Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość Sprawdzająca postępy swego...
Kupie kombinezon narciarski dla chłopca w wieku 8 lat (r 134).Jednoczęściowy lub dwu ,ale w rozsądnej cenie.Jeżeli któraś z mam ma to chętnie odkupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
stelka podaj link do swoich aukcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdzająca postępy swego...
Kupie bluzeczki bawełniane z dł rękawem dla dziewczynki r 98.Najchętniej kilka szt......jeżeli ktoś ma prosze o link lub oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lublin, do sprzedania mam wózeczek trzyfunkcyjny, prawie nie używany. Firma SOJAN, kupiony przed rokiem. 4 pompowane koła. Pomarańczowy w kolorowe (gł. błękitne) kwiaty. Kolorystyka pastelowa. "Gondolka jest spora" przenośna (ma uchwyty) cała pomarańczowa. Bawełniana wkładka - zamiast prześcieradła. Funkcja kołyski (po wyjęciu i postawieniu na płaską powierzchnię gondoli). Można też lekko unosić w niej oparcie. Druga funkcja to spacerówka rozkładana do leżenia. Znajduje się przy niej "barierka" z miejscem na kubek i wytłaczaną rynienką np na zabawki. Solidne pasy bezpieczeństwa, regulowany podnóżek. Ładny / ozdobny daszek. Pokrowiec na nóżki dopasowany zarówno do spacerówki jak i głębokiego wózka. Moskitiera w komplecie.Wózek jest składany, stan bdb + Polecam dla dziewczynki :-) Kupiony za niespełna 900zł, sprzedaję za 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tych aukcji internetowych jest coraz więcej. Coraz więcej też jest serwisów aukcyjnych. Podoba mi się taka zabawa z dobij.to. Bo nie tylko można coś upolować za niskie i śmieszne pieniądze, ale też często się zmienia to, co można wylicytować;) I nie powiedziałabym, że to jest podejrzane, wystarczy odrobinę cierpliwości i wytrwałości, żeby mieć coś fajnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronelka2004
Gość Petronelka2004
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam do sprzedania paczkę ubranek dziewczęcych rozm.86. W skład wchodzą 4 pary spodni dzwonów(jeansy niebieskie,sztruksy brązowe,jeansy ciemnoczerwone,różowe futrzaki z białą falbanką na dole)do tego ciemnoróżowy sweterek z motylkami i 3 bluzeczki.Moge wysłać zdjęcia na maila.Cena 100 zł lub wymiana na matę edukacyjną używaną lub leżaczek bujaczek również używany.Jestem z Warszawy.Nr gg 6289321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymienię komplet wyprawki od 0-3miesiące głównie dla chłopca(ubranka białe i błękitne przeważają)ok.40 sztuk. W skład wchodzą body,pajacyki,śpioszki kaftaniki.Oddam za matę edukacyjną może być używana i paczkę grzechotek lub używany leżaczek-bujaczek lub używaną huśtawkę.Wawa.Nr.gg 628 93 21.zdjęcia na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Noworocznie Serdecznie zapraszam na moje aukcje Handel na allegro rozpoczęłam w październikiu zeszłego rokuJak na razie mam ubranka z jednej ( naprawdę fajnej) hurtowni . Wszystkie ubranka są produkowane na rynek francuski , są dobrej jakości i nie drogie :D warto poczytać komentarze na temat ich jakości !! zapraszam: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2807481

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×