Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość p-ile chcesz dac za sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany jakie nosidelko
Nosidełko Graco - sprzedam Nosidełko Graco - sprzedam Nosidło posiada grube ,miękkie szelki, które sie nie wrzynają w ramiona rodzica, jak również nie ma efektu zsuwania się z ramion dzięki dodatkowemu zapięciu . A dzięki pasowi na biodra noszenie pociechy staje sie prostsze i łatwiejsze, odciąża on też i tak nasze nadwyrężane kręgosłupy. Dzidziusia można nosić : - z przodu ( przodem lub tyłem do kierunku przemieszczania się) - na plecach w pozycji klasycznej. Przeznaczone dla dzieci do 21 m-ca (poniżej wklejam link do takiego samego nosidla jak moje): http://www.allegro.pl/item576533104_nosidelk o_graco_luksus_dla_rodzicow_i_pociechy.html Cena jaką proponuję jest podobna do tej z aukcji --------------------------------------- Biżuteria able - staranne wykonanie - niskie ceny Strona internetowa sklepu http://www.able.sklepna5.pl/pokaz_podkat.php ?idkat=1 Numer GG 4836023 e mail: able@op.pl ---------------------------------------------teraz sie dzieci w chustkach , znaczy chustach nosi:O tak jest zdrowiej dla dziecka:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dajecie czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa
Zapraszam na moje aukcje na ALLEGRO: http://tnij.com/moje_aukcje414 Oferuję: - zestaw dla dziewczynki od 50cm do 68cm; - zestaw dla chłopca od 62cm do 68cm (sweterek H&M, kombinezon na wiosnę, dżinsy itp.); - ogrodniczki dla dziewczynki z CUBUSa w rozmiarze 62cm (NOWE); - odzież w dużych rozmiarach; - nową torebkę firmy TERRANOVA - czerwoną w czarną kratę; Serdecznie zapraszam! Ciuszki naprawdę są warte obejrzenia! Dodałam również nowe zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejeojrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu o tym gadali
mam cały worek... napisz do mnie na @ jak nie jesteśmy z tego samego miasta to chętnie opłacę wysyłkę transfirm@o2.pl Jak ktoś jeszcze sprzedaje to chętnie kupie...po niskiej cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
tu o tym gadali- jakie interesują cię ubranka? ja mam dla chłopca od 3 do 10 m-cy.mam również dla takiego noworodka ale to dodaję gratis do wózka który chcą sprzedać na allegro. a jeśli chodzi o ubranka to mam : spodenki sztruksowe,jeansy,sportowe,body na krótki i na długi rękaw, bluzy z kapturami , sweterek , i inne, czapeczki bardzo ładne , 2 pary bucików:trampeczki i takie inne, itd.w sumie to jest tego chyba z 40-50 szt.zastanawiam się czy nie wystawić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj linka do wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
przeglądałam wczoraj wszystkie ubranka : malutkie i większe i wszystkie są w bdb stanie,nie mają ani plamki ani dziurki nic :):):) :D:D:D:D Są PO MOIM SYNKU :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem na temat
ja bym wystawila na allegro uwielbiam aukcje obserwowac licytowac sprzedawc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka stron wczesniej bylo nap
isane ze ubranka beda grati do wozka.......(czy tez ich czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoprocent
na licytacji wozka pisze co jest gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie bylo-zamontowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to
:D :D :D :D :D :D :D ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu o tym gadali
fajny wózek mnie interesują ciuszki od rozmiaru 62 na allegro zazwyczaj wystawia sie to co drogie albo zestawy bo nie opłaca się np wystawiać czegoś za 3 zł jak 1zł da się za wystawienie i jeszcze wezmą prowizje od sprzedaży. Ja tam nie lubię licytacji, wole konkretnie wiedzieć ile ktoś za coś chce, nie lubię też zestawów bo zawsze część podoba mi się bardziej, część mniej. Więc jeśli masz coś do sprzedania to podeślij mi na mejla transfirm@o2.pl Lub jak ktoś coś ma to niech podeśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa
tu o tym gadali, A dla chłopca czy dla dziewczynki od 62cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu o tym gadali
i chłopca i dziewczynkę Ja mam córkę ale siostra ma synka więc ona też spojrzy i może sobie coś wybierze przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjhgjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×