Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garniturek ecri w rozmiarze 74. jest prązkowany z bordowymi wstawkami, gratis dodam biała czapeczke i buciki zaraz wstawie fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest latwo L
a ile ksoztuje fotelik i czy jest kompletem do jakiegos wozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest latwo L
a moge spytac dlaczego tak pozno chrzcilas dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody mial 7 miesiecy jak byl chrzczony, bo chcielismy to zrobic jak bedzie cieplo :) poza tym jego chrzestny musial miec wolny termin i trzeba bylo podpasowac sie tez pod niego :) jakos nie chcialam zeby mi sie dziecko meczylo w zimie w tych grubych ubraniach przez cala msze i chrzest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest latwo L
aha a to ile kosztuje ten fotelik u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest latwo L
a ile kosztowal pierwotnie prosze napisz, lub podaj jak sie nazywa fotelik to sama sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest latwo L
w ogole przydaloby sie wiedziec jaki to fotelik (zdjecie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest latwo L
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie kupiłabym jakieś spodnie dla mamy z brzuszkiem :-) na allegro ich pełno ale i drogie jak na używki i nieładne ... więc czekam na odzewik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Buciki Bartek dla dzieci rozmiary od 19 do 36 za pol ceny! 19:12 MaMani Zdjecia i rozmiary bucików sa na blogu jelsi któreś wam sie spodobają to napiszcie maila na adres uti1@o2.pl i wtedy wystawie je na allegro. Buciki są po 60 zl a sandalki po 50 To nowe buty. Zostaly po zamknięciu sklepu. http://bucikidladzieci.blog.onet.pl/ 30.01.2008] 19:21 MaMani sa jeszcze tenisówki- rózne rozmiary i kolory po 8 zł za pare. 21:37 szkoda ze nie ma rozmiaru 24 22:29 Janina80 wysłałam e - mail do ciebie 22:30 misiaczkowa (martunia_24@o2.pl) Fajne, ale boję się kupić, mała ba bardzo wysokie podbicie i jak kupiłam ostatnio butki, to musiałam ciąć je niemal do połowy My musimy mierzyć. Ale podbiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabisia007
Witam serdecznie!!!Chętnie przyjmę lub odkupię tanie ciuszki bądź akcesoria dla maluszka-dzidziuś niedługo pojawi się na świecie, a nie mam jeszcze nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze za wczesnie,ale mam kilka naprawde ładnych i nie zniszczonych sukieneczek na lato.Bawełna ,len....córka urodziła sie pod koniec kwietnia więc sukieneczki sa w rozmiarach ok 62,jeżeli jest ktos chetny to prosze o info na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ponawiam :) mam do sprzedania: fotelik samochodowy, używany sporadycznie: http://img134.imageshack.us/my.php?image=dscn4597ln6.jpg ubranko do chrztu rozmiar 74: http://img106.imageshack.us/my.php?image=dscn4603ab3.jpg gratis dodaje drugą czapeczkę i buciki :) i zwykłe spodnie dla mamy Grawik rozmiar z metki 27: http://img232.imageshack.us/my.php?image=dscn4625ak0.jpg wszystko jest w stanie idealnym, fotelik jedynie nosi ślady normalnego użytkowania, a komplecik był założony raz, z kolei spodnie kupiłam jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży, więc przydały mi się dosłownie 2 razy...:( a teraz już się w nie, nie zmieszczę ... polecam, więcej zdjęc prześlę na maila jak ktoś będzie zainteresowany :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś mama ma zepsuty pałąk do fotelika, wózka firmy Tiny Love lub Baby Mix to proszę o kontakt peppetti@wp.pl Chętnie odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×