Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa111
Sprzedam mnustwo ślicznych ciuszkow dla maluszka niektore nawet do 2 lat !! I dla dziewczynki i dla chłopca i inne akcesoria Jest tego bardzo duzo wszystko jest w linku pod spodem tam umiesciłam wszystkie zdjecia ceny we wiekszosci sa bardzo niskie nawet od 0.50 i po 2zł ,3zł , 4zł itp Link do zdjeć : http://www.voila.pl/472/dne3a/ Zachecam bo warto i zapraszam do ogladania ciuszkow lub moge wysłac :)) W razie zainteresowania prosze pisac na meila : martaaa1111@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! O D D A M ciuszki dla dziewczynki Nazbierała się tego cała siata - ciuszki + dodatki dla dziewczynki 0-2 lata stan dobry (mają wady np. plamki, ale nadają si edo noszenia, używane tylko przez moją córcię)- dla osoby potrzebującej. Jestem z Trójmiasta. Więcej informacji na maila - osoby TYLKO zainteresowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/łączenie tematow/ Temat: DO MAM KTÓRE SPODZIEWAJĄ SIĘ MALEŃSTWA MAM DO SPRZEDANIA SUPER 11:15 NANA24 CIUSZKI, SAME FIRMÓWKI. NOWE, ZAKUPIONE PRZEZE MNIE,NOSZONE TYLKO PRZEZ MOJEGO SYNKA. W ROZMIARACH OD NOWORODKA DO OK 86, CZYLI OK 8-10 MIESIACA, ZALEŻY JAKA DUZA BEDZIE DZIDZIA. CHCĘ SIE UMÓWIĆ Z PRZYSZŁĄ MAMUSIĄ, TAKA PAKE UBRANEK BEDE SPRZEDAWAC BEDE GDZIES OKOŁO JESIENI, DLATEGO ŻE NIEKTÓRE UBRANKA JESZCZE NOSI I BEDE INNE JESZCZE KUPOWAĆ. WIEKSZOŚĆ UBRANEK NIE MA NAWET SLADÓW UŻYTKOWANIA, A SA TAKIE KTÓRYCH NAWET NIE ZDĄŻYŁ WŁOŻYC.NIEWIELKĄ CZĘŚĆ TYCH UBRAŃ MOŻNA ZOBACZYĆ NA ZDJĘCIACH NA STOPCE. FIRMY MIEDZY INNYMI TAKIE JAK:COCCODRILLO,NEXT, GAP, LADYBIRD, WÓJCIK, FISHER PRICES, CHEROKEE, MARKS AND SPENCER, 5,10,15. BEDA TO CIUSZKI, KILKA PAR BUTÓW, OKRYCIA GŁOWY, MOZEMY UMÓWIC SIE NA INNE SWITNE ARTYKUŁY Z KTÓRYCH MAŁY WYROŚNIE. ZAZNACZAM ZE WIEKSZOŚĆ UBRANEK BYŁA NOSZONA NIE WIECEJ NIZ MIESIAC. BEDE CHCIAŁA ZA TO 1/4 CENY SKLEPOWEJ. ŻAŁUJE ZE SAMA NIE MIALAM OKAZJI KUPIC TAKICH CIUSZEK, A PODOBNO PODNIOSA CENY ARTYKUŁÓW DZIECIECYCH POZDRAWIAM I ZAINTERESOWANE MAMY PROSZĘ O KONTAKT 11:23 NANA24 JAK CHCECIE ZOBACZYC WSZYSTKIE ZDJECIA LUB COS ZAPYTAC PISZCIE: dkorczynska@gmail.com 20.06.2008] 11:29 Adza1987 (agniechaaa1@vp.pl) przeslij mi prosze zdjcia. i napisz skad jestes, no i przykladowe ceny. bo ta sa drogie firmy. 11:32 nana24 OK, DZISIAJ POROBIE ZDJĘCIA I CI PRZEŚLE ORAZ DOPISZE PROPONOWANE CENY 12:11 nana24 ACHA MAM JESZCZE ŚWIETNE SPODNIE CIĄŻOWE, KOLEKCJA 2007 H&M, BARDZO MODNE, NOSIŁAM JE OD5 MIESIĄCA DO PORODU. DODAM ŻE WYGLĄDAJĄ JAK NOWE. ROZMIAR Z METKI TO 38. NA JEDNEJ Z FOTEK WIDAĆ JE, ALE TYLKO KAWAŁEK. JAK COŚ TO PRZEŚLĘ DOKŁADNE ZDJĘCIA. 12:18 do NANA24 TO JESTEŚ CHYBA BOGATA ŻE STAĆ CIĘ NA KUPOWANIE FIRMÓWEK DLA TAK MAŁEGO DZIECKA. 12:26 NANA24 NIE, NIE JESTEM, CZASEM SOBIE CZEGOś ODMóWIE 12:33 takaONA26 fajne te ubranka wiem ze MaMani szukala stroju tygryska( a na tych fotkach widzialam ze jest),trzeba ja tu zawolac 12:43 ja pier.... ale tekst, chyba jesteś bogata/ A ty chyba jesteś nienormalna, żeby pisać takie pierdoły, jak dzieciaczek przedszkolaczek 12:45 MaMani juz jestem jest stroj tygryska?? 12:47 MaMani o rany autorko masz stroj tygryska za ile bys go chciala odsprzedac?? pani na allegro mi powiedziala ... 50 zl plus 10 zl przesyklka za uzywany... szczena mi opadla 12:51 takaONA26 kazda mama ma swojego swira jedne szukaja tygryskow a inne swinke peppe 12:53 dienka Sprzedaję przepiękne ubranka okazjonalne na chrzest i roczek w swojej ofercie mam również druhny. Firma mieści się w Tychach. Można przyjechać, obejrzeć i zmierzyć. Szyjemy również na wymiar. Nasze ubranka są wystawione na allegro. Firma nazywa się Carpe Diem. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to proszę o kontakt. Pozdrawiam i zapraszam. 