Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość mamaOlafka
Sprzedam rowniez ubranko do chrztu- garniturek. w sklad wchodzi: *marynarka *spodnie *kamizelka *koszula *muszka *czapeczka Kolor ecru. rozmiar 68-80 cena 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Okazja ubranko do chrztu rozmiar 62. Sprzedam za jedyne 30 zł. Kosztowało 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Nie ma chętnych na ubranko do chrztu za jedyne 30 zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam ubranka po córeczce 2-4-6 wiosna-lato . Ubranka śliczne i oryginalne . Dużo H&M, . Kilka ubranek NOWYCH . Np . truskawkowa sukieneczka h&m , pare bodziaków , buciki . Ubranka w stanie idealnym oraz bardzo dobrym . Cena paczki do uzgodnienia . W skład wchodzi ponad 80 sztuk ubranek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zaintereeee
Estera ja jestem zainteresowana proszę o kontakt kamila120@vp.pl rozm 6m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy mi żeby za jednym zamachem sprzedac cała pakę . Ale zaraz Ci porobie zdjęcia i wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM też karuzele interaktywną VTECH i matę edukacyjną babyMIX z króliczkami stan JAK NÓWKA . 0 oznak użytkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam huśtawkę TAKO pokojową na stojaku najlepiej odbiór osobisty z okolic Krakowa ja mieszkam między Krakowem a Katowicami. Chętnych proszę o kontakt na meila izabell20@interia.pl Huśtawka jest jak nowa kosztowała 160 zł ja chcę za nią 80-70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam mnostwo pieknych ciuszkow dla dziewczynki od 0 do 10 miesiecy, niektore zupelnie nowe, sprzedaje tylo rzeczy w stanie bardzo dobrym, nierozciagniete itp, zdjecia na maila, kontakt zlotko1983@tlen.pl gg 41 82 807 rzeczy w stanie dobrym chetnie oddam za darmo, pokrycie tylko kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam mnostwo pieknych ciuszkow dla dziewczynki od 0 do 10 miesiecy, niektore zupelnie nowe, sprzedaje tylo rzeczy w stanie bardzo dobrym, nierozciagniete itp, zdjecia na maila, kontakt zlotko1983@tlen.pl gg 41 82 807 rzeczy w stanie dobrym chetnie oddam za darmo, pokrycie tylko kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam wozek mutsy transporter, kolor czarno kremowy, stan idealny, zdj na maila. zlotko1983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM STROJE KARNAWAŁOWE DLA DZIEWCZYNKI 1. strój pszczółki z maską 5-7 lat 2.strój -suknia królewny śniezki.Biała bufiasta,kupiona w Anglii w sklepie Disney rozm angielski 5-6 lat ale moja 7 letnia córka jeszcze ją ubrała Stan obu strojów jest IDEALNY.Czyste nie poplamione. Zdjecia na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×