro ty cos przeskrobałas to ona nic musi ci za to placic... lepiej isc na l4 niz dac jej powody do podejrzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z L4 to nie do konca moze byc dobre wyjscie, bo moga ci kazac \"odpracowac\" ten okres (wystarczy, ze uzasadnia, ze bylas niezbedna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
nie no jasne, ale tu chodzi o to żeby miała wolny czas na szukanie pracy i spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi, ale to nie takie proste. Z tego powodu ja, po zlozeniu wypowiedzenia, nie poszlam na L4, bo nie moglam sobie pozwolic na fochy szefostwa i zlosliwe przetrzymywanie mnie w firmie. Plus jest taki, ze ja mam 2 tygodniowy okres wypowiedzenia ;) Przy 3-miesiecznym robi sie kicha, bo moga, ale nie musza, pojsc na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
jak chcą to zawsze cie udupią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
w mojej poprzedniej pracy to dziewczyne udupili na ponad 3 miechy, bo nie chcieli jej puścić poki nie zamknie roku obrotowego spółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
dziewczyny a co sadzicie o pracy na stanowisku doradcy klienta w banku,ale na wlasnej dzialalnosci? nie wiem czy do nich napisac? boje sie ze bede musiala chodzic po firmach i ich nakrecac na kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
uwazaj na to, bo chyba nie chcesz byc czlowiekiem ktory włazi drzwiami i oknami namawiając na coś :o wybadaj najpierw dokladnie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze jak jakas firma chce zebysmy zalozyli swoja dzialalnosc - po prostu w ten sposob \"oszczedza\" , takze za wiele sie nie spodziewaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
dzieki kobitki-jednak to mocno przemysle:) jednak jak firma proponuje zalozenie dzialalnosci to napewno korzysta na tym tzn.nie interesuja ja platne urlopy,ekwiwalenty,chorobowe itd swoja droga jakbym wiedziala ze oplaca sie wchodzic dzrzwiami i oknami,to dlaczego nie?:P kurcze,sama nie wiem-pewnie to dostaje sie jakis wykaz firm i chodzi sie od-do namawiajac na wspolprace hehe wiecie jaka to dziadowska robota????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
domyslac sie tylko moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
ja chyba za wszelka cene chce byc nie zalezna,dlatego ciagle po lbie mi chodzi ta dzialalnosc kurna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×