Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość kupie bluzy sredniej grubości
na chłopca -rozmiar 98 z długim rękawkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula fajne te buciki na jesien zimę ale boje sie,ze bedą małe ;/ moj ma szeroką nóżkę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula12
Klarissaa myslę że nie będzie problemu ponieważ są zapinane na rzepy i dobrze wkłada sie nóżkę do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mnie sie podobaja adidaski ale tez nie wiem czy wejdzie... zaryzykowalam (o ile mi sie uda wygrac) jak nie wejdzie to dam kolezance jej mlody ma szczuplą nożke. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula12
Mamani co do adidasków to nie mam żadnych wątpliwosci na pewno wejdzie bo moj ma tez szeroka noge i wysokie podbicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula byłoby świretnie bo ostatnio chcielismy mu kupic buciki i był spory problem. w żadne "adidaski" a CCC nie wszedł. poszlismy do eliczka- zadne butki mu nie wlazły na nóżke... wkoncu mu znalazłam jakies po Mani i są swietne - wchodza bez problemu. Ale jak mówisz ze te są szerokie to moze ejst szansa... w takie ejdne adidaski po Mani mi wchodzi... ale one są rózowe z kucykiem pony... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wiekszsc małych dzieci nie wchodzi w te "butki dla baletnic" które teraz produkują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM PREZENT DLA DZIECKA jestem mamą dwójki cudownych dzieciaczków. Zawsze mam problem z kupieniem jakiegokolwiek prezentu dla nich bo właściwie mają wszystkie nowe zabawki, to za sprawą dziadków... Jednak udało mi się kupić bardzo mądrą i świetną zabawkę w postaci MISIA iTEDDY MOJE DZIECI SĄ ZACHWYCONE CÓRECZKA MA 6 LAT SYNEK 3 LATKA DZIĘKI MISIOWI KAŻDA PODRÓŻ SAMOCHODEM ZMIENIŁA SIĘ W PRZYJEMNY CZAS OGLĄDANIA BAJEK, ZDJĘĆ, LUB GRANIA W GRY MOJE SKARBY MAJĄ SWOJE UKOCHANE MISIE PRZYTULAKI I NIE ROZSTAJĄ SIĘ Z NIMI TYLE, ŻE W POPRZEDNIM SEZONIE PŁACILIŚMY OK 260 zł / sztukę teraz jest dwa razy tańszy... Poniżej podaję link do przedmiotu: http://www.allegro.pl/item749392166_iteddy_c obi_mis_dvd_kat_fisher_price _najtaniej.html POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz podajesz to wklejaj
poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce pypry z mamrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne te szydełkowe czapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie body 62 wieksza ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne te aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na moje aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×