Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

witam:) mam do sprzedania -nawilżacz powietrza -laktator -kombinezon roz 62 a w rzeczywistości chyba na 74 Zainteresowanych proszę o malie:) dzięki gnieka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
a jak dziewczyny zalatwiacie takie zakupy? poza allegro? czy tylko z allegrowiczami i aukcje trzeba zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza allegro,ale mi akurat bez roznicy,jesli komus bedzie zalezalo to moge wystawic na allegro tylko wtedy trzeba doliczyc procz wysylki jeszcze 2zl za wystawienie,bo taka jest oplata alegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roczniaczek
Flowers26 Ja przemysle kupno tych bucikow sa ladne ale Ja sie zastanawiam bo Ja mam dziewczynke mysle ze tez dziewczynak moze w takich chodzic jak sie zdecyduje to sie odezwe jak nie bedzie za pozno.A masz moze kombinezon rozmiar ok 80.? Juli podeslij zdjecia adidaskow i sandalkow moj mejl baskol1983@interia.pl czekam netkaxxx Ja poprosze o zdjecia kombinezonu bo poszukuje na roczna dziewczynke mysle ze rozmiarowka ok 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roczniaczek
netkaxxx moj mejl wyzej w wypowiedzi dla flowers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roczniaczek
sorki w wypowiedzi dla juli moj mejl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roczniaczek niema sprawy:)a kombinezon sprzedalam jakis miesiac temu i niestety nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia sprzedam: - spiwor na zime(kolor granatowy) - łózeczko+materacyk - poduszke i kołdre do lozeczka oraz do wozika - buciki zimowe roz.20 -rzeczy dla chlopca od rozm56-80cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers26 prześlij mi na emaila (podany wyżej) zdjęcia ciuszków dla chłopca 56-80cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari22
witam poszukuję rzeczy dla dziwczynki od rozmiaru 92 do 98 jesiennych i zimowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jackpot
jeśli sprzedajesz komplet ciuszków na allegro to wydaje mi się że w liczbie sztuk powinnaś wpisać 1-bo sprzedajesz jako 1 komlet. a ty napisałaś 2 to tak jakbyś chciała sprzedać osobno te dwa ciuszki i też płacisz za wystawienie dwóch rzeczy a nie jednej... czy się mylę?? ps. też zaczełam niedawno handel na allegro więc mogę sie mylić ale wydaje mi sie ze tak jest jak mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania śpioszki, kaftaniki, koszulki, czapki dla chłopca, pajace welurowe. rozm. 56 - 74. Są to rzeczy polskich firm, nie zniszczone. Za sztukę chciałabym 3 zł, welurki za 5-6 zł. Mam też do sprzedania śpioworek do spania, polarkowy, rozm. 74 - myśle że tak ok8 zł. Zaineterowanych proszę na meila na adres turbity@yahoo.pl to wtedy zrobie fotki i powysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jackpot
tak komplet i ogrodniczki to dwie sztuki ale wydaje mi sie ze chcesz sprzedac to razem a nie oddzielnie po jednej sztuce- wiec jesli razem to piszesz 1 sztuka bo jak napisałas 2 to opłata jest pobierana za dwie rzeczy bo moga kupic dwie osoby-rozumiesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jackpot
tak jak wystawiłas kaftaniki-watpie ze chcesz sprzedac 10 kazdy osobno -raczej jesli ktos kupi to jedna osoba-wiec po co robic dodatkowe koszty sobie???? powinnas wpisac sztuk 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
powinno byc wpisane 1 szt co innego gdyby byly 2 jednakowe komplety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jackpot
sorki w kaftanikach w opcjach nie podano ilosci sztuk :) ale to tez taki przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jackpot
no własnie wkońcu ktos mnie poparł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
kaftaniki sa chyba ok wystawione bo to tylko w tytule aukcji ale komplet zle bo wychdzi na to ze sa 2 komplety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oddaję za darmoooo
wiecie co, nigdy nie przyszło mi do głowy sprzedawanie używanych ciuszków po dzieciach. Nie wiem jak wy, ale ja zawsze mam komu jak nie w rodzinie to znajomym oddać za darmo. To są osoby które z chęcią przyjmą za darmo ponieważ wiadomo jak bogaci, mający kupę pieniędzy to by się obrazili, natomiast to są rodziny żyjące tak jak ja normalnie, bez nadwyżek finansowych. Także z tego co widze to biedny się podzieli natomiast bogaty to "wydzrze każdy grosz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
ja wiekszosc tez oddaje w ogole to kupuje potrzebne miniumum ale jesli cos mam w IDEALNYM stanie to wystawiam na allegro zawsze cos kupie za te pieniazki dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jackpot
ja tez sporo ubranek po córci oddałam ale były i takie które ona dostała, nie zniszczone i napewno niemało kosztowały wiec wole sprzedac za pól ceny i kupic jej cos nowego :P np. sprzedałam ostatnio sukieneczke na allegro a małej kupiłam na to konto adidaski :) tak to tez nie bardzo byłoby mnie stac-kazdy radzi sobie jak moze. nie kombinujess to nie masz:P ale kaftaników czy spiochow bym nie sprzedawała....takie rzeczy oddałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×