Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość sdcvvfbgh
mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl .. . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl . . . . . . mam na sprzedaz obecnie 250 ubranek,kolejne 300 jest w domu w kolejce do dodania na strone :) zapraszam www.lumpik24.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainogr
Witam, mam sdo sprzedania ciuszki i buciki dla dziewczynki od r.80 do 92, dla chłopca od 98 do 116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainogr
Zapomniałam podac email ainogr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam: 1. 2 szt. Łapki niedrapki do szpitala - NOWE !!! 2. 4 szt. Śpioszki dla dziewczynki - rozmiar 0-3 mies. 2 sztuki welurowe - bardzo cieplutkie 3. 5 szt. Kaftaniki dla dziewczynki - rozmiar 0-3 mies. 4. 4 szt. Bluzeczki z długim rękawkiem - cieplutkie rozmiar 0-3 mies. (posłużą na dłużej) 5. 3 szt. Pajace - bardzo wygodne - rozmiar 0-3 mies. 6. 1 szt. Kurtka dwustronna - różowa z kieszonką - rozmiar 0-3 mies. CIEPLUTKA !!! 7. 6 szt. Skarpetki + Słodkie bamboszki - rozmiar 0-6 mies. 8. 2szt. Śliczne sukieneczki - rozmiar 3-6 mies. 9. 4 szt. Pajace dla chłopca - rozmiar 3-6 mies. 10. 3 szt. Spodnie dla dziewczynki - rozmiar 3-6 mies. MATA EDUKACYJNA - LEW - NOWA !!! Zapraszam na moje aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10768935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały chłopczyk:)

×