Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Sprzedam huśtawke Fiser Price Aquarium. Moj synuś juz z niej wyrosł. Hustaweczka jest w stanie bardzo dobrym, uzywalismy jej 5 miesiecy. Nowa kosztuje ok 340zł, cena jaka mnie interesuje to 190zł. Zdjecia na maila. Moj synek byl bardzo zadowolony, ta hustawka zostala stworzona po to by pobudzac zmysly maluszka. Przyznaczona od narodzin do 9kg. Uspokajająca huśtawka z karuzelką Akwarium - Morscy przyjaciele buja się w dwóch płaszczyznach i uspokaja dziecko za pomocą dźwięków i widoczków prosto z podwodnego świata. Główne zalety hustaweczki: - Dwie opcje bujania: klasyczne: w przód i w tył oraz typu kołyska: leżaczek wychyla się na boki. - Wypełniona wodą kula i błysakjące światełka służą uspokojeniu i rozrywce - 6 prędkości bujania, 8 melodi i 3 uspokajające dźwięki (fale, deszcz, szemrzący strumyczek) - 2-stopniowa regulacja oparcia. - Biodrowy pas bezpieczeństwa. - Dopinana z przodu tacka zabawowa. Efekty dźwiękowe i świetlne. - Trzy opcje działania karuzelki: można uruchomić samą karuzelkę, same światełka, karuzelę i światełka. - Karuzelę można również wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro aukcje
Gość mamusia Kubusia
Srzedam ubranka z których wyrósł mój synek. Ciuszki są w stanie bardzo dobrym i dobrym, noszone tylko przez moje dziecko. Ubranek jest ponad 100sztuk. Od 0-18 misiąca. W skaład zestawu wchodzą: - spodnie - bluzy - bluzki - spodenki na lato - koszulki na lato - body z długim rękawem i krótkim - sweterki - kurteczki - kombinezony - kaftaniki - śpiochy - buciki + GRATISY. Sprzedam wszystko na raz - nie sprzedaje po sztuce. Cena zestwu do uzgodnienia. Odbiór osobisty, Warszawa - mokotów kontakt gg 8397462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania3434
justaaaaa strasznieeeeeeeeeeeeeee drogo brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama385
Witam mam do sprzedania wozeczek dwufunkcyjny firmy CONECO w kolorze czerwonym z czarnymi wstawkami.Wozeczek posiada gondole i wersje spacerowa.Gondola byla uzywana oklo 3m-cy a spacerowka 5m-cy.Wozek wyglada jak nowy nie widac sladow uzywania jeszcze ma naklejki na ramach.Spacerowka jest duza moj synek czul sie w nim wygodnie.Jest rozkaladany do pozycji lezacej podnozek regulowany.W zestawie jest folia przeciwdeszczowa i oslonka na nozki,duzy kosz na zakupy regulowana raczka.Jak dla mnie super tylko ze mieszkam na czwartym pietrze bez windy wiec ciezko wchodzic.Wozek na alegro kosztuje 750zl. ja proponuje 400zl.ale mozna jeszcze sie dogadac jak cos.Gratis dodam przeijak!Zachecam bo naprawde warto!!!Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama385
Ach zapomnialam jeszcze mam do\sprzedania nosidelko od 0-13kilo.tez firmy coneco kupilismy go za 179zl.a ja oferuje 70zl.Posiada ono budke chroniaca przed wiatrem deszczem itp.i oslonka na nozki maluszka.Jest on w kolorze seledynu i szarego.Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulll wypassssssssss
fotki fotko i i tylko aukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakamakama
sprzedam przewijak w stanie idealnym uzywany tylko przez jedno dziecko przez ok. 5 miesięcy, błękitny na środku dwa misie cena: 20zł + koszty przesylki chyba że odbiór osobisty, kontakt: kamila__s@poczta.fm, 886765319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×