Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość demiluna

jak się bawią wasze trzylatki

Polecane posty

Gość demiluna

tak się zastanawiam jak się bawią inne trzylatki, tzn czy potrafią się zabawi same czy potrafią się skupi na jednej zabawie, zabawce dłużej czy co chwilę zmieniaja zabawki??moja córeczka kończy 3 lata na początku maja, są chwile że bawi się sama ale przez większośc dnia domaga się żeby wawic się z nią. Jak to jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa ma ponad trzy latka. Bawić się umie sama ale woli, żeby bawić się z nią. I wymyślamy głupoty żeby nam się nie nudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 3.5 roku. Uwielbia się ze mną bawić w lekarza, fryzjera i sklep. Ma niby mnóstwo maskotek, ale jest wierna jednej lalce i jednemu misiowi:) Jak z nimi bawi się w dom, i mówi za któregoś \"mamusiu..coś tam;) \" a ja nieopatrznie się wtrącę to mnie gani, że przeszkadzam:D Lubi i potrafi się sama bawić. Najbardziej wycinać nożyczkami z kartek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka, dałam sobie spokój:D Może samo przyjdzie z czasem. Dla dziewczynki nie byłoby problemów, z chłopakiem pojęcia nie mam co wymyślić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc demiluna moja corka konczy tez w maju 3 latka a tak dokladniej 1 maja sama nie lubi sie bawic a jak nawet to trwa to pare minut woli bawic sie ze mna poczawszy od malowania klejenia plastelina zabawa w dom. tez ma swoja maskotke od kad skonczyla pol roku nie rozstaje sie znia spi je bawi sie jak ja tylko piore to wielka awantura. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demiluna
blue23-23 twoja córeczka to chyba wiktoria tak jak moja , tyle że moja wiki jest z 5 maja i tak naprawde wszystko lubi robic tylko ze mna, czasem zajmie się na chwile zabawkami ale nie trwa to dłużej niż 10 minut i zazwyczaj w naszym pokoju , w swoim nie lubi siedziec sama a tak pozatym mała jest chyba jednym z nielicznych dzieci które nie ma swojej ulubionej zabawki czy przytulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka lubi psocic zeby zwrocic soja uwaga brzybiega i mowi czas stop idziemy sie bawic, kiedys lubila wycinac nozyczkami pociela mi posciel swoj ulubiony sweter i wiele innych rzeczy do momentu az uciela sobie paluszka postanowila podciac sobie paznokcie zle na tym wyszla przez dwa tygonie nosila plaster az paznokiec sie wygoil a teraz mowi daj mamo nozyczki tylko nie ostre i nie bede ciac paluszkow zrobila sie ostrozna a oszczegalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria, wiktoria wiktoria czy przeszkadza wam że tak dużo dziewczynek teraz ma na imie wiktoria, ja się nie przejmuję u nas to imię po prababciach mojej i męża, nie przejmuje się, a tu gdzie teraz mieszkam nie spotkałam jeszcze dziewczynki o tym imnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja na przykład lubi bawić się w konika. Przywiązuje mi na rękę jakiś szalik siada mi na plecach i każe się wozić po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale sie ze pieknie klei ludziczki jak to mowi z plasteliny czasmi az nie moge uwiezyc ze zrobila to sama, a co do fantazji to bajka ma takie pomysly a dotego uparta nie nachalna chwile poczeka pomysli a potem atak mala spryciula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia Ja od zawsze wiedziałam, że jak będę miała córkę to będzie Wiktoria. A że jest ich tak dużo to przynajmniej w szole nauczyciele nie będą mieli problemu z zapamiętaniem imion:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubioną zabawą mojej jest budowanie domku dla tubisiów, i robienie zakupów ciągle tylko udaję że jedzie do sklepu, zabiera swoje pluszaki ,naśladuje jazde samochodem robi zakupy w wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka dostala na imie wiktoria dlatego ze byla dzieckiem upragnionym i moja ciaza nie przebiegala zbyt dobrze wiec wiktoria bo udalo mi sie ja donosic i wygrala chociasz bylo juz w pewnych momentach ciezko pewien lekarz nie wymienie z nazwiska w 30 tyg powiedzial ze mojej corki serduszko nie bije ale okazalo sie ze usg im nawalilo a to byla ciaz zagrozona wiec wygrala swoja walke o zycie dlatego wiktoria przepraszam ze sie tak rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue To miałaś ciężkie przejścia. A swoją drogą lekarz mógł chyba najpierw sprawdzić aparaturę a nie głupoty wygadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue23-23 tw wiktorie to chyba naprawde zwycięstwo, ja też miałam problem z donoszeniem ciązy kilka razy szpital , podtrzymywanie, leki ale najważniejsze że się udało i nie przeszkadza mi ciągła nagonka na to imię że oklepane itd, sama mam bardzo popularne imię ale nigdy mi to nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze moja corka nie lubi bawic sie w lekarz na slowo lekarz reaguje jak kot na wodeto wiaze sie z jej ciaglymi chorobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam zabawa w lekarza jakos ja oswoic i robic operacje misia ale nic z tego chcialam tak ja przygotowac do zapiegu do wyciecia migdalow ale pomysl spalil na panewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie , trudno mi na nie odpowiedziec nic mi do głowy nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to chyba we wszystko się lubi bawić:D Dziś wymyśliła sobie pływanie w łódce. Rozłożyła u siebie koc wlazła do kosza po część zabawek i mówiła przy tym: że robi zakupy. Potem mnie woła i mówi chodź na łódkę! Tylko uważaj bo są rekiny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zabawa w kolory moja nie przepada za nia po 2 min powi juz na kazdy kolor kolorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubia wasze dzieci chodzic w waszych butach i przebierac sie w ciuchy moja mowi wtedy juz jestem duz i chce isc do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście się kiedyś z nimi bawić, że ona jest mamą a wy córką? My tak często robimy. Czasem można się posikać ze śmiech jak wyglądamy w oczach dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zabawa w sprzatanie to strzal w dziesiatke nie cierpi tego ale wie ze jak wychodzimy z domu to musi je posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×