Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość kalendarzekartki swiateczne
hej chetnie wykonam kalendarze,kartki swiateczne,zaproszenia z waszymi zdjeciami:) kalendarze jedno i 13 kartkowe plakaty itp:) zdjec na http://picasaweb.google.pl/Elwira151 gg 5723776 elwmail@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufdjghkjd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzka ten zestaw to na lato
nie ma teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzka
nie miałam wpływu na to co dostawała moja córka i dlatego są akurat trzy letnie małe ubranka, reszta pasować będzie na lato. Wystarczy zwrócić uwagę na rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to ze nikt w listopad
zie nie mysli o lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17sta fotka jest bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzka
tutaj się reklamuje a nie dyskutuje. I nie rozumiem co ci przeszkadza 17ta fotka ale to twój problem. A no tak pewnie to ta sama osoba co nie lubi zdjęć na podłodze i zawsze się mnie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfcv
to chyba są bardzo stare ciuszki co ??? pewnie po Tobie. Prawda jest taka, że nr 17 mimo wszystko mi się podoba. Komplet nie z tej epoki, zabytkowy ale bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainogr
Witam Mam do sprzedania ciuszki i buciki dla chłopczyka i dziewczynki w rozm. 56-116. Zainteresowanym przeslę mailem. Kontakt:ainogr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry
Powiedzcie czemu tak się wszystkiego czepiacie??? sami zróbcie zdjęcia nie podłogowe!!! oczywiście !!! i zacznijcie sprzedawać swoje tylko oryginalne ciuchy to dopiero pogadamy!! czepiacie się takich pierdół, że aż to jest żenujące. Co wy robicie? staracie się zarobić na wasz domowy budżet? wiem,że sprzedaż na allegro w niektórych przypadkach jest tylko hobby, ale wiem,że są ludzie ktorzy w ten sposób się utrzymują. Jeżeli nie chcecie kupować to po co zaglądacie tutaj i krytykujecie. Do roboty się weźcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nuda
poszukuje zadbanych ubranek dla dziewzynki 2,5--3 latka rozm 98--110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Sprzedam 3 opakowania BEBIKA JUNIOR 3R cena powiedzmy 20zł+przesyłka mój dzidziul nie chce go pić ze względu na ten intensywny waniliowy aromat[zły}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną aukcję ostatnio znalazłam - dobij.to się zwie. Można na niej licytować w dół. Wykupuje się dobicia i można kupić dużo taniej rzeczy, które normalnie kosztują kupę kasy. Ostatnio widziałam tam laptopa, który w licytacji stał za 1 zł. Polecam, bo naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×