Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość Ewcia:)
Witam wszystkie mamusie, i te przyszłe i obecne. Chciałam zapytać czy macie może nie potrzebne już wam ciuszki dla dziewczynki od miesiąca w górę lub dla chłopca od 13 miesiąca w górę. Bo Mi by się bardzo przydały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie przyjmę ubranka dla dziewczynki rozmiar 92-98,jeśli ktoś ma ochotę ofiarować je mojej córci to zgóry dziękuje,oczywiście zapłacę za przesyłkę.piszcie kali901@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Ewcia nie wiem jakie te ciuszki na chłopczyka cię interesują ja mam do sprzedania tanio kilka ciuszków od rozmiaru 74 do 80 jak jesteś zainteresowana to pisz na meila: izabell20@interia.pl to wyślę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaduszyczka
KUPIE WOZEK SPACERÓWKE najlepiej nie parasoke na sednich kolach w styku graco prosze o zdjecia cena do 150 zl niestety nie stac mnie na drozsza :) mail madzia91917@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa78
Witam na mojej aukcji ! Mam do sprzedania super nosidełko firmy CHICCO Marsupio You & Me Nosidełko jest nowe w opakowaniu zastępczym Nosidełko zapewnia podczas jego użytkowania wygodę rodzicowi i dziecku, zaspokajając podstawowe wymagania ergonomiczne Nosidełko umożliwia przenoszenie malca przodem (od 0m+) lub tyłem do rodzica (od 4m+), w zależności od wieku dziecka dla grupy wagowej 3,5-12 kg Nosidełko można dopasować w okolicy pasa i nóżek do każdego rozmiaru, wieku, wzrostu i wagi dziecka Dzięki możliwości zupełnego otwarcia nosidełka, łatwo jest umieścić w nim dziecko Wzmocnienie oparcia jest zaprojektowane tak, aby odciążyć część ciężaru dziecka z pleców mamy, zwłaszcza w obszarze lędźwiowym, często wciąż jeszcze nadwyrężonym po okresie ciąży Nosidełko wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, starannie wybranych, aby zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza, miękkość i wytrzymałość, jak również nowoczesny i funkcjonalny wygląd System Cyrkulacji Powietrza umieszczony w oparciu od strony dorosłego zapewnia przepływ powietrza, przez co zapobiega nadmiernemu poceniu się Ergonomicznie wyprofilowane otwory na ręce zapewniają prawidłową postawę i bezpieczne przenoszenie dziecka, a wzmocnione szelki na ramiona z trójwymiarowej siatki odciążają kręgosłup rodzica Odbiór osobisty Łódź, cena 100 zł., stan oceniam na bardzo dobry, zdjecia prześle zainteresowanym na email mój adres magdaa78@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa78
Kupie ciuszki dla chłopca w dobrym stanie, rozmiar 80-86 lub troszke większe w rozsądnej cenie. magdaa78@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dno sze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPIE WOZEK SPACERÓWKE najlepiej nie parasoke na sednich kolach w styku graco prosze o zdjecia cena do 150 zl niestety nie stac mnie na drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa90
Witam, jestem zainteresowana kupnem ubranek dla chlopca typu "misiu" moga byc to kombinezony, body, kaftaniki i inne, a takze ubrania na ciaze. Prosilabym przesylac zdjecia ubranek na maila aska_misia1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×