Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

didier

ty jedna a ich kilku

Polecane posty

Lasiczka doceniam Twoje poczucie humoru :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjecie- oczywiscie, coz warte byloby nasze zycie sexualne bez fantazji erotycznych...!Czasami mozne je wprowadzic w real, ale jak juz wczesniej pisalam ,nie byle gdzie i z byle kim.Brak kultury w tym temacie zabija wszystko co najpiekniejsze.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Daria 99. JAK OPISALABYS AKIE ZBLIZENIE Z NIE BYLE KIM ? jaka marzy ci sie sceneria takiego gang bangu ? inne dziewczyny, piszcie tez prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria99---> a czasem najfajniejsze jest to, że sie ich nie wprowadza w życie ;) Można uniknąć rozczarowań :D Dla mnie ta fantazja jest niemożliwa do spełnienia, bo mam kochanego partnera, a on gdy widzi, że ktoś na mnie zalotnie patrzy to zwężają mu się zrenice i słychać muzyczke z kill billa :D A nigdy bym go nie zdradziła :) Ale kto wie co będzie kiedyś :D lasiczka ----> z Twoim podejściem, to trzeba by kasować 70 % tematów tutaj :P bo mają podobny wydzwięk co ten :D A niech się ludziom zrobi miło...no i w końcu zawsze to rozwój czytelnictwa jakiś, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zboczona starucha\" super to ujęłas...mamy tak samo..a ja juz sie ciesze bo dzis moj maz wraca a ja post mam od piatku a od 3 dni chcice na maksa...wiec dzis dopuszcze sie gwaltu :) pozdrawiam...lubie z moim mezem a trojkaciki i inne konfiguracje tylko na necie poogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Ja mam za soba takie doświadczenia jeszcze z czasów studenckich w układach 1+2 i 1+3 :p a raz nawet 1+4 :D Odkąd jednak poznałam mojego obecnego mężusia juz sie w to nie bawię i wcale mnie do tego nie ciągnie :) Jestem mu wierna i mam nadzieję, że tak będzie az do śmierci a to co było pozostaje miłym wspomnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Przyjęcie - nie domagam się kasowania. Już przeprosiłam i chyba wytłumaczyłam się. A nie zwykłam przepraszać dwa razy za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Nie nie byłam wtedy w żadnym stalym zwiazku i dlatego mogłam sobie na cos takiego pozwolić :p Nie wyobrażam sobie, że z koms jestem i robie cos takiego dlatego gdyby teraz mąz zaproponowal mi cos takiego uznałabym, że mnie nie kocha i na pewno nie zgodziłabym się :o Ale dla singielków to niezła zabawa :p Naprawde miło chłopaków wspominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mozesz powiedziec cos wiecej ? opisac okolicznosci i jak to mniej wiecej wygladalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Didier to było więcej razy więc okoliczności były rózne a panowie tez byli rózni choć było takich dwóch stałych fuckfriends :p Wyglądało to tez różnie niema jednego schematu. Czasem robiliśmy to u mnie, czasem u któregos z nich albo w hotelu a raz w trójkę pojechaliśmy na 2-tygodniowe wakacje nad morzem i to wspominam najmilej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dider -to musieli by byc sprawdzeni i zufani partnerzy, ktorych bylabym pewna, bo dla mnie, zeby sie dobrze czuc w takim ukladzie wszystkie te warunki musza byc spelnione.Przeciez nie umowie sie na goracy wyuzdany sex z kimś swiezo poznanym ,albo z ulicy, gdyz nie moglbym sie wyluzowac i robic to co lubie najbardziej.Mam mile wspomnienia z okresu studiow , kiedy to moglam doswiadczyc wszystkiego , co jest najpiekniejsze z dwoma wspanialymi partnerami. Juz nigdy nie udalo mi sie powtorzyc tych pieknych chwil, czego do tej pory bardzo zaluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 2 bylo stalych a reszta ? z iloma w sumie ( tak mniej wiecej ) mialas przyjemnosc w takich ukladach ? jak sie kochaliscie, jak cie piescili ? a przede wszystkim od czego zaczela sie twoja fascynacja takim sexem ? jak oni sie czuli w takim ukladzie, czy nie przeszkadzala im obecnosc drugiego ? czy orgazmy w takim ukladzie sa intensywniejsze ? i ostatnie pytanie, czy gdybys nie wyszalala sie w przeszlosci to teraz tez by cie ciaglo do takich rzeczy ? odpowiedz prosze na te pytania, bo to dla mnie ciekawy i wazny temat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria 99 - to super powiedfz co jestr takiego wspanialego w tym sexie i czy oni w tamtym czasie mieli partnerki i czy proponowali ci zwiazek ? kim dla ciebie byli nim to sie zaczelo ? kumplami, przyjaciolmi ? i dlaczego to sie zaczelo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****IdeaIista z Marsa****
Didier ale ty głupi jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wazne dla mnie pytania ? dziewczyny odpowiedzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dider, moze jutro porozmawiamy, gdyz dzisiaj moj czas jest ograniczony.Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Było 2 stałych i jeszcze 4 innych razem 6. Kochaliśmy się na wszystkie mozliwe sposoby oczywiście poza jakimiś zboczeniami typu piss, sado-maso czy inne ekstrema. Można powiedziec, że wszystkie dziurki były zajęte :classic_cool: Z czego wzięła się moja fascynacja tym seksem to długo można by pisać. Jak będe miała czas to napiszę. Nie zupełnie nie przeszkadzała im obecnośc inych panów może dlatego, że wszyscy dobrze się znaliśmy i tworzyliśmy jedna paczkę :) Orgazmy wbrew temu co niektórym się wydaje nie były wcale intensywniejsze. Najintensywniejsze to mam teraz z mężem :D Myślę, że mając kochającego mężczyzne u boku nie ma znaczenia czy człowiek się wyszalał czy nie i raczej nie ciągnęło by mnie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria 99 baaaardzo chetnie, bede tak po 10 rano i ewentualnie wieczor, pasuje ci ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moniki czy uczucie gdy mialas w sobie kilku na raz bylo boskie czy nie bardzo ? i czy wyrabialas z tyloma naraz, bez obrazy oczywiscie... jak to jest miec wszystko zajete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, czy twoj facet wie o twojej przeszlosci ? jesli tak to co o tym sadzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Nie nic nie wie a gdyby się dowiedział raczej nie byłby szczęsliwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Uczucie jak najbardziej boskie :p Ważne tylko żeby byc odpowiednio podnieconym no i nawilżonym :p Nie wiem jak to powiedziec ale podobało mi się, że byłam taka bezbronna taka zdominowana a ci faceci mogli ze mna robic wszystko. Oczywiście nigdy nie posunęli się do czegos co mi nie odpowiadało ale sama świadomośc takiej bezbronności, takiego zdominowania była super podniecająca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wiesz mnie ten temat bardzo fascynuje, zwlaszcza cala otoczka, szczegoliki. czy jest mozliwe bysmy o tym pogadali na mailu albo gg ? wymienilibysmy sie numerami i byloby ok. co ty na to ? chce tylko o tym pogadac, nie mysl sobie o mnie bog wie czego zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Przykro mi Didier :o ale boje się, że mąz mógłby się czegos dowiedziec, cos przeczytać. Wolę nie ryzykować tym bardziej, że czytałam dzisiaj artykuł o hakerach, którzy szantażowali ludzi z erotycznych chatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×