Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

chętnie sprzedam chodzik firmy chicco , model z 2010 roku. Kupiłam mojej córci 3 miesiące temu z allegro nowy ze sklepu z gwarancją za 230zł. zero na nim sladów używania. Poprostu nówka na gwarancji. Dla zainteresowanych mogę wtsrawić na allegro. Aha i mogę wysłać kurierem za 20 zł .Cena za chodzik jaka mnie interesuje to 110zł, chodzik naprawdę godny uwagi, a sprzedaję ponieważ córcia już sama chodzi i chodzik zajmuje niepotrzebnie miejsce w mieszkaniu. mój jest taki sam jak ten na aukcji: http://allegro.pl/chodzik-chicco-dj-walker-friends-2010-najtaniej-i1389642749.html chętnych zapraszam na gg: 1583080 lub mail: lagusiagda@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Ja mam jeszcze do sprzedania karuzele z pozytywką i pluszowymi misiami. Mate edukacyjną. Huśtawkę Tako ze stojakiem. Chętne proszę o kontakt: izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodziki są niezdrowe dla
bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Moje dziecko chodziło w chodziku i ma biodra zdrowe. Jak by było to takie nie zdrowe to by to wycofali ze sprzedaży. Wszystko jest dozwolone w granicach rozsądku. A przecież wiadomo że dziecka do chodzika nie daje się na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Po za tym ten temat dotyczy KUPIE-SPRZEDAM- ODDAM. A nie MAMA RADZI MAMIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodziki są niezdrowe dla
CZY KUPIĆ CHODZIK? ...pytają często rodzice. Przebywanie w chodziku jest dla dziecka dużą przyjemnością, a wyjęcie z niego wywołuje protest i łzy. Chodzik daje rodzicom poczucie, że dziecko jest zabezpieczone przed upadkiem. Jednak urządzenie to ma więcej wad niż zalet. Przede wszystkim ogranicza zdobywanie umiejętności samodzielnego chodzenia. Kiedy dziecko chodzi w chodziku nie wszystkie mięśnie pracują. Najgorsze jednak, że wyeliminowany jest przy tym zmysł równowagi. Dziecko stale jest bezpieczne, ciągle podparte a przecież podczas swobodnego chodzenia tak nie będzie. Niemowlę używające przez dłuższy czas chodzika, zacznie chodzić dużo później i będzie częściej upadać, przy czym upadki mogą być bardziej niebezpieczne, ponieważ dziecko przyzwyczaiło się do szybkiego poruszania. Po wyjęciu z chodzika - a kiedyś trzeba wreszcie to uczynić - maluchowi wydaje się, że może sobie pobiec. Ale przecież nie umie utrzymać równowagi, więc upada co chwilę. Jeśli dzieci dla ich bezpieczeństwa są zbyt długo trzymane w łóżeczku lub kojcu, ich rozwój ruchowy, a co za tym idzie i psychiczny, będzie się opóźniał. Szczęśliwie niemowlęta po kilku tygodniach przebywania w kojcu, głośnym krzykiem wyrażą swe niezadowolenie z ograniczenia swobody. To co napisałam o chodziku, dotyczy również przebywania w majteczkach zawieszonych na sprężynach. Rodzice, by zyskać spokój, często kupują takie urządzenie. Dziecko bezmyślnie podskakuje do góry całymi godzinami, co ćwiczy mięśnie nóg, ale nie ma nic wspólnego z uczeniem się chodzenia, ze zdobywaniem doświadczeń, potrzebnych do normalnego przemieszczania się. Jeśli ktoś ma taką huśtawkę, może jej używać pod warunkiem, że będzie to zabawa krótkotrwała. Niektóre dzieci wyjęte z chodzika zachowują się inaczej niż opisałam. Pojawia się u nich lęk przed samodzielnym chodzeniem. Potem przez długi czas nie będą miały odwagi poruszać się bez stojaka. Spontanicznej ruchliwości dziecka nie tylko nie należy hamować, ale trzeba wychodzić jej naprzeciw. Jak tylko niemowlę wykazuje chęć do pełzania, należy je włożyć do kojca lub położyć na podłogę (tapczan nie jest bezpieczny, bo może z niego spaść), aby miało dużą przestrzeń do ćwiczeń. http://www.erodzina.com/index.php?id=25,259,0,0,1,0 http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,56303,2134927.html http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-styczniu-2006r-f75/chodziki-6493/ http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=50185478&a=50185478 _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupuupuupuupuup
uupuupuupuupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamis 25
Kamis 25 odezwij sie jaka cena wozka podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie ciuszki dla chłopca rozmiar 86-94 niedrogo. petka1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam mnostwo pieknych ciuszkow dla dziewczynki od 0 do 10 miesiecy, niektore zupelnie nowe, sprzedaje tylo rzeczy w stanie bardzo dobrym, nierozciagniete itp, zdjecia na maila, kontakt zlotko1983@tlen.pl gg 41 82 807 rzeczy w stanie dobrym chetnie oddam za darmo, pokrycie tylko kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Na gg zazwyczaj jestem niewidoczna;) takze zostawiajcie wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Mi zostały ciuszki na 80. W tym 5 par spodni. 2 kurteczki. Śpioszki, bluzeczki zapinane z przodu. Dresik w rozmiarze 80. Jest też kilka rzeczy w rozmiarze 74. Zainteresowane proszę o kontakt: izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to kwestia dogadania:) myslalam o 600 zl ze wzgelu na stan ktory jest naprawde bardzo dobry, ale zawsze mozna sie dogadac:) podaje swoje gg w razie pytan 9772052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania dużo ubranek dla dziewczynki od 0-9 mies, rozmiary od 56-duże 74, zapraszam na aukcję: http://allegro.pl/wyprawka-dla-dziewczynki-tanio-firmowki-3-6-9-i1391611902.html Mam też inne ubranka dla dziewczynki tylko na aukcji. Niestety nie wyświetla się prawidłowo, a ponadto znikneła ponad połowa zdjęć, więc prosze pisać na maila: edyta_zaw@wp.pl http://allegro.pl/dziewczynka-wiosna-lato-super-firmowki-0-3-6-9-i1392239731.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Posiadam jeszcze ubranko do chrztu chłopięce w rozmiarze 62. Chętne proszę o kontakt: izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupuupuupuupuup
uupuupuupuupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM DO SPRZEDANIA PIĘKNY BIAŁY KOMBINEZON Z FIRMY MOTHERCARE.UŻYTY TYLKO RAZ PODCZAS CHRZTU CÓRKI WSZELKIE INFORMACJE ORAZ ZDJĘCIA POD ADRESEM MALOWYM agusienka875@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam rzeczy po synku ...rozmiary od 0-6 m. mam dużo bodów pajacyków , spodni, bluzeczek dresy .. większość rzeczy znanych firm typu next cherokee , aerly days , mam piękny dres z umbro ... buciki (do chrztu i nie tylko! ) mam również nową mate do zabawy dla chłopca(niebieska )oraz rożek i śpiworek :)... większość rzeczy mam wycenione ale ceny są naprawdę niskie ponieważ sa to rzeczy które nie są nam potrzebne albo za małe sprzedaje za tzn złotówkę a w zamian kupuje maluszkowi nowe :) choćby cena bodów to nawet od 0.50m gr (a sama kupuje używane nawet za 5 zł za szt!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×