Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość uzywane buty sa beeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
ulotna chwila mam kurteczki do sprzedania na wiosne.podaj meila wysle ci zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
ulotna chwila mam je wystawione na szafie www.szafa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka....fajna ta kurteczka z czerwonymi rękawami chyba ją od Ciebie odkupię:-)a masz może jakieś wiosenne czapeczki ? napisz proszę na maila Twoje namiary do wpłaty kupiłabym jeszcze eleganckie koszulki na guziki z kołnierzykiem rozmiar 68,74,82 a co do bucików...nie widzę nic złego ani tym bardziej obleśnego w odkupowaniu bucików dla dziecka, które jeszcze nie chodzi, takie butki są zazwyczaj tylko \"dekoracją\" , dziecko siedzi w wózku, albo foteliku, nie chodzi w tych butach, nóżki się nie pocą, takie butki nawet jeśli są użytkowane to i tak z reguły wyglądają jak nowe sama mam kilka par super butów z których mój malec już wyrósł, wyglądają jak nowe, ale jakoś nie mogę się z nimi rozstać..:-D ktoś pytał jaki rozmiar butów potrzebuję, zmierzyłam buciki mojego malucha i długość podeszwy musi być powyżej 12 cm bardzo proszę o przesłanie fotek bucików pozdrawiam i ponawiam -sprzedam przewijak stan idealny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19832aab 285d4ed7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjhjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
Sprzedam kurteczki na wiosnę dla dziewczyki w rozmiarze 80-86. ZAinteresowanym prześlę zdjecia. Mogę wystawic na allegro. kontakt nutella08@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry hop hop hop
hop do góry hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×