Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość podnosimyyyyyyyy
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakaxnjskjx
ja moge wystawic na allegro i sprzedac wyprawke dla dziewczynki od urodzenia do roczku ! Czyli macie u mnie ciuszki na caly rok dla corci zapewniony - jest tego ponad 400szt - wiekszosc rzeczy w stanie b.dobrym , dobrym - kilkanascie w idealnym. od skarpeteczek po kombinezony - wszystko jak leci za jedyne 2- 3 zl sztuka ( taniej nie dostaniecie :) ) . Dodaje gratis sterylizator parowy do butelek i smoczkow oraz lezaczek do kapieli rozowy z kaczuszka ( antyposlizgowy) , bardzo wygodny. Mam tez do sprzedania karuzelke fisher price + pilot w stanie b.dobrym, zasilana bateriami R20 - sprzedam za 30zl :) kontakt: gg 660 80 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswasaganda
Kupię wiatrówkę na polarze lub bawełnie dla chłopca 1.5-2 latka. W ciemnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam wózek MAXI COSI MURA 3 gondola + spacerówka. Wózek jest koloru brązowego na trzech pompowanych kołach przednie koło obrotowe , teleskopowa rączka , adaptery do fotelika i gondoli, folia przeciw deszczowa moskietiera, osłonka na nózki , kosz na zakupy, pompka do kół. Wózek głęboki był używany 6 miesięcy aspacerówka wcale jest jeszcze na gwarancji. Cena 1700 zł.zdjęcia wysyłam na emaila. Posiadam również karuzelę tiny low oraz ubranka na chłopca 0-6 miesięcy.jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać kaska_18@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam wózek MAXI COSI MURA 3 gondola + spacerówka. Wózek jest koloru brązowego na trzech pompowanych kołach przednie koło obrotowe , teleskopowa rączka , adaptery do fotelika i gondoli, folia przeciw deszczowa moskietiera, osłonka na nózki , kosz na zakupy, pompka do kół. Wózek głęboki był używany 6 miesięcy aspacerówka wcale jest jeszcze na gwarancji. Cena 1700 zł.zdjęcia wysyłam na emaila. Posiadam również karuzelę tiny low oraz ubranka na chłopca 0-6 miesięcy.jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać kaska_18@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1,5 rocznej dziewczynki
polecam śliczne balerinki angielskie 3-6 mcy różowe JAK NOWE http://allegro.pl/cudne-balerinki-3-6-mcy-i14 28949389.html również adidaski, sukienki i inne ciuszki dla dziewczynki 0-12 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam ubranko chłopięce do chrztu rozmiar 62. Kosztowało 80 zł sprzedam za pół ceny. Proszę pisać na meil: izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
A może ma ktoś spodnie dresowe ewentualnie nie drogi dres chłopięcy w rozmiarze 92????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASWASAGANDA podaj maila to przeslę Ci parę propozycji kurtek/wiatrówek chłopięcych na 1,5-2lata(mam w świetnej cenie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZABELL21 mam 3 pary fajnych spodni dresowych,25zł za wszystkie już z przesyłką lub osobno,napisałam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Dziękuję bardzo ale dresy już nie aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipi i zuza ja też jestem zainteresowana kurteczkami dla chłopca jak jeszcze aktualne to proszę o zdjęcia i ceny petka1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×