Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniaczek123

Czy zdarzyło wam się pęknięcie prezerwatywy? i jakie prezerwatywy polecacie?

Polecane posty

Gość gośćheniek23
Najlepsze jakościowo prezerwatywy, które nie pękają aż tak łatwo są w asortymencie nowego sklepu erotycznego www.intymnosc24.pl Dla nowych klientów mają atrakcyjne rabaty a dla zapisanych na newsletter dodatkowe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam sie zdażyło kiedy moj kochaś przyjechał z dwumiesiecznej delegacji jak dobrał sie do mnie uzywajac prezerwatywy tak intensywnie mnie popychał ze z prezerwatywy został tylko pierscień u nasady penisa.Owocem tych igraszek sa bliznieta chłopczyk i dziewczynka-dzieci prawdziwej miłosci .kiedy przypominam sobie ten sex od razu pitunia robi mi sie mokra a sutki twardnieją i zaczynają sterczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

podzczas urlopu wieczornym spacerem plaza naszly nas checi wiec w ustronne miejsce u skraju plazy w ktorym byly krzaczki .szybkie rozbieranko  gumke na palke ochota na sex w pozycji misjonarskiej klade sie ka pleckach  rozciagam nozki umozliwiajac dostep do vaginy .i jazda mega przyjemnosc jak morska bryza dmucha po pupie a partner mnie bzyka sutki stercza dochodze on tez i wytrysk we wnetrzu partner wyciaga go zemnie a tu wyplywa nasienie.sprawdzamy przyczynem tego zdazenia i okazuje sie ze piasek dostal sie do cipki i przetarl gumke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321

tak kiedy partner wrocil z dwumiesiecznej delegacji  tylko namietny pocalunek w drzwiach i oboje  znalezlismy sie na lozku w sypialni szybkie rozbieranko no i pala juz mu stala  mnie sytki tez a cipka byla juz cala mokra  no to gumke na instrument no i jazda na maksa  co tam sie dzialo i tu moment kulminacyjny mega orgazm ja wygieta w luk on tryska  wychodzi z mojej jeszcze pulsujacej  cipki a tu wylewa sie nasienie a wraz z nim resztki prezerwatywy. okazalo sie ze na pienisie zostal tylko pierscien u nasady  . dobrze ze mialam w rezerwie pigulke 24 po.wspolnie  stwierdzilismy ze tego nie mogla by wytrzymac zadna gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczka18

Dla mnie sama prezerwatywa to za mało, a za młoda jestem na ciążę, więc zdecydowałam się na Vibin mini, byłam u lekarza i po badaniach dostałam tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

W moim przypadku wystarczyło, że raz pękła prezerwatywa i już się zraziłam. Co prawda ciąży nie było, ale od tamtej pory ja dbam o zabezpieczenie. Używam kapturka Femkap i polecam. Jakoś już nie mam przekonania do prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixana

mi się zdarzyło i dlatego nie lubię prezerwatyw. teraz stosuję doustną antykoncepcje, lekarz przepisał tabletki Belara. już nie ma takich wpadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adda

u mnie też dużo pewniej przy tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×