12:54 MaMani taka ona swinka pepa takze mnie interesuje i jeszcze niedzwiedz w duzym niebieskim domu a ostatnio na ciuchach nabylam spódniczke z \"malych kucyków\" za 3 zl takaaaaa zdobycz Maniula jak jej zaklądam to sie smieje i mówi \"koń\" ale ten tygrysek mi sie tak podoba. Prosze autorke jeśli chcialaby odsprzedac o przeslanie maila z sugerowaną ceną uti1@o2.pl 12:55 MaMani dienka to ja bym taka druhne kupila 12:58 nana24 no napewno o wiele taniej ci go odsprzedam, napisz na mojego maila to sie dogadamy 12:58 nana a co to za dieta ta nowojorska? 13:00 MaMani nana napisalam 13:01 takaONA26 taaa,tylko peppa na allegro np maskotka kosztuje 75zl ,ale ja bede miala taka sama za 4zl (prosto z anglii).moja mała uwilbia ta bajke,mam juz parasolke ze swinka,( martyna je z ta parasolka,bawi sie,nawt jak sika do nocnika to parasolka stoi obok )plecak tez juz jedzie do nas nowy za 15zl (na allegro chba 0d 40zl sa.szok!) cwaniaki,kupuja w UK a na allegro sprzedaja 2razy drozej.. 13:01 ale sliczna jestes jestes sliczna i twoj synek tez!! 13:03 MaMani taka ona ja nie mam nikogo w UK a jak pytalam kolezanki to mówi ze nie widzialą tygrysków w sklepach rampersy sa tylko ale ja bym chciala pajacyka nie rampersa wrzesien to juz nie pora na krotki rekawek... 13:09 nana24 tak po krótce jest to dieta wysokobiałkowa, jemy co 3 godz, odstawiamy węglowodany, alkochol, nabiał itd. jemy 5 posiłków dziennie, w tym dwie przekąski. Dieta jest skuteczna, sprawdziłam na sobie. teraz nie mam czasu, ale jak znajde chwile to przepisze ja całą zebys mogła tez wypróbowac. trwa ona 14 dni i na każdy dzien jest inny przepis. śniadanie i kolacja to koktail białkowy dla sportowców. ogólnie jest duzo drobiu, warzyw i ryb...ja pierwszy tydzien sie stosowalam do zasad i schudłam tylko 5 kg a można 8 13:09 ale straszna ta kiecka jestem ciekawa czy w końcu kupisz tego tygryska...daj znać 13:10 MaMani no wlaśnie... tylko z tego co widze ten tygrysek to na pol roku jest a ja szukam takiego na 0-3 miesiecy kurdeeeee a juz sie ucieszylam 13:12 ale straszna ta kiecka to założysz go 3 miesiące póxniej 13:14 MaMani 3 miesiace poxniej to bede zaklądac kombinezom zimowy i guzik bedzie tygryska widac a ja chcialam takiego tygrycha co by go zaklądac na śpioszki bawelniane jako cienki kombinezonik 13:34 ale straszna ta kiecka no widzisz,tak źle i tak niedobrze 13:38 MaMani ano taka jestem nic mi nie pasuje ale poluje caly czas na tego tygrycha... mzoe jak sie wakacje beda konczyly to to sie pojawi na allegro w wiekszej ilosci I po rozsądnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotelik chicco-prawie nowy
Mam do sprzedania fotelik-nosidełko firmy chicco, mało używany. Cena 150 zl. Trojmiasto. Wiecej informacji i zdjecia agnes2012@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózki wózki
Sprzedam: Wózek parasolka z przekładanym siedziskiem, szczegóły tutaj: http://www.allegro.pl/item386541208_bebe_confort_loola_model_2008_limitowany_.html Wózek spacerowy dla bliźniaków, szczegóły tutaj: http://www.allegro.pl/item387065072_abc_design_zoom_na_gwarancji_.html Wózki prawie nowe - obydwa zakupione w tym roku. Parasolka - marzec/kwiecień 2008 Bliźniaczy - styczeń 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakas tam ona
jackpot-wyslesz wozek za 8zl tylko(przesyłka?) ja płaciłam 50 za przesyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzeczki dla dziewczynki
sprzedam nowe bluzeczki dla dziewczynki, bez ceny minimalnej 1. St. bernard krotki rekaw rozm. 80 2. next dlugi rekaw rozm 86 http://www.allegro.pl/item393629931_rozowa_bluzeczka_rozm_80_st_bernard_nowa_.html http://www.allegro.pl/item394178689__nowa_next_rozm_86_dla_coreczki_.html oraz spodnice dla mamusi ;) http://www.allegro.pl/item393062481_awear_dunnes_reserved_3_spodnice_rozm_8_10.html zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